Jump to content

Semi-finals - Chelsea 1 : 2 Man. City (14.04. ned)


Caeruleus

  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Teško mi je pao ovaj poraz. Mogu reći jedan od najtežih ove sezone.

 

Jednostavno vidi se da ekipi kroz čitavu sezonu nešto nedostaje. A to nešto smo vidjeli nakon Dembinog gola. Samo malo motivicaje, želje, borbenosti. Ne moguda vjerujem da je Mancini uspio motivirati igrače da onako odigraju, ulaze u duele. Ispade sad Mancini bolji od Rafe. Hoću da kažem da ne ovisi sve o treneru.

 

Sad nam do kraja ostaje EL i borba za LP. Nadam se da će nas konačno sreća ogrijati i da ćemo barem malo spasiti sezonu.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 93
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Agueru jebem mater glupu !
Picka mu materina retardirana.Kreten Argentinski se nas'o kurcit.Sto ga Luiz nije nabio jednom da vidi gdje je dosao.
Nije ti ovo Spanija konju glupi.
Joooj sto mi ovakvi kreteni dignu pritisak jebem ti groma.
I onaj Kompany je nevidjeni kreten.


Na stranu sto smo kurac od ekipe i ne mozemo jebeni City pobijedit.Pa nisu Bayern jebem vam vasu igru.

Al najcrnje sto smo Bayern pobijedili na sred Allianz arene,a ovim ne mozemo prismrditi poslednje vrijeme(jest da smo imali drugaciji sastav prosle sezone)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cijeli dan , vikend, tjedan, samo cekao utakmicu . I gledao sam je do prvog primljenog gola ,dalje nisam mogao ... Mikel i Ramirez ograniceni ko balkon , koda mozga nemaju nikako . 

Mnogi spominju umor . Mata i Hazard su se odmarali protiv Rubina i danas su mogli bar nesto pokazat . Dok sam ja gledo utakmicu igrali su ko 2 picke, posebno Mata koji se boji Tourea ko smrti . Bertrandu svaka cast , ugodno me iznenadio. 

Mozda su poslije bolje zaigrali ali utakmica se igra 90 min. a ne 30-40 ;) 

I da , ne samo na osnovu ove utakmice , nego opcenito Manchester City je najjaci klub u Engleskoj !

Link to comment
Share on other sites

Ja ni jednu utakmicu ove sezone, za koju ne piÅ¡em analizu - ne gledam, tako ni ovu. Prijatelj Ercov mi fino da da se odmorim a ovaj put mi je posebno drago Å¡to nisam gledao :) 

Dembin gol remek djelo, Aguero je divljak... a sad natrag u spilju spavat i čekat kraj sezone.

Link to comment
Share on other sites

možda sam ja jedini ovde koji branim aguera al neka sam

 

znam šta sam video,naš Luiz nije cvećka,znamo svi kako može prljavo da odigra,

 

poslednji igrač koji bi trebao agueru nešto da prebacuje

 

tako da vas stvarno ne razumem,ako je aguero divljak onda je luiz godzila

 

pa taj isti Luiz je išutirao teveza pa ovaj nije plakao ko fufica

 

i trebao je da skoči na njega

Link to comment
Share on other sites

Aguero jeste seljačina s Anda, ne tolika kolika je Tevez seljačina, ali i dalje jest. Luiz također nije cvjećka, njegovo laktanje često je na granici dozvoljenog. Terry se lakta najelegantnije. :D

 

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/chelsea/9993786/Chelsea-v-Manchester-City-snubbing-Frank-Lampard-could-spell-suicide-for-Rafael-Benitez.html

 

Jim White opisao moja osjećanja u vezi s Lampardovim neulaskom jučer.

Link to comment
Share on other sites

Aguero je trebao minimalno dobiti za onaj start crveni karton,a da ne govorim o nekoliko utakmica zabrane ali nista od toga

http://www.klix.ba/sport/nogomet/agero-prosao-nekaznjeno-za-gazenje-luiza/130415126

Koliko mi je mrzak United,zbog privilegija koje imaju kod sudija,sad mi je jos vise mrzak City jer i oni postaju jedni od tih,istih koje sudije maze i paze.

