Jump to content

Gianfranco Zola (1996-2003, 229 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

  • Postova 210
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 3 weeks later...
Zola je istinska legenda i on je bio razlog zbog cega sam poceo navijati za Chelsea, a mislim da ga je i Roman obozavao. A sto se tice ankete, glasao sam NE..
[u]Za mene[/u] je Frank Lampard najveca legenda ovog kluba i moj najdrazi igrac ikada...
Zola je kriv zasto sam poceo navijati za Chelsea a Frank je kriv zasto i dalje navijam i volim ovaj klub...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1324337113' post='11800']
Zola je jedinstven iako sam u anketi glasao NE iz razloga što je najveći igrač svih vremena ovog kluba za mene Frank Lampard.
[/quote]
Hm hm, Lampard ima jaku osobnost, snagu i nitko za Chelsea ne daje više od njega i Johna.. ali Zola je mit, božanstvo, Lampard mu po kvaliteti ipak nije ni blizu...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adis988' timestamp='1326145520' post='15874']
Treba sve te legende vratiti u klub, jer oni istinski vole Chelsea... Ljepota je vidjeti Bajern i one ljude u vrhu, sve legenda do legende Bavaraca....
[/quote]

I vidjelo se sinoć kako je Henry bio sretan kad je zabio...Bio je sretan zbog kluba, a ne zbog sebe. A ne ko u nas neki, moraš im zlatne jastuke pod guzicu stavljati da proigraju. Zola je trebao biti sportski direktor, kad već Hiddink nije. Tako se i špekuliralo i Zola je bio spreman "uletiti", ali klub je na kraju odustao :/ Šteta. Jedan je Zola!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...