Jump to content

Radamel Falcao (2015-16, 12 nastupa)


  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 1.6k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Čuj nema ništa aahahah :D
Pa ako pokida sezonu misliš da će ga se Mou tek tako odreći?

 

Pa sumnjam da ce ga se odreci, ali i da 25 golova npr. sumnjam da bi mi dali 50 milki za igraca koji ima 30 godina.

Link to comment
Share on other sites

Pa sumnjam da ce ga se odreci, ali i da 25 golova npr. sumnjam da bi mi dali 50 milki za igraca koji ima 30 godina.

Igrač od 30 godina može barem još 2 sezone igrati na vrhunskom nivou. Za igrača koji će ti donijeti 2-3 velike titule to nisu nikakve pare.

Link to comment
Share on other sites

Igrač od 30 godina može barem još 2 sezone igrati na vrhunskom nivou. Za igrača koji će ti donijeti 2-3 velike titule to nisu nikakve pare.

 

O tom potom. Sumnjam da ce on donijeti dvije titule, a tek da cemo isplatiti 50 miliona, 30 hajde i nekako, ali ovo je previse. Necu on Costu pomjeriti iz prve ni dva centa.

Link to comment
Share on other sites

Evo L'Equipe nam otkriva finansijsku pozadinu transfera.

 

Platićemo Monacu 7m funti za jednogodišnju posudbu, i onda na kraju sezone 35m funti ako nas zadovolji. Dakle, ukupno 42m funti, čime obara rekord kao drugo najskuplje pojačanje u historiji kluba.

Link to comment
Share on other sites

Čuj nema ništa aahahah :D
Pa ako pokida sezonu misliš da će ga se Mou tek tako odreći?


Taj moze samo jos zenu da pokida :D Tolike pare? Gde ide ovaj svet??

A da ti odgovorim i na drugo najskuplje pojacanje... mislim da ce zavrsiti kao i prvo.. taman nam fali jedna tema za iskaljivanje besa, otisao je Torres, mozda ce i Mikel..nedostaje kvalitetnih tema za krivce za lose igre.. kupuje nam Roman podforum za psovke. Kakav je gazda kralj.
Link to comment
Share on other sites

Nije falcao ni u francuskoj bio kao onaj iz atletica a u unitedu prosjecan. Tjesim se da u francuskoj nije imao skim a u unitedu nije bilo nikakvog sistema. Ne ocekujem mnogo al ako bi vratio formu iz atletica mnogo ce nam lakse bit odbranit epl i jos mozemo se nadat cemubu LP
Link to comment
Share on other sites

Što bi pakovo stvari, saće imat 2 klasna napadača koja može snadbjevat loptama :D

Falcao mi se, štaviše, sviđa više od Coste, jer je napadač na fazon Aguera koji može laganini predriblati pola odbrane i zabiti.

Link to comment
Share on other sites

Što bi pakovo stvari, saće imat 2 klasna napadača koja može snadbjevat loptama :D

Falcao mi se, štaviše, sviđa više od Coste, jer je napadač na fazon Aguera koji može laganini predriblati pola odbrane i zabiti.

ako se tebi više sviđa onda je flop u najavi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...