Jump to content

André Villas-Boas (2011-2012, trener)


Lampard

Recommended Posts

  • Postova 1.8k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Šta reći za njegove trenerske sposobnosti?
Dovoljno se sjetiti da kada je došao u klub prošle sezone da je njegov prvi izbor na beku bio Bosingwa ispred Baneta...

Svaka čast njemu na uspjehu u Portu imao je 2 godien trenerskog iskustva i došao kod nas i to ipak pokazajue neravedan poredak u današnjem fudbalu pogledajte jednog Davida Moyesa koji 10 godiana sjajno vodi Everton koji ima velike finansiske probleme, svaki put su u gornjem dijelu tabele.

Dok je bio kod nas nije znao održati mir usvlaćionici( za 6 mjeseci svi igrači su bili protiv njega) i to se odavno zna, za njegovo vrijeme bili smo luzerska ekipa čak i kada smo malo bolje igrali ne bi postizali golove takav epitet luzerskog kluba imaće uskoro i Tottanham ( već je počelo protiv Newcastala).

Izjavama u zadnjih parnedelja je pokazao da nije nešto previše inteligentan "I ja sam zaslužan za osvojenu LP", nikada se više nisam nasmiaj u životu.

AVB je luzer i to se bar u skorije vrije mneće promijeniti jedino treba napomenuti da rasi dobar skauting, zapravo to je jedino što dobro radi...
Link to comment
Share on other sites

Guest lOrd vOldemort
[quote name='chelseafan97' timestamp='1345900468' post='73742']
Šta reći za njegove trenerske sposobnosti?
Dovoljno se sjetiti da kada je došao u klub prošle sezone da je njegov prvi izbor na beku bio Bosingwa ispred Baneta...

Svaka čast njemu na uspjehu u Portu imao je 2 godien trenerskog iskustva i došao kod nas i to ipak pokazajue neravedan poredak u današnjem fudbalu pogledajte jednog Davida Moyesa koji 10 godiana sjajno vodi Everton koji ima velike finansiske probleme, svaki put su u gornjem dijelu tabele.

Dok je bio kod nas nije znao održati mir usvlaćionici( za 6 mjeseci svi igrači su bili protiv njega) i to se odavno zna, za njegovo vrijeme bili smo luzerska ekipa čak i kada smo malo bolje igrali ne bi postizali golove takav epitet luzerskog kluba imaće uskoro i Tottanham ( već je počelo protiv Newcastala).

Izjavama u zadnjih parnedelja je pokazao da nije nešto previše inteligentan "I ja sam zaslužan za osvojenu LP", nikada se više nisam nasmiaj u životu.

AVB je luzer i to se bar u skorije vrije mneće promijeniti jedino treba napomenuti da rasi dobar skauting, zapravo to je jedino što dobro radi...
[/quote]

prije njega Stamford Bridge je bio teško osvojiva utrda,
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseafan97' timestamp='1345900468' post='73742']
Šta reći za njegove trenerske sposobnosti?
Dovoljno se sjetiti da kada je došao u klub prošle sezone da je njegov prvi izbor na beku bio Bosingwa ispred Baneta...

Svaka čast njemu na uspjehu u Portu imao je 2 godien trenerskog iskustva i došao kod nas i to ipak pokazajue neravedan poredak u današnjem fudbalu pogledajte jednog Davida Moyesa koji 10 godiana sjajno vodi Everton koji ima velike finansiske probleme, svaki put su u gornjem dijelu tabele.

Dok je bio kod nas nije znao održati mir usvlaćionici( za 6 mjeseci svi igrači su bili protiv njega) i to se odavno zna, za njegovo vrijeme bili smo luzerska ekipa čak i kada smo malo bolje igrali ne bi postizali golove takav epitet luzerskog kluba imaće uskoro i Tottanham ( već je počelo protiv Newcastala).

Izjavama u zadnjih parnedelja je pokazao da nije nešto previše inteligentan "I ja sam zaslužan za osvojenu LP", nikada se više nisam nasmiaj u životu.

AVB je luzer i to se bar u skorije vrije mneće promijeniti jedino treba napomenuti da rasi dobar skauting, zapravo to je jedino što dobro radi...
[/quote]


Šta me pljuješ tu iza leđa?!?!

ajd sada šalu na stranu... Kad sam se prijavljivao na ovaj forum u tom nekom periodu on je postao naš menager... i kako nisam znao ciji nick da si uzmem uzeo sam si njegov i ne mislim ga mjenjat ne zato jer ga volim nego zato jer onda pola vas nece znat tko sam ja... :D

inace AVB.a sam podrzavao do samog otkaza pa i dalje... podrzavao sam ga i kad je dobio posao u tottenheamu... jer covjek ima talenat i vjerujem da moze napravit mnogo... dokazao je to u Portu... ali mislim da njegov nogomet nece proc u Engleskoj... nije prosao sa Chelseaom, a iskreno sumnjam da ce proc i u tottenheamu... ali pustimo sada to... duga je sezona.. mozda uspije...

a sada da velim nesto o samom njemu... iskreno mi je bio jako, jako, jako drag menager... kako li je samo zivio za golove i slavio ih... divina... vidlo se je da zivi za taj posao... ali ono sto je poceo zadnje vrijeme radit je stvarno debilizam... pa koji kurac je postao tolko iskompleksirana osoba prema chelseau to mi nije jasno...


sa tim svojim izjavam ne da je posrao samo svoj rad koji je napravio u Portu, nego je posrao i sebe kao covjeka...
Link to comment
Share on other sites

http://www.chelseabalkan.com/index.php/item/1743-villas-boas-tottenham-ima-vecu-tradiciju-od-chelseaja.html

http://www.chelseabalkan.com/index.php/item/1724-villas-boas-chelsea-i-abramovic-su-me-izdali.html

Debilcina, od samog pocetka sam bio protiv njega. Retard, dabogda propao sa svojim kokoskama.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igi' timestamp='1346189926' post='74904']
[url="http://www.chelseabalkan.com/index.php/item/1743-villas-boas-tottenham-ima-vecu-tradiciju-od-chelseaja.html"]http://www.chelseaba...-chelseaja.html[/url]

[url="http://www.chelseabalkan.com/index.php/item/1724-villas-boas-chelsea-i-abramovic-su-me-izdali.html"]http://www.chelseaba...-me-izdali.html[/url]

Debilcina, od samog pocetka sam bio protiv njega. Retard, dabogda propao sa svojim kokoskama.
[/quote]

ima jos tih njegovih izjava... xD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...