Sve jedno veliko SRANJE!!!!



I da dodam jos,netreba za sve kriviti sudije,mi smo juce bili kita od ekipe,sve bi ja to,kad vidim kako igraju ,otkido od plate pa se ti setaj po terenu.

Dva najgora igraca po meni koji su trebali da pokazu nesto i da naprave prevagu u ekipi su Mata i Hazard.Znam da se mnogi nece sloziti samnom,ali to je sa moje tacke gledista.Najvise mi je krivo sto Lampard nije odigrao barem pola sata,taj covjek najbolje igra kad je najteze.Po meni Mata njemu ne moze ni politi sto se tice asistencija.Kod Lampsa nema da gusi loptu covjek voli igrati sto brze,sto se prije rjesavati lopte,a to itekako pali.Nama treba dobar vezni igrac koji nece daviti i gusiti loptu kao sto to radi Mata.A to je juce uradio bezbroj puta,uzme je pa ne zna sta ce sa njom.

Link to comment
Share on other sites

nepase nam Mancester City nikako,ove sezone smo igrali 4 utakmice i jos nemamo pobjedu,igraci su igrali slabo sve do postignutog gola,posle smo mi bili bolja ekipa ali su uglavnom bili jalovi napadi,Cris Foy je ubjedljivo najgori sudija u premiershipu,za onakav start Aguera on nije pokazao ni zuti karton,ima materijala i za penal koji nam nije sviran,Mancester City je u finalu apsolutni favorit i sigurno osvajac kupa.Nama je jos ostala europa liga koja se mora osvojiti. 

Link to comment
Share on other sites

možda sam ja jedini ovde koji branim aguera al neka sam

 

znam šta sam video,naš Luiz nije cvećka,znamo svi kako može prljavo da odigra,

 

poslednji igrač koji bi trebao agueru nešto da prebacuje

 

tako da vas stvarno ne razumem,ako je aguero divljak onda je luiz godzila

 

pa taj isti Luiz je išutirao teveza pa ovaj nije plakao ko fufica

 

i trebao je da skoči na njega

Pa covjece za ono se ide u zatvor.
Onakvi startovi mogu prekinuti neciju karijeru.Luiz jeste prgav,udari par puta laktom al' pazi laktom igraca,znaci sve u granici dozvoljenog ali ovaj majmun je doslovno skocio sa dvije noge na njega.
Znaci da je meni onako nesto uradio,kunem se zivotom da bi mu to bilo zadnje.
Mogu mislit da je recimo Ramires onako nesto uradio pa FA bi ga kaznila sa 15 utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Pa covjece za ono se ide u zatvor.
Onakvi startovi mogu prekinuti neciju karijeru.Luiz jeste prgav,udari par puta laktom al' pazi laktom igraca,znaci sve u granici dozvoljenog ali ovaj majmun je doslovno skocio sa dvije noge na njega.
Znaci da je meni onako nesto uradio,kunem se zivotom da bi mu to bilo zadnje.
Mogu mislit da je recimo Ramires onako nesto uradio pa FA bi ga kaznila sa 15 utakmica.

 

dobro ajde, malo se počinje pretjerivati već...

prgav start jest, ali da je za zatvor?...

 

Luiz je, ruku na srce, imao daleko prgavijih startova na protivnike...još mi je žao onog klinca što ga je Luiz namjerno, bez ikakvog razloga, sastavio sa zemljom ne tako davno pri kraju neke utakmice...

Link to comment
Share on other sites

...........................   luiz_1639100a.jpg

 

Rafael-Benitez-4.jpg

 

Još jedan trofej u pokušaju
kao i prethodno sve
ne brini, tugo, serija to je
koja ne prestaje.

Još jedna suza u očima
za druge nevidljiva
i opet nas nema u priči toj
o sretnim klubovima...

 



 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...