Jump to content

Radamel Falcao (2015-16, 12 nastupa)


  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 1.6k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

pa nije isto jer mi i AM kolko tolko slično igramo,nije se tek tako Kosta kod nas uklopio,ne dovdi Murinjo njega tek tako 

ali zato španska repka i Čelzi igraju totalno drugačiji fudbal

 

zato ti manje viÅ¡e pola igrača AM mogu lagano i kod nas da se uklope kao i naÅ¡i kod njih 

Å¡to je i inače jedan od glavnih razloga zaÅ¡to bih ja jednog dana voleo da vidim Simeona na naÅ¡oj klupi ako baÅ¡ ode Murinjo 

Link to comment
Share on other sites

Kako ja vidim kupovinu Radamela Falcaa. 

 

Ja to vidim kao da sam otišao na pik.ba i kupio 12 godina starog BMW-a 5 koji je prešao 350.000 kilometara. Maksimalno opremljen, vrh vrhova. Ali prešao je 350.000 kilometara. Može preći još 50.000 ili 100.000 kilometara bez većih kvarova ili me pak već sutra ostaviti na cesti. Mačak u vreći. To je za mene Falcao.

 

S druge strane, otišao bih u Kramara i kupio za klasu niži BMW-a 3 sa 100.000 kilometara, star neke 4 godine i garancijom 2 godine. To bi za mene bili Remy i ostali napadači.

 

Falcao je rizičan posao. Može se isplatit, a može biti Torresa. Ali nakon Torresa ja više nikad ne bih išao u takve avanture. Doduše posudba je u pitanju, ali opet...

Link to comment
Share on other sites

Al brate nek je onaj preso 350k km. Opet ces prije ebar snjim nego li s ovim drugim.

 

Ako želiš da ti služi kao sigurno i pouzdano prevozno sredstvo, onda uzmeš 3-icu u Kramara sa 100.000km i 4 godine starosti (ako već nemaš za novo iz salona). Ako želiš da guziš još više, onda uzmeš 5-icu u švercera na pik.ba sa 350.000km i 12 godina starosti.

 

Tako i s Falcao. Ako je on samo marketinški trik, neka ga. Ali ako tražimo napadača koji će biti pouzdan napadač, onda je to mačak u vreći. Forma mu se može bit vrati, može biti ne. Uzimamo ga van forme, baš kao i Torresa što smo. Ja sam protiv.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Monaco striker Radamel Falcao has completed the formalities of his one-year loan move to Chelsea and will link up with his new club on their pre-season tour of North America, the striker's family has reportedly told the Guardian. 

The Premier League champions are expected to pay around £180,000-a-week for the year, and a loan fee of around £4million.

 

Najnovije informacije....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...