Jump to content

Ramires (2010-2016, 251 nastup)


Recommended Posts

14 Å¡uteva Hulla
3 Å¡uta Chelseaja
prvo poluvrijeme

Naravno ko je kriv? Kao i uvijek kad je ekipa u kurcu.

Jesi ti vidio kume promaje u sredini, jebo mater isto ko kad kucu krecis. Ja u sredini vidim samo Matica ovog debila nigdje, gdje je on da zatvori prostor kad bek onako ispadne on ima tu brzinu, poserem ga.

O napadackom ucinku ne treba trositi rijeci

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti vidio kume promaje u sredini, jebo mater isto ko kad kucu krecis. Ja u sredini vidim samo Matica ovog debila nigdje, gdje je on da zatvori prostor kad bek onako ispadne on ima tu brzinu, poserem ga.

O napadackom ucinku ne treba trositi rijeci

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Pogledaj još jednom gol, vidjećeš da je bio na svom igraču. Sad je kriv i to što je Ivanović ispao smiješan, jer mu je frajer prodao fazon sa pijace, kriv i što se Cahill gubi umjesto da zatvori najbližeg igrača, kriv i što je Luis ispustio svog na drugoj stativi, što je Courtois poklonio 2. gol..

Gledajte malo utakmicu, serete tu ko navijena ploča. Predlažem vam sljedeći put da unaprijed jebete sve živo prije nego što tekma počne, biće vam lakše.

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj još jednom gol, vidjećeš da je bio na svom igraču. Sad je kriv i to što je Ivanović ispao smiješan, jer mu je frajer prodao fazon sa pijace, kriv i što se Cahill gubi umjesto da zatvori najbližeg igrača, kriv i što je Luis ispustio svog na drugoj stativi, što je Courtois poklonio 2. gol..
Gledajte malo utakmicu, serete tu ko navijena ploča. Predlažem vam sljedeći put da unaprijed jebete sve živo prije nego što tekma počne, biće vam lakše.

evo sad gledo prvi gol trcao je brzinom 2 km/h i nisam govorio samo o golu vec inace ne vidim covjeka.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Upravu je Wisey. Vratite se kad budete imali nešto novo za reći. Do tad nemoje ništa pisati. I mi gledamo utakmice isto kao i vi. Ne moramo nakon loših predstava čitati svaki put iste komentare.

 

Kad ja nisam psovao onda znaš da stvari idu u dobrom pravcu. :hljeb:

Link to comment
Share on other sites

Koji kreten majko mila.Dobro mi uspjevamo i zadrzati loptu u nogama kada jedan ovakav talenat igra maltene na najvaznijoj poziciji na terenu.Zna nekad dati energicnost timu svojom trkom,oduzetim loptama i slicno,ali brate dragi de malo igraj lopte,nije vruća jebem joj sve.

Link to comment
Share on other sites

Sta pravite halabuku, dobro se snasao nakon sto je lopta odskocila i nije ustopao, nije to slucajan pas bio kao ono kod Torresa.. Na kraju se iz ove njegove lopte stvorio visak na desnoj strani i Costa je imao sansu glavom.

al dje ce to prosjecan forumas pogledat siru sliku, kad samo broje lose poteze jednom igracu
Link to comment
Share on other sites

Sta pravite halabuku, dobro se snasao nakon sto je lopta odskocila i nije ustopao,


A Å¡to nije uÅ¡topao? :D Jer je retard, Hazard mu dodao najnormalniju loptu, nit je nabio u njega nit iÅ¡t.. 
Niko ne kaže da se nije napravio višak, al realno, da l' je Ramires stvarno htio napraviti ovaj višak kad mu je Hazard dodavao? Nije, umjesto da je primi ko čovjek i svaki normalan fudbaler, on nije da neće, nego ne zna jer je brazilska drača

Link to comment
Share on other sites

[quote name="Twelfth Man" post="210158" timestamp="1427122481"] Ne znam kako ti nije neprijatno govoriti o siroj slici kad ti u Ramiresu vidis samo trcanje, zalaganje a to sto je on ometen ne vidis.[/quote]Ja u njemu vidim dobrog i zahvalnog squad igraca koji svoj posao u puno vise navrata odradi korektno i posteno nego sto zakaze. Ja isto tako ne vidim nikog od vas da je dosao pohvaliti njega poslije Southamptona kad je usao i odigrao 3 put bolje od Matica, Soton nije prisao vise nasem golu i tempo se skroz promijenio u korist Chelseaja. Znam, tad ste se zavukli i mirno sutali cekajuci narednu gresku. Ni jucer nije Bog zna sta pogrijesio, da je svaki igrac odbrane svoj posao radio kao sto je radio Ramiz mi bismo imali clean sheet. PS kale u ovom slucaju ako bolje pogledas lopta je odskocila malo tik ispred njegove noge na busenu trave.. Ali naravno slazem se da nema vrhunsku tehniku i zna nekad napraviti osnovne pogreske Mislim da je htio dati loptu Ivanovicu nakon prijema jer je pogledao iza sebe ali posto je otisla i zrak morao se snaci nekako
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Takve partije koje si nabrojao u sezoni mogu stati na prste jedne ruke i komotno ih mozemo nazvati incidentom.. Ramires je prosto ometen igrac, na granici retardacije jer kako drugacije opisati njegov antitalenat. Tebi je to zahvalno ali nemoj drugima prosipati price o siroj slici kad ne vidis nesto tako ocigledno.

 

Smorio me debil. 

 

Ako i naredne sezone bude u rosteru to ce biti najveci trenerski poraz Josea u karijeri. Ni onih 5:0 se ne moze mjeriti s ovim.

 

Ponekad pozelim da nas Gvardilo preuzme samo da nabije nogom u guzicu ovog idiota koji prima desetine hiljada funti. Jebem ti zivot ovozemaljski!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...