Jump to content

Group A (Poljska, Češka, Rusija, Gr�ka)


Caeruleus

Recommended Posts

[quote name='VahaCFC' timestamp='1339182625' post='57738']
Ko rece da nam ne treba Dzagoev :-/
Mali cijepa,Cech nije nista mogao kod oba gola.
Rek'o ja Russia ide u polufinale. ;)
[/quote]
Sta je taj isti Dzageov uradio u 18 minuti ? :- :-/
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 137
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Blues_95' timestamp='1339182850' post='57740']
Sta je taj isti Dzageov uradio u 18 minuti ? :- :-/
[/quote]
Messi pa promasi onakvu priliku,al' moras priznat' da mali trci k'o lud,od njega je krenula ona akcija kod prvog gola.
Ne treba suditi na osnovu jedne utakmice al' nadam se da ce ovako nastaviti do kraja Eura i da ce nasi iz uprave ovo primjetit i dovesti ga.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='VahaCFC' timestamp='1339184126' post='57748']
Messi pa promasi onakvu priliku,al' moras priznat' da mali trci k'o lud,od njega je krenula ona akcija kod prvog gola.
Ne treba suditi na osnovu jedne utakmice al' nadam se da ce ovako nastaviti do kraja Eura i da ce nasi iz uprave ovo primjetit i dovesti ga.
[/quote]
Ne , ne .
Nisam ja rekao da je Dzagoev los , nego u prvom poluvremenu kada si napisao posti osim gola nije nista uradio . U nastavku odlican . Igrac utakmice definitivno . :>

Rusi napunise mrezu Cecha do vrha.
Link to comment
Share on other sites

nisu cechi nit tako losi... uvjeren sam da ce proc dalje...

nakon 2:0 rusije i nakon promasenih onih sansi koje su trebali zabit vratili su se u igru smanjivsi na 2:1 i dalje cijelo vrijeme pritiskali i cekali priliku za 2:2 dok im nije presudio dzagoev...

rusi prolaze dalje... i po danasnjoj prikazanoj igri vidim ih u finalu... uz ruse skupinu prolaze i cehi... ;)
Link to comment
Share on other sites

sve cestitke rusima igraju prelijepo u kontrama su jako dobri Dzagoev je stvarno dobar igrac,imali su dosta sansi posebno Kerzakov koji se dosta ispromasivao,grupu prolaze bez problema uz njih ocekujem i Grcku da prodje i ako bi volio vise da prodju poljaci ali Grcka je nepredvidljiva ekipa to se moglo vidjeti i u prvoj utakmici
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1339187862' post='57765']
nisu cechi nit tako losi... uvjeren sam da ce proc dalje...

nakon 2:0 rusije i nakon promasenih onih sansi koje su trebali zabit vratili su se u igru smanjivsi na 2:1 i dalje cijelo vrijeme pritiskali i cekali priliku za 2:2 dok im nije presudio dzagoev...

[b]rusi prolaze dalje... i po danasnjoj prikazanoj igri vidim ih u finalu...[/b] uz ruse skupinu prolaze i cehi... ;)
[/quote]
Nemojmo sad pretjerivat',igraju oni solidno al' nema teorije da se nadju u finalu.
Polufinale je plafon. B-)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='VahaCFC' timestamp='1339188311' post='57768']
Nemojmo sad pretjerivat',igraju oni solidno al' nema teorije da se nadju u finalu.
Polufinale je plafon. B-)
[/quote]

a po cemu to nema sanse da se nadju u finalu... jao kako mi takve prognoze izbornika pogode zivac da su to strahi... po toj nekoj vasoj logici chelsea nije smio proc ni skupinu a kamoli osvojit ligu prvaka... i uz ovakav nogomet Rusia itekako moze racunat na finale... jer kontra im je premocna... tocno vec vidim protiv jacih ekipa... disciplirano i strpljivo u obrani i na kontre budu lomili ...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1339188551' post='57769']
a po cemu to nema sanse da se nadju u finalu... jao kako mi takve prognoze izbornika pogode zivac da su to strahi... po toj nekoj vasoj logici chelsea nije smio proc ni skupinu a kamoli osvojit ligu prvaka... i uz ovakav nogomet Rusia itekako moze racunat na finale... jer kontra im je premocna... tocno vec vidim protiv jacih ekipa... disciplirano i strpljivo u obrani i na kontre budu lomili ...
[/quote]
Sve to stoji al' vidi nesto ako prodju grupu kao prvoplasirani onda idu na drugog iz grupe B to bi mogla biti Holandija.
Dakle tesko ce prvo Holandiju proci,budimo realni Holandija ce ih razbit' samo tako.
Eto hajd nek' i Holandiju prodju onda u polufinalu moraju dobiti neku ultra jaku ekipu(Njemacka il' Spanija),a Spanija i Njemacka su 3 klase iznad ostalih reprezentacija. :D
Link to comment
Share on other sites

