Jump to content

UEFA Champions League


jakovf

Recommended Posts

Sve u svemu nadam se sljedecim polufinalima

bayern-real/city

Atletico - psg 

 

Finale neka bude 

Bayern - Atletico

I nek atletico uzme, zasluzili su ljudi da ovaj projekat krunisu titulom. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, diablo_bih said:

Dortmund tesko da moze ista, ali bi bilo lijepo. Navijat cu za Atletico, nevjerovatno, ali najljepse igraju, a da nisu Real ili City.

Jesil gledao prvu utakmicu Atletica protiv Intera? Kako to igraju najljepse?

Link to comment
Share on other sites

Just now, hamco said:

Jesil gledao prvu utakmicu Atletica protiv Intera? Kako to igraju najljepse?

Malo, nisu bili na nivou, ali sam ih gledao u la ligi gdje igraju vrhunski. Jesi li vidio u drugom mecu to lagano odzada, vezu se kratki passovi, iznosi se lopta kako treba, nema panike osim kod Savica.

Link to comment
Share on other sites

Otkad to Real lijepo igra? Nadigrao ih Leipzig u dvomeču u jeku poraza i kikseva u Bundesligi. Atletico fino igra za svoje standarde, to je tačno. Arsenal definitivno igra bolje od njih. Na PSG ne trošim vrijeme pa ne znam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Kakvih 6 utakmica četvrtfinala, a najbolje tek slijedi sutra. Na 6 utakmica je viđeno 29 golova i 9 preokreta. To je posljedica ravnopravnih parova koji su izvučeni i za posljedicu ćemo imati da ne odu svi najveći favoriti do kraja.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kun Aguer0 said:

Jako je lijepo što je barsa izgužena onako na svom stadionu jako lijepo za vidjeti. Još ljepše je kmečanje koje je odjekivalo barcelonom sinoć i plakanje na suđenje. Nadam se da ćemo se još nagledati ovakvog guženja katalonske pogani

Ne znam, sudija savrseno odsudio. Cist crveni i onda kmecanje za svaki kurac, pa im morao dijeliti zute.

Link to comment
Share on other sites

Meni su City i Real dvije strane iste medalje koja se zove dosada. City ne znam da li vise davi loptu ili moju zelju za gledanjem meca, prosto se napinjem konstantno ocekujuci da nesto konkretno urade. Pored ove smaracke taktike izvlaci ih kvalitet pa mogu da sebi dopuste ovu lobotomiju od fudbala.

Sa druge strane Real, isto to samo su oni u svadji sa loptom. Na sve to su talija, provlace se na sta god da se desava na terenu. Naravno onda se moze reci da to nije sreca, sto je tacno, ali opet, mislim da i njih cupa kvalitet, a taktika i stil igre su im stvoreni za kup takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

Ma ovaj Real je od drage ekipe izrastao u jednu od omrazenijih. Vazda neko provlacenje, ne pamtim kad su nekog ozbiljnog rutinski izbacili. I veceras City za klasu bolji protivnik. Haaland se nije vidio 180 minuta, trebao je i ranije napolje. 

Link to comment
Share on other sites

Kad se tako sretnu dva tima koji su mi tu negdje u srcu (daleko od srca) onda više volim da prođe onaj koji bolje igra. Da barem neka pravda bude zadovoljena. Zato sam "navijao" da City ide dalje. Jasno je ko je napadao i ko se branio i ko nije nadigrao čak ni Leipzig. I sad će izaći iz svog 16-erca i govoriti kako su najveći tim i imaju šampionski mentalitet. Koji šampionski mentalitet, da prelaziš centar jednom u 10 minuta?

Sa druge strane, Cityu niko nije kriv što su promašili svoje šanse i što trener nije dobro odabrao igrače za penale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...