Jump to content

Reprezentacije, lige i klubovi u regiji


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

realno najvece znanje od svih komentatora ima Sabahudin Topalbacirevic Baho,covjek zna sta se desavalo na utakmicama od prije dosta godina,sjecam se za Markovica sta je reko kakvu ruku ima taj covjek to sam gledao po internetu njegove prenose stvarno je vrh sad prenosi na tv1 spansku ligu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1343249767' post='67051']
[url="http://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-prosao-nakon-nevidjene-drame-vida-zabio-u-zadnjoj-sekundi/627874.aspx"]http://www.index.hr/...ndi/627874.aspx[/url]

Idemo u Ligu prvaka! Opet ;)
[/quote]

ne idete vi nigde
Link to comment
Share on other sites

Baho je kreten. Kraj priče.
Sušec je dobar komentator, ali ništa više od toga. Često je pristrasan i ne mislim ovdje kad igraju hrvatski timovi (tad je ok) što nije poželjno.
Ćosić je meni bolji od Sušeca, no ima i on svoje falinke.

Inače, otkako sam uplovio u svijet satelitske televizije i počeo gledati prijenose na stranim, prvenstveno britanskim, programima tek sam tad vidio šta se nama servira kao sportsko novinarstvo, a kako pravi ljudi rade svoj posao. Sada kad god sam u mogućnosti gledam i slušam strane komentatore pošto hvala Bogu razumijem engleski, i dosta dobro njemački. B-)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1343416366' post='67497']
nije bitno da komentator bude zivuca enciklopedija... nego da zna radit svoj posao... a po meni cosic to bolje radi... barem po mojem ukusu... ;)
[/quote]
E onda mozes gledati i OBN i njihove komentatore, jer ti je zabavno ih slusati koliki su debili.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1343421724' post='67520']
Baho je kreten. Kraj priče.
Sušec je dobar komentator, ali ništa više od toga. Često je pristrasan i ne mislim ovdje kad igraju hrvatski timovi (tad je ok) što nije poželjno.
Ćosić je meni bolji od Sušeca, no ima i on svoje falinke.

Inače, otkako sam uplovio u svijet satelitske televizije i počeo gledati prijenose na stranim, prvenstveno britanskim, programima tek sam tad vidio šta se nama servira kao sportsko novinarstvo, a kako pravi ljudi rade svoj posao. Sada kad god sam u mogućnosti gledam i slušam strane komentatore pošto hvala Bogu razumijem engleski, i dosta dobro njemački. B-)
[/quote]

A jesu bolji engleski ili njemački komentatori? Engleski su meni odlični, ali njemački ne znam nimalo, a stari mi govori da su Njemci pojam za Engleze što se komentiranja tiče.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1343477975' post='67616']
A jesu bolji engleski ili njemački komentatori? Engleski su meni odlični, ali njemački ne znam nimalo, a stari mi govori da su Njemci pojam za Engleze što se komentiranja tiče.
[/quote]
meni su bolji engleski iako ja njemacki ucim vec 2 godine a govorim ga ko jadranka kosor engleski
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1343477975' post='67616']
A jesu bolji engleski ili njemački komentatori? Engleski su meni odlični, ali njemački ne znam nimalo, a stari mi govori da su Njemci pojam za Engleze što se komentiranja tiče.
[/quote]
Eh ne znam to. Nekako su mi Englezi bliži jer ih više slušam, gledam njihove emisije i češće sam ipak na britanskom nego na njemačkom Skyu. Mada, i Nijemci imaju nekoliko vrhunskih komentatora i što mi se sviđa kod njih jest da su nekako bliži običnom gledaocu, neutralni su ali se zezaju i razbiju monotoniju s vremena na vrijeme za razliku od Engleza koji striktno profesionalno to rade (naravno sve ovo govorim kad su u pitanju sudari timova u Premiershipu npr., dakle ista država). ;) S druge strane, Britanci u pravilu rade prijenosa sa dva komentatora, tj. jedan stručni novinar i jedan bivši nogometaš, trener i slično. Što se Lige Šampiona tiče, Al Jazeera je nenadjebiva.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1343564352' post='67841']
Ti Dubro izgleda ne znaš za koga navijaš. Kad si došao na forum, predstavio si nam se kao Hajdukovac.
[/quote]

Ma simpa su meni i Hajduk i Split, ali ne da mi se navijat za Hajduk kad su navijači Hajduka i Dinama naloženi ko da su Manchester United i Chelsea a zapravo su kita, tako da sam odlučio navijati za pristran klub koji ne priča puno i radi svoj posao.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1343567683' post='67849']
Ma simpa su meni i Hajduk i Split, ali ne da mi se navijat za Hajduk kad su navijači Hajduka i Dinama naloženi ko da su Manchester United i Chelsea a zapravo su kita, tako da sam odlučio navijati za pristran klub koji ne priča puno i radi svoj posao.
[/quote]

Imaš li ikakvih rekvizita Hajduka ili ST-a?
Link to comment
Share on other sites

Ih kad spomenište te rekvizite i dresove moram reći da u ormaru ne posjedujem ni jedan dres Dinama il hrvatske reprezentacije da nije original, a imam ih ne zna im se broja. Preko 20 sigurno :D

Eto Dubro pobijedio je Hajduk minimalnom prednošću Split golom Adrijaševića. I meni je Split totalno simpa klub!

Nove vijesti vezane za reprezentaciju:

Štimac je na Poljudu predstavio novi stožer hrvatske reprezentacije u kojem su se uz njega kao izbornika našli još i Alen Bokšić, Igor Tudor, Kruno Jurčić i Tomislav Rogić.

Objavio je i popis igrača koji će konkurirati za prijateljsku utakmicu protiv Švicarske, a na njemu su se od vratara našli Pletikosa i Subašić, od braniča Srna, Strinić, Ćorluka, Vida, Schildenfeld, [b]Maloča[/b], Pranjić, Knežević, veznjaci Modrić, Rakitić, Perišić, Kranjčar, Badelj, Iličević, [b]Kovačić[/b] te napadači Olić, Eduardo, Mandžukić, Jelavić i [b]Vukušić[/b].

Ovi boldani, Maloča, Kovačić i Vukušić su nova imena u reprezentaciji.
Link to comment
Share on other sites

[color=#555555][font=arial, helvetica, sans-serif]
[url="http://www.index.hr/profil/takeshi_torresov_ljubavnik"]takeshi_torresov_ljubavnik[/url] [size=2]Objavljeno prije 1h[/size][/font][/color][color=#555555][font=arial, helvetica, sans-serif]

Na Dinamovu utakmicu bi išao tek ako bi mi žlicama izvadili oči i bacili ih patkama u maksimirskom Zoo-u.
[/font][/color]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...