Jump to content

Nemanja Matić (2009-2011, 2014-2017, 154 nastupa)


Recommended Posts

Guys, I said probably...not for sure. We shell see is my source reliable on Tuesday. Написао сам вероватно, не и сигурно. Ускоро ћемо знати.

 

nakon toga

 

I meant "probably won't play"... My source still claims Matic off to Chelsea on Tuesday. Мислио на "вероватно неће играти" ...Грешка. Извин.

 

 

eto,prošli put je bio tačan za Markovića,lik je lud 100 % kad je fudbal u pitanju,tako da ne verujem da bi lupao gluposti tek tako

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ga nisu trebali dovest, iz razloga što su ga dali za žvaku, a sada ga kupuju za 35-40M, drugo je to što svi zaboravljaju na MVG-a i Akea pored trenutnih na toj poziciji

Ja mislim da je Ake zaboravio i na sam sebe, kad bi ga sad pitao gdje igra pojma ne bi imao :D

Link to comment
Share on other sites

Slabo sam ga pratio,tj slabo gledam utakmice van PL,smaraju me ostale lige,jedino neke derbije mogu da odgledam...tako da nisam upoznat sa sadasnjim stanjem Matica,ali videcemo. Svi ga hvale,svi govore da je jedan od najboljih trenutno na poziciji koju igra. Videcemo,vreme ce pokazati. Dobrodosao. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ga nisu trebali dovest, iz razloga što su ga dali za žvaku, a sada ga kupuju za 35-40M, drugo je to što svi zaboravljaju na MVG-a i Akea pored trenutnih na toj poziciji

 

Priča se da Lampard završava karijeru na kraju sezone, a Esijen je na izlaznim vratima. Za MVG-a će biti mesta kad se oporavi od povrede, čak i ako Matić bude bio tu.

 

Joooj, nadam se da se vraća. ;))

Link to comment
Share on other sites

Priča se da Lampard završava karijeru na kraju sezone, a Esijen je na izlaznim vratima. Za MVG-a će biti mesta kad se oporavi od povrede, čak i ako Matić bude bio tu.

 

Joooj, nadam se da se vraća. ;))

Ja se nadam da će biti mjesta za mlade, u suprotnom nam ni ne treba takva akademija.. Inače nemam ništa protiv Matića, naprotiv mislim da je jedan od najboljih na svojoj poziciji (ne najbolji kako ga neki smatraju, ali svakako potencijal za to), mislim da je glupo za tolike pare ga dovoditi, ali ajde...
Ramires, Mikel, MVG, Ake, Loftus Cheek, Chalobah, Romeu, McEachran pa i David Luiz su igrači koji su tu i ako odu Lamps i Ess...
ima još deki i iz akademije, ali to neću pisati, ovi nabrojani su svi u mogučnosti da krenu već od ljeta na toj poziciji

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da će biti mjesta za mlade, u suprotnom nam ni ne treba takva akademija.. Inače nemam ništa protiv Matića, naprotiv mislim da je jedan od najboljih na svojoj poziciji (ne najbolji kako ga neki smatraju, ali svakako potencijal za to), mislim da je glupo za tolike pare ga dovoditi, ali ajde...
Ramires, Mikel, MVG, Ake, Loftus Cheek, Chalobah, Romeu, McEachran pa i David Luiz su igrači koji su tu i ako odu Lamps i Ess...
ima još deki i iz akademije, ali to neću pisati, ovi nabrojani su svi u mogučnosti da krenu već od ljeta na toj poziciji

OK da pocnemo, imamo lampsa (koji ode), Ramiresa i MVGa na poziciji centralnog veznog, na DMF poziciji imamo Essiena (koji ode) i Mikela.

 

Druga stvar, Ake igra na poziciji centralnog beka (aka terry, luiz i sl.), Loftus Cheek nema jos znanje da igra na visokom nivou, da gledas svaku tekmu mladih vidio bi zbog cega to govorim. Romeu ne igra u jebenoj valenciji koja je mrtvo sranje, McEachrana su povrede unistile, Chalo jedino ima predispozicije da zaigra nekada za prvi tim, ali ne jos.

Link to comment
Share on other sites

Gledaj i David Luiz je stoper pa ne igra tamo nego na DMF (bar zasad) jer nitko ne može igrati pored Terrya i Cahilla, iskreno nisam gledao Loftusa još od priprema prvog tima, tako da govorim o onim utakmicama protiv Citya gdje me oduševio, nisam ja rekao da će Romeu ili McEachran igrati, ali ih onda treba pustiti da idu, a ne ih tu držati, nemam ništa protiv da dođe bilo tko na poziciju gdje fali igrača, ali ovdje se treba raščistiti situacija

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Nemanja Matić (2009-2011, 2014-2017, 154 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...