Jump to content

Marko Marin (2012-2016, 16 nastupa)


Wisey

Recommended Posts

"Svi profesionalci imaji vatrenu želju da igraju i ja nisam drugačiji,ali ja moram da podignem moj nivo profesionalizma,pružim bolje partije nego ikad kako bih ostavio dobar utisak u ovom timu.Sve što sam do sada video u Čelziju je korak dalje od onoga na šta sam navikao,ali to je dobra stvar za mene"

Marko Marin intervju,nastavak možete pročitati ovde http://soccernet.espn.go.com/columns/story/_/id/1124061/make-or-break-move-for-marin?cc=5739
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 639
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Također i on, kao i Eden, u svom debiju za Chelsea zabio pogodak.

Bio je dobar, stvarao dosta šansi i upošljavao suigrače, na kraju krajeva i asistenciju je pored gola upisao. Jedan od boljih na terenu.
Potrebno mu je malo maštovitosti samo, a ne da svaki solo prodor izvodi na isti način, najsličnije Robbenu samo na lijevoj strani. To će stoperi svjetske klase znati pročitati i zaustaviti.
Link to comment
Share on other sites

moram jos spomenuti osim sto je Marin dao gol i asistirao moram reci da je