Jump to content

Chelsea u UEFA Champions League 2012/13 = Group


Caeruleus

  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[quote name='Elao' timestamp='1346350684' post='75524']
Nije lagana ali nije ni nesto teska grupa, ove zadnje oderati u obije, sa Juvetom 2 nerjeseno, eventualno pobjeda kod kuce te Sahtara dobijaju kod kuce a tamo nerjeseno ili pobjeda. Ocekujem 1. mjesto Chelsea, drugo Juve ali navijam da Sahtar bude 2.
[/quote]

Što neriješeno s Juventusom? Moš ti mislit sile, svi im u zatvoru, eno i trener. Kad je Juve bio jači, dobili smo ih s Hiddinkom. Očekujem da ih izdominiramo, ako mi vjeruješ.

Chelseajev trojac je večeras bio dio ceremenoije Ždrijeba UEFA Lige prvaka. Svaka čast!

[img]http://i.imgur.com/1GClX.jpg[/img]
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 274
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[url="http://www.google.ba/search?q=federica+nargi&hl=bs&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=8rQ_ULOqL66K4gTN8YHoBQ&ved=0CCMQsAQ&biw=1024&bih=641"]http://www.google.ba/search?q=federica+nargi&hl=bs&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=8rQ_ULOqL66K4gTN8YHoBQ&ved=0CCMQsAQ&biw=1024&bih=641[/url]

Gospođa Matrija, jednog od naših protivnika u Juventusovom dresu. B-)
Link to comment
Share on other sites

Evo cijelog rasporeda naših utakmica grupne faze:

Srijeda, 19. rujna: [b]Chelsea[/b] - Juventus
Utorak, 2. listopada: Nordsjaelland - [b]Chelsea[/b]
Utorak, 23. listopada: Shakhtar Donetsk - [b]Chelsea[/b]
Srijeda, 7. studenog: [b]Chelsea[/b] - Shakhtar Donetsk
Utorak, 20. studenog: Juventus - [b]Chelsea[/b]
Srijeda, 5. prosinca: [b]Chelsea[/b] - Nordsjaelland
Link to comment
Share on other sites

Juventusovi navijači ne žele čuti da su lošija ekipa od naše... Kao, odbrana im jača od naše, vezni red im jači od našeg... Slažu se da je naš napad bolji, te da je Buffon daleko bolji golman od Čecha :-@ ..

Jbg meni nije se dalo, plaho raspravljati, jer ih je više :D, ali u najmanju ruku su smiješni. Šteta što takvi navijaju za Juve, al eto..

Sve sam sigurniji da kao prvi prolazimo, još kad se ova naša mašina zahukta, uh, jadni oni onda.. ;)


Come on Chelsea !!
Link to comment
Share on other sites

[quote][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Juventusovi navijači ne žele čuti da su lošija ekipa od naše... Kao, odbrana im jača od naše, vezni red im jači od našeg... Slažu se da je naš napad bolji, te da je Buffon daleko bolji golman od Čecha [/font][/color] :-@[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif] ..[/font][/color]

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Jbg meni nije se dalo, plaho raspravljati, jer ih je više [/font][/color] :D[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif], ali u najmanju ruku su smiješni. Šteta što takvi navijaju za Juve, al eto..[/font][/color]

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Sve sam sigurniji da kao prvi prolazimo, još kad se ova naša mašina zahukta, uh, jadni oni onda.. [/font][/color] ;)



[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]Come on Chelsea !! [/font][/color][/quote]

Ma daj bre link da se mi okupimo pa da zajedno dodjemo i napusavamo!
Link to comment
Share on other sites

evo direktno sa juvebalkana...

[i]"Vreme je da se pokaže da nismo tu slučajno već potpuno zasluženo što nije slučaj sa čelziem. Vreme je za osvetu, i po meni nema slađe nego kidanje ovih novonastalih kinteraških klubova. Neka vide kako se navija ne samo očima, već i srcem i dušom za svoj klub, nešto što oni nikada neće razumeti. To se odnosi i na ove mafijaše ukrajinske."[/i]

oni tamo nemaju ni malo respekta za nas (većinom), ljudi ne shvaćaju da smo mi prvaci Europe, da smo dobili Barcelonu i Bayern koji su realno 2 klase iznad njih...

no neka, poraz će im biti bolniji u tom slučaju
Link to comment
Share on other sites

Ma polomit ćemo ih sad zbog ovih izjava stavljam na kladionici pobjedu s dva razlike na nas! Ko ne navija sa srcem!?! Meni moje iskočilo kad je Torres zabio protiv Barce i kad je Drogba zabio protiv Bayerna. Nemaju oni šta tražiti protiv nas, pogotovo na Stamford Bridgeu. A što se tiče izjava da je Buffon bolji od Cecha to neka kace macku o rep. Taj Buffon mi se nikako ne sviđa i nikad mi nije bio jedan od najboljih golmana, Cech jer realno bolji vratar od njega i ako je iko bolji od Cecha to je možda Casillas, a i to nije baš sigurno. Obrana naša je beton, vezni red miješavina kreativnosti i stijena, a napad pun ubojica!

KTBFFH!
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ohladimo bar mi. Nemojmo bit primitivci kad su već oni. Mnogi su pričali da će nas pokopati, zgaziti, demolirati, pa su otišli kući posranih gaća. Pričali su da smo umjetan klub s umjetnim navijačima, pa su suze ronili nakon susreta s nama. Juventus je tu na redu, nema gdje pobjeći. Vrijeme će pokazati tko je bio u pravu.

Just keep calm and keep the blue flag flying high Å¡to bi se reklo ;)
Link to comment
Share on other sites

uf da mi se vratit u osnovnu sad sta bi to bilo svaki od nas je navija za razliciti klub i bome ih se dosta susrece vec sad
jos se sicam susreta kad je chelsea prosa juvea pa san zajebava ovog lika inace njihovog vatrenog navijaca ..... uf koja ekipa smoo billi(mislim na razred), a sad sranje dvojica za real jedan za barcu, a pola ih ni ne zna ko igra di da mi je vratit stara vremena

znaci ovako doma odmah dobit juvea bit ce tesko al moramo ih ubiti probat skupit 10 bodova u prve 4 utakmice i na konju smo

btw ljudi moji ja znam dosta ljudi koji navijaju za juve sa zarom i nikad ne bi govorili tako o drugim klubovima
Link to comment
Share on other sites

hvala bogu da dinamo nisu izvukli , dinamo donekle ima neku laksu skupinu nego prosle godine i moze igrat i s portom i dinamo kijevom , s psg teze jedino ak oni ostanu neuigrani kao sto su danas

a chelsea naravno da ce proc skupinu mislim kakvo je to pitanje, a oni danci pa to su poluamateri ne razumijem strah od takvih
Link to comment
Share on other sites

[quote name='diablo_bih' timestamp='1346372485' post='75682']
prvenstveno na chelseathebest-ov koment, pa na ostale komentare gdje vade odnekle stvari sto pisu juvetovi navijaci :S
[/quote]

imaš na portalu vijest o njihovoj grupi u ligi prvaka, a ispod imaš jedno 90 komentara od registriranih korisnika njihovog foruma

znači nije na forumu, nego u komentarima na portalu

EDIT: http://www.juvebalkan.com/portal/index.php/novosti/oficijalne/6868.html
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseathebest' timestamp='1346403605' post='75720']
imaš na portalu vijest o njihovoj grupi u ligi prvaka, a ispod imaš jedno 90 komentara od registriranih korisnika njihovog foruma

znači nije na forumu, nego u komentarima na portalu

EDIT: [url="http://www.juvebalkan.com/portal/index.php/novosti/oficijalne/6868.html"]http://www.juvebalka...jalne/6868.html[/url]
[/quote]

jao kad vidim ove prepotentne "fanove" Juvea muka mi dodje:

evo jedan realan i fer komentar jednog njihovog komentara:

"ne znam, nama generalno lose leze ekipe koje igraju na kontre...napoli,udineze...uvek smo primali golovena te kontre tu smo tanki...a celzi je uhvatio formu ove sezone...torres trpa ponovo a hazard se uklopio ko da je tu 3 aezone...jaci su definitivno nego prosle sezone i nimalo nisu za podceniti..."

kad bi svi tako postovali svoje suparnike i gledali realno na njihovu snagu...

Nasa najveca prednost za raliku od Juvea je ta sto smo mi za ovu sezonu jos velika nepoznanica... Za razliku od prošle sada imamo i ofenzivu... znači s RDM-om imamo neprebojni zid... ali zato smo se sada ojacali i u ofanzivi... imamo Hazarda, Oscara, Marina, Mosesa i Torresa u formi i k tome naseg kreatora i cudetvorca Matu... tako da od kad sam vidio komentare fanova Juvea nadam se da cemo ih spickati odma u prvoj tekmi...

jer pola njih ne zna kolko smo jaci za razliku od prosle sezone... Jer pamte onaj neprobojni zid, ali nisu jos uvidjeli leprsavost u ofenzivi...

Ali ne odmicem od one svoje prognoze da ce Juve osvojit ligu prvaka ove sezone.... vratit ce se oni u stillu ... ;) Ali skupinu ce proc tek kao drugi... poslije Chelsea... :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...