Jump to content

Michael Ballack (2006-2010, 105 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

  • Postova 269
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Caeruleus' timestamp='1359082748' post='104139']
[i][b]Ballack: "Postupio bih isto kao i Hazard. Možda bih bio još konkretniji..."[/b][/i]
[/quote]

Ovakve terminatore želim u momčadi ponovo. Želim ljude koji će gristi, koji će lomiti sve pred sobom, samo da klubu donesu pobjedu. Srećom, Ballack se kao takav upisao u našu povijest.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spaha' timestamp='1359929915' post='105820']
steta sto igrace poput ballacka necemo vidjeti u blizoj buducnosti, bar ne u chelsiu
ballack, drogba, makelele, igraci koji nam fale previse

Sent from my brain using Tapatalk
[/quote]

Bijo je jedan od najbolji na svetu ali u celzi nije bio bas sjajan i najbolji.Mislim da u Baernu igrao je daleko bolji.Ali ipak je legenda celziva i borio se sa sve sile svaka cast!LEGENDA!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='diablo_bih' timestamp='1360205905' post='106272']
Kakva bolan legenda, ne moze svako biti legenda :S Pa nije ovo pisanija od kluba, haj sto je robben nezasluzeno na toj listi...
[/quote]

Pa dobro nije bash tako,znamo ko su legende u Chelsea.Ali je bio u legendarnim timu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zbog cega "pogotovo" Ramiresu ?

 

Zato što je Ramires sve, samo ne karizmatičan igrač. Nekad odličan (igrač utakmice), nekad napravi briljantan potez (gol Barci), nekad ispadne neinteligentan (crveni kartoni), nekad loš uz dosta nepreciznih dodavanja, nekad ovo nekad ono. Posjeduje sve, ali ne i karizmu.



Čak se ni ne trudi da nauči engleski.

Link to comment
Share on other sites

Pa Å¡ta je za tebe karizma, bolan ?

To što si naveo su igračke sposobnosti, nikakva karizma.

 

Da, jedino mu zamjeram to što ne zna engleski. Jose će ga tjerati da nauči, nema tu cile-mile.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Charisma

 

Karizmu imaju rođene vođe, Ramires nije karizmatičan, ne znam kako da ti objasnim. Možeš malo pročitati članak o karizmi na engleskom jeziku (iznad) i to je to. Ali to je sve teorija. Karizmu nekog igrača moraš osjetiti i ti kao navijač preko telke. Ako osjećaš Ramiresovu karizmu, onda svaka čast - imaš neko osmo-deveto čulo, kako li se već to kaže.

Link to comment
Share on other sites

Znam ja progooglati o karizmi, ali mi ne treba kad znam šta je to. Samo sam te pitao, zašto pogotovo Ramiresu ?

Nemaš odgovor na to, naveo si hrpu gluposti koje nemaju blage veze s karizmom, ili nedostatkom iste.

 

Kažem ti to je nešto što ne mogu riječima objasniti. Ili osjetiš nečiju karizmu ili ne osjetiš. Šta hoćeš još da ti kažem?

 

Recimo ovako, kada bi pitao 500 milijuna Europljana, stanovnika kontintenta gdje se nogomet najviše prati da napišu na papirić po 50 najkarizamtičnijih igrača koje oni pamte. I sad kad bi sve te papiriće zbrojio i za svako ime dao bod određenom igraču, Ramires nije igrač koji bi imao "dovoljan" broj bodova. Ali pošto i ovo spada u domenu teorije i pošto je to moje osobno mišljenje, ne zamjeri.

 

Vratimo se temi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...