Jump to content

Wilfried Bony (Obala Slonove Kosti, 1988)


Whisper

Recommended Posts

Demba je zabijao uz Alahovu pomoć. Zato može samo jednu polusezonu da izgura. Kada su ga napustile Alahove moći i on je pao u formi.

Bony trpa jer je hladnokrvni ubica.

Da je doveden umesto Dembe ne bismo sada pričali o Kosti, niti bismo se krpili Etoom.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 224
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Wilfried Bony: "I want to be in a bigger club, like all young players dream. I want to do Champions League now. I want to play more European games, so I feel like that because you feel it is good to play against the big teams. It is good to check your level." (sky)

 

Ako ode Lukaku ne treba previše žaliti ni razmišljati. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Odigrao ovu sezone bolje nego Michu proslu, a dao i vise golova. Kontam da bi nam bio koristan. Jak ko vo, igra ledjima odlicna, u stanu da zadrzi loptu u kontri sto nama cijele sezone fali, jak u duelu i mozes igrati duge lopte na njega sto nama opet fali cijele sezone, ima odlican sut s distance sto nama fali citave sezone. Bilo bi interesantno vidjeti ga u timu. 

 

Skontaj drskosti Costa i Bony od naredne sezone u rosteru :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Ovako je i Michu unistavao prosle sezone kao Boni ove ,pa je onda uslijedila sezona gdje su se ispoljijli svi njegovi kvaliteti :D Moze Boni da dodje ali da bude zamena Lukaku-u

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izjava Kalasa kada je komentirao kako mu je bilo malo lakše zbog fizičkih karakteristika igrati protiv Suareza

Možda mi je i bilo lakše jer… ne, ne želim to reći. Zapravo, htio bih ustvrditi da bih radije igrao protiv napadača koji su brži i pokretljiviji, nego protiv igrača poput Dembe Ba ili Didiera Drogbe. Još učim kako se braniti protiv takvih igrača, a to se najbolje uči u teretani. Igrao sam s Wilfriedom Bonyjem u Vitesseu, ali na treningu bi ga se uglavnom klonio. Ako krenete na Wilfrieda, postoji mogućnost da ćete se ozlijediti. Ali, protiv Suareza i Sterlinga moja snaga je upravo brzina.”

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Izjava Kalasa kada je komentirao kako mu je bilo malo lakše zbog fizičkih karakteristika igrati protiv Suareza

Možda mi je i bilo lakše jer… ne, ne želim to reći. Zapravo, htio bih ustvrditi da bih radije igrao protiv napadača koji su brži i pokretljiviji, nego protiv igrača poput Dembe Ba ili Didiera Drogbe. Još učim kako se braniti protiv takvih igrača, a to se najbolje uči u teretani. Igrao sam s Wilfriedom Bonyjem u Vitesseu, ali na treningu bi ga se uglavnom klonio. Ako krenete na Wilfrieda, postoji mogućnost da ćete se ozlijediti. Ali, protiv Suareza i Sterlinga moja snaga je upravo brzina.”

Pa naravno da mu je lakse da se brani od Suareza jer kad god Liverpul napada u Celsijevom 16-ercu je 20 ljudi i onda je lako pokrit bilo koga .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...