Jump to content

Mohamed Salah (2014-2016, 19 nastupa)


drogba 11

Recommended Posts

  • Postova 560
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Popularni postovi

soxx

Sta da kazem za ovaj transfer,vidim neki su odusevljeni,verovatno su ga pratili,ja iskreno nisam osim one 2 utakmice,tako da neko misljenje nemam o njemu. Dosao je i zelim mu sve najbolje u klubu,da bude pojacanje i da imamo koristi od njega. Toliko od mene. 

 

Dobrodosao. 

Link to comment
Share on other sites

Chelsea Football Club can confirm an agreement has been reached with FC Basel for the transfer of their 21-year-old attacking midfielder Mohamed Salah.

The move is subject to the Egyptian international agreeing personal terms and completing a medical examination.

 

 

 

 

Zašto je on u prvom timu kada nije ni potpisao za nas?

Link to comment
Share on other sites

Chelsea Football Club can confirm an agreement has been reached with FC Basel for the transfer of their 21-year-old attacking midfielder Mohamed Salah.

The move is subject to the Egyptian international agreeing personal terms and completing a medical examination.

 

 

 

 

Zašto je on u prvom timu kada nije ni potpisao za nas?

Zato što je šansa da ne dogovori uslove prelaska i ne prođe ljekarski ravna šansi da Mata popravi svoju igru u defanzivi.

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da će neki prestati čitati čim vide da sam ja otvorio temu

 

welcome salah, i sretno...nije on ništa kriv, nemojte po njemu pljuvati (doduše još nije nitko)...brz je i eksplozivan igrač, u one 2 tekme LP bio je najbolji pojedinac basela protiv nas, mlad je, a nadamo se da je pred njim i svijetla budućnost...

 

jedina šteta je što opet naši mladi ne dobivaju šansu, al jbg, očito nisu zaslužili..

a definitivno je sigurno jedno, a to je da mou slaže ekipu po svom ukusu i za svoj stil igre, a taj stil nas je dovodio nekoliko puta do slave,,,

znači preostaje nam da budemo strpljivi i čekamo veselja i pobjede :D

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, nisam ga pratio, ali iskreno nisam oduševljen njegovim transferom. Najviše zato što dolazi iz švajcarske lige. Mogli su jednostavno jednog takvog igrača vratiti sa pozajmice. Ni statistika mu ne ide u prilog.

Moraće mnogo da radi da bih ga zgotivio. Nek mu je srećno.

 

http://www.youtube.com/watch?v=B1bYa57llOk

 

Naslov :D

Link to comment
Share on other sites

ne znam ništa o njemu, ízuzev onih golova u ajmo reć čudnim utakmicama protiv nas u LP. mislim da nije trajno rješenje za napadača, već samo do dovođenja novog kapitalca
u biti on je neki hibrid napadača i 10ke

 

On je IZRAZITO DESNO KRILO, a takav igrač nam je falio i jako mi je drago što je došao u klub.

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao ništa protiv Matinog odlaska u slučaju da dođe Rooney. Jebavali su nas cijelo ljeto, zavlačili do kraja prelaznog roka.

Ovaj Salah mi je isti tip igrača kao i Willian.

Nisam oduševljen.

Nadam se da transfer nije veći od 15 miliona.

Vidjet ćemo na kraju da li će ovaj posao sa Matom i Salahom ispasti dobar...

Da smo makar Rooneya doveli pa i doplatili ako treba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...