Rusija podsjeca na onu Rusiju iz 2008. ali vjerovatno vise zbog lose odbrane Ceske nego njihove odlicne igre, ovo je bilo nekako i ocekivano, Dzagoev zasluzeno igrac utakmice ali nemojmo ga sad dizat u nebesa, mora on jos dosta pokazat, kod Ceha onaj crnjo z Etiopije najbolje odigrao po meni :D
Link to comment
Share on other sites

prva utakmica je bila dramaticna i pogodia sam je na tiketu zao mi poljaka jer su ipak mogli vise u prvom poluvremenu
druga utakmica super i pogodia sam je na tiketu ali mi je zao ceha jer nisu oni toliko losi njima obrana ne valja al mogli bi se oni nac u cetvrtfinalu
btw rusija u finalu nasmijali sta me
Link to comment
Share on other sites

Uz dužno poštovanje prema Republici Češkoj,Čeh je branio kad je nama trebalo,za ostalo me lično nezanima,češka nit je naša država nit se nas tiće iako Čeh brani za njih,al bitno je ono što je napravljeno i ono što je Čeh napravio i on će ostat uvijek naš golman i nikad ga se sramit ! Čeh 1 love !
Link to comment
Share on other sites

Vrlo dobre današnje utakmice. Naročito druga.

Od duela između domaćina Poljske i Grčke, nisam očekivao puno, čak šta više, veoma dosadnu tekmu. Ali, ali me iznenadiše. Poljska u prvom poluvremenu, trkom takoreći uništila Grčku, ali nakon što su u drugom pali, Grčka počela igrati i zamalo da dođoše do pobjede.

Kad se sve sagleda, nekako je realan rezultat bio nakon ovog susreta, uz napomenu da je suđenje bilo, katastrofalno.

Što se tiče druge utakmice, ona me je prosto oduševila. Toliko trke, lijepih poteza, proigravanja, šansi (doduše najviše pred Čehovim golom), svaka im čast.
Na samom početku je češka dobro krenula, rekoh moglo bi biti iznenađenje ovdje, ali Rusi se nisu dali. Jednostavno su jača ekipa i na kraju se ispostavilo da su razbili Češku.

Žao mi je Čeha, ali šta je tu je.

Sve u svemu, mislio sam da će ovo biti grupa u kojoj će se igrati najdosadnje utakmice, al izgleda da sam pogriješio. Neka, još bolje.

I dalje mislim da će Rusi i Poljaci proći, iako nakon današnjih tekmi, počelo se kuhati.. Vidjet ćemo. ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Whisper#2' timestamp='1338925354' post='56561']
[b][u]U proslosti se znalo pokazivati da ovakve "drugorazredne" grupe mogu dati jako zanimljiv fudbal.[/u][/b]
U ovoj grupi samo Grcka ne moze racunati na neku ozbiljniju podrsku navijaca, ostale tri reprezentacije su prakticno komsije, tako da ce atmosfera na tribinama biti paklena.
Rusi su na papiru prvi favorit za prolazak dalje. Imaju odlican tim, i ako igra bude dosledna individualnom kvalitetu, ocekujem da potvrde svoju ulogu.
Poljska kao domacin je jako nezgodan protivnik, a imaju i par igraca u timu sposobnih da naprave razliku. Uz motivaciju koja im sigurno nece nedostajati, i dobre igre prvih zvezda tima, mogu i oni do druge faze.
Cesi imaju za nijansu jaci tim od Poljaka, ali najveca snaga ove dve reprezentacije su ipak golmani. Duel ove dve reprezentacije odredice poredak u grupi.
Grci po meni potpuni autsajderi. Mada oni vise od bilo koga drugog umeju da iznenade...
[/quote]

B)


Odlicne dve utakmice danas. Nek celo prvenstvo bude ovakvo.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...