Jump to content

Matchday 15: Stoke City 3 - 2 Chelsea (07.12. sub) [0]


soxx

Recommended Posts

  • Postova 56
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Cecha krivim barem 50% za poraz. Do njegove greške Stoke nam nije prismrdio golu, kamoli šta napravio. Potpuna kontrola i skoka i prekida, svega. Mjesto da odemo na poluvrijeme sa 0:1 pa onda rješavamo u drugom pobjedu, desi nam se takva glupost.

Link to comment
Share on other sites

Sa porazom nemam nikakav problem, jebes poraz, nije da se nismo navikli na neuspehe u PL. Ali , majku mu Boziju, da, prvo ovako iskusna i prekaljena odbrana, pa onda i Murinjova ekipa na 2 uzastopna gostovanja protiv timova koji na jebenom treningu ne mogu gol da daju, prima 6 golova, pa stvarno da covek zaplace od muke. Koliko gluposti, koliko gresaka.

 

Stouk je dao 12 golova u dosadasnjem toku sezone a Sanderlend 8 pre nego sto su sa nama igrali.

 

I ove sezone je SVE kontra u odnosu na prethodnu. Gde smo prethodne pobedjivali, ove gubimo i obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

Mourinho rekao ono što sam i ja na chatu, igraju Mata, Hazard i Schurrle ostali ništa.

 

Jose: Mata, Hazard i Schurrle su igrali jako dobro, ali nismo zabili dovoljno golova za pobjedu.

 

Zaista, nemamo problema sa tom trojicom igrača, niti Willianom. Odlični su igrači još kada tu dodamo i Oscara. Uvijek možemo napraviti odličan trio.

Ali naš najveći problem su drugi igrači. Napad i igrači iza koji često ne umiju da povežu igru.

Link to comment
Share on other sites

Za ovu sramotu krivim sve, osim Schurle, svakoga a najviše Moua i Čecha.

Pi*de ste svaki do jednoga. Ne smijete napasti nikoga, nikoga, pi*ketine.

mou picka? Ne smije napast? To eto uso na stopera da igra

Sent from my HTC One V using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

naravno da ne smije da napadne, covjek kad postavi torresa da mu igra u napad sta onda ocekivati

ne mozes se uvjek ni oslanjati na hazarda, lamparda, oscara, oni su tu kad napadaci zakazu, ali kod nas je drugacija situacija nazalost

Sent from space

Link to comment
Share on other sites

mou picka? Ne smije napast? To eto uso na stopera da igra

Sent from my HTC One V using Tapatalk

Nisam rekao za Mou-a, a i on je svojom izmjenom Schurrle - Etoo pridonio tome. Jer vidili smo kako je Etoo "pomogao". 

 

Ja sam rekao općenito za ekipu. Prvo poluvrijeme su mogli dati 5 golova da su izlazili na njihove stopere. Do duÅ¡e to su oni uradili u 2-3 navrata i vidili da tako mogu dati gol i onda su odustali jer koji bi klinac oni to odradili na lakÅ¡i način kad je jednostavnije odustati. Niti jednu utakmicu, kada nam odgovara rezultat, ne znaju da zavrÅ¡e bez drame i gluposti. 

Link to comment
Share on other sites

Živci mi otišli.
Cech je glavni krivac poraz. Pa Stoke nam kurca nije mogao prije njegove greške. Ima da takva sranja ne ponavlja jer Curtois čeka zapet ko puška.
Opet gubimo bodove gdje ne smijemo i opet se pokazuje da imamo 3 najgora napadača u ligi.

sve se slazem osim toga da Courtois ceka ko zapeta puska,Cech je kriv za prvi gol i taj gol jeste okrenuo utakmicu ali druga dva gola nebi odbranio ni jedan golman i u ostalom golman se nikad ne
mijenja na osnovu jedne utakmice.Cech je igrac koji kod mene kao navijaca ima najvise kredita i sjeti se samo lige prvaka i te utakmice.Greske se desavaju ali igraci su nakon te greske morali igrati bolje i pobijediti ovu utakmicu.
Link to comment
Share on other sites

Evo, sada da hladne glave napišem par riječi. Odlično smo ušli u utakmicu, sve je bilo kako treba, čak i presing bolji od očekivanog, ali igrači su jednostavno stali kasnije. Cech je uz Torresa najlošiji bio danas, nakon njih obrana je malo zakazala. Opet se vraćamo na isto, imamo dvije kritične pozicije u ekipi, to već svi znamo i to moramo popraviti za vrijeme zimskog roka. Slični smo Cityu jer ne možemo pronaći igru u gostima, a oni su još i gori zato jer njima je napad najjači dio ekipe, a nama najslabiji.

 

Uglavnom, Mourinhu nemam puno zamjeriti, možda jedino vađenje Schurrlea. Taktika jasna i odlična od početka, ja ne znam zašto su igrači stali poslije. Mata po tristoti put beskoristan kad nije blizu gola, odmah alibi igra i lopte napamet. Uglavnom, prostora za napredak ima i bit će, moramo biti kompletna ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...