Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

Veznjaka nekog na ljeto kupiti.. Torres kad bi poceo igrati nebi nam trebao napadac al sto je sigurno sigurno neka uzmu falcaa.. :P Odbrana je dobra Stoperi Terry cahill luiz.. Samo nekog momka u zamjenu da ivanovica ako dodje do povrede umjesto bosingwe.. Ako vec nismo kupili nzm sta ima po posudbama.a. Kakuta mozda proigra de bruyne itd.. :P Hazard bi mogao lijepo leci isto :D
Link to comment
Share on other sites

Hazarda iskreno ne bih, ne volim igrace koji misle samo na sebe i svoj vlastiti probitak, on kad dođe u Chelsea ( ako dođe ) opet ce gledat da se probije dalje u neki bolji klub u tom trenutku, nece igrat srcem i odmah mi je mrzak, samo citaj njegove izjave, mjenja potencijalne destinacije kao carape, hocu u arsenal, hocu u tottham, hocu u barcelonu, ma sinko moj hoces ti u pm
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbj26' timestamp='1332097175' post='36401']
Hazarda iskreno ne bih, ne volim igrace koji misle samo na sebe i svoj vlastiti probitak, on kad dođe u Chelsea ( ako dođe ) opet ce gledat da se probije dalje u neki bolji klub u tom trenutku, nece igrat srcem i odmah mi je mrzak, samo citaj njegove izjave, mjenja potencijalne destinacije kao carape, hocu u arsenal, hocu u tottham, hocu u barcelonu, ma sinko moj hoces ti u pm
[/quote]
Ma to ti je tako, momak vjerovatno ne želi nikome zatvoriti vrata i čeka pravi klub. Ja sam siguran da bi nam u ovoj formaciji koju Robbie forsira legao kao budali šamar.

_____Ramiz_______Essien______
Danny______Mata_______Hazard
__________Torrke abd :D ________
Link to comment
Share on other sites

Haha, glavno da je kod Torrkea "abd" :D :D

Ne sumnjam da bi se uklopio, štoviše, baš bi nam dobro došao što kažeš.. al s moje subjektivne strane, ne bi volio da mi takav igrac igra za klub kojeg obozavam, jer se okrece ko sto vjetar puse, sto bi rekli u narodu.. Al i ako doÄ‘e necu se protivit jer znam da ce nam poboljsat igru, samo što ću ja u sebi kvocat :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Whisper' timestamp='1332107820' post='36525']

Ako nemas nista zanimljivo da kazes, nemoj da ides u off :P :D
[/quote]
Nisam na to ciljao,nego svi mi pricamo istu pricu,ako ovaj proradi,ovo,ono.Najbolje da cekamo ljeto i vidimo sta i kako.
Imam ja puno toga za reci,uvijek sam volio prijelazni rok,al' necu vise da nagadjam :D

Ipak je ova tema prerano otvorena. :P
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1332097395' post='36404']
Ma to ti je tako, momak vjerovatno ne želi nikome zatvoriti vrata i čeka pravi klub. Ja sam siguran da bi nam u ovoj formaciji koju Robbie forsira legao kao budali šamar.

_____Ramiz_______Essien______
Danny______Mata_______Hazard
__________Torrke abd :D ________
[/quote]
i eto ekipa podmladjena.. Iza ima terry 30+ i Cole ( koji se polako mijenja sa bertrandom )
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Whisper' timestamp='1332185857' post='36719']
Ovo je presmesno, cak i za Sportske.net

[url="http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/bane-na-meti-napolija-72094.html"]http://www.sportske....lija-72094.html[/url]
[/quote]

Dovest ce ga oni, samo gledaj......kad na vrbi rodi grožđe ! Bane ni u Real ne ide, a kamo li u Napoli
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quaresma' timestamp='1332175038' post='36674']
zelim onog Muniana iz Bilbaa vidjeti kod nas, momak me na nekog podsjeca
[/quote]
Iniesta ? :D

Meni strasno lici na Iniestu . I svakako bih ga zelio vidjeti u Chelsea-u .
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1329940502' post='29104']
Sastavio sam svoju listu želja za ljeto :)

[img]http://i41.tinypic.com/21jcdc0.jpg[/img]
[/quote]

I dalje stojim iza ovog svog posta...Možda bih sada izbacio Mourinha i Sneijdera. Mourinha zbog toga što je sve izvjesnije da će ostati u Realu kako je izjavio, a Sneijdera iz toga razloga što bi možda ipak bilo previše veznjaka, jer ako se vrati Josh i ako bi došao Goetze, onda bi on bio višak. Ali eto. AJMO!!!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juan Manuel Mata' timestamp='1332247925' post='36804']
Chelsea planning £30m summer swoop for Tiote and Krul - report
[url="http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2012/03/20/2979470/chelsea-planning-30m-summer-swoop-for-tiote-and-krul-report"]http://www.goal.com/...and-krul-report[/url]
[/quote]

Obojica su odlicni igraci, ali nisu potrebni. Tiote mozda, ako se obistine nagadjanja o odlasku Meirelesa(sto je vrlo verovatno) i Lampsa, u sta ja licno ne verujem. Ali, sto se Krula tice, njega apsolutno nema potrebe dovoditi.
Cech brani sve bolje, a kvalitet je dokazao i Courtois.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...