Jump to content

ÄŒetvrtfinalne utakmice


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 99
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Brane' timestamp='1340573381' post='60980']
Jbga, naš Cole promašio. Stvarno je traljavo opucao. Nisam se nadao da će onako opaliti nakon što je izveo možda najbolji penal u finalu Lige prvaka.
[b]Al za A. Younga sam znao da će kiksati, kako je uzeo loptu cijeli uznemiren, nervozan, stavio je na brzinu loptu na bijelu točku, vratio se skoro u trku, nit je pogledao golmana nit gol nego se samo zaletio i opalio. Profesionalci to tako ne rade.[/b]

Šteta, želio sam Engleze u finalu.
[/quote]
Iskreno priznaj da si ovo cuo sada na HRT-u , jer je upravo ovako do rijeci do rijeci rekao neki gost u studiju .

[quote name='Elao' timestamp='1340573460' post='60981']
Rekoh Italijani idu dalje, a ovo sto je Engleska igrala ne spada ni u jedan stil nego je jednostavno smotanost, [b]70% ekipe su panjevi.[/b]
[/quote]
70% ekipe Liverpool. ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blues_95' timestamp='1340573514' post='60982']
Iskreno priznaj da si ovo cuo sada na HRT-u , jer je upravo ovako do rijeci do rijeci rekao neki gost u studiju .
[/quote]

Televiziju sam iskljucio odmah nakon zavrsetka penala, tako da pojma nemam tko je u studiju bio i šta je pričao. Ti ako želiš vjerovat u suprotno, slobodno :P
A mogao si i sam vidjeti da će ga promašiti, samo ga treba malo detaljnije pratiti. Nije bio koncentriran na ono što radi ni malo, jednostavno je podlegao pritisku, misli su mu bile negdje drugdje, bilo je stvarno očito.
Link to comment
Share on other sites

tooooooooooo FORZA ITALIA!!!!!!!!! odlična partija digića, stvarno su ove jebene Engleze nadjebali za klasu pa i više, Pirlo izmislio nogomet za svih 10 Engleskih igrača, dobro sem Terrya naš kapetan je odigrao odličnu utakmicu, zatvorio što se zatvorit da, ostali nisu billi na nivou što ponajviše pripisujem Hodgsonu al to i nije tolko bitno sada.....
Ajmo digići po taj trofej :)

Pirlo igračina uz Lampsa najbolji veznjak trenutno!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1340573666' post='60983']
Televiziju sam iskljucio odmah nakon zavrsetka penala, tako da pojma nemam tko je u studiju bio i šta je pričao. Ti ako želiš vjerovat u suprotno, slobodno :P
A mogao si i sam vidjeti da će ga promašiti, samo ga treba malo detaljnije pratiti. Nije bio koncentriran na ono što radi ni malo, jednostavno je podlegao pritisku, misli su mu bile negdje drugdje, bilo je stvarno očito.
[/quote]
Ne kazem da se nije moglo vidjeti , ali cudno mi je da je bas isto , od rijeci do rijeci rekao neki gost u studiju (ja mislim da je to bio Otto Baric tako nesto) . :)
Link to comment
Share on other sites

kad su dosli penali znao sam da ce proc italijani zato sto je Hart mogao samo slucajno odbranit penal da ga neko pogodi,za Pirla nemam rijeci u nakom vaznom trenutku nako izvest svaka cast,u cijeloj utakmici Tery je igrao i za sebe i za Lescota,mislim da ce u kvalifikacijama Lescot na klupu previse je nesiguran dok to nas kapiten odraduje kako treba,krivac za poraz je bio Young golman mu ode u drugu stranu on raspalio u precku,a Cole je jako lose sutirao penal da budem iskren bilo je i bolji rjesenja covjek je trcao 120 minuta i jos penal neznam zasto treneri daju odbrambenim igracima da sutaju,prije bih stavio i Walcota i Carola nego odbrambenog igraca ali staje tu je englezi ponovo ispadaju na penale neda im se da produ
Link to comment
Share on other sites

Nakon Francuza ispali i Englezi... Ne znam kako se vama cini, ali na ovom prvenstvu je Hrvatska pokazala koliko imamo mocnu reprezentaciju... Jer gledajuci Francuze,Grke i Engleze kako loš nogomet igraju mislim da bi Hrvatska da nije bila u skupini kojoj je bila dosla do polufinala bez problema...

Na ovom Euru gledali smo zanimljiv i dobar nogomet... Ali uz nasu skupinu (Spanjolska, Italija i Hrvatska) jedino su jos dobar nogomet pokazali Å vabi ... ostali po meni ispod prosjeka... (Portugal ne ubrajam jer fuckas takvu repku u kojoj ti jedan igrac igra za sve)

Sto se tice Talijana zasluzeno su prosli dalje... Ali ipak nadao sam se da ce Englezi uspjet na penale proc jer mrzim te sugave Talijane.... jao kako mi se gade... nista... Bit ce odlicna tekma Italija-Njemacka... ali ipak vjerujem da ce Ozil, Schwainsteiger, Lahm i drustvo proci dalje... ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1340619790' post='61048']
Pirlo daleko najbolji veznjak. Ono je doktor fudbala, mene iz tekme u tekmu oduševljava. A 34 god ima :-O

Još onaj penal na kraju, perverzija...

Englezi da ne imaše Harta i Terrya sinoć, nekih 3 gola bi popili, haos ekipa...
[/quote]
Zasto niko nespominje Glena ? Pa momak je odlicno odigrao , po meni cak bolje i od Terry-a . Ako je iz Liverpoola nemora znaciti da nevalja momak . U 88 minuti je spasio cist pogodak Italije .
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blues_95' timestamp='1340659609' post='61165']
Zasto niko nespominje Glena ? Pa momak je odlicno odigrao , po meni cak bolje i od Terry-a . Ako je iz Liverpoola nemora znaciti da nevalja momak . U 88 minuti je spasio cist pogodak Italije .
[/quote]

slažem se, i Lescott je po meni fantastično odigrao, u biti kompletna zadnja linija Engleza je odigrala super zajedno sa Hartom koji se doduše nije baš proslavio na penalima
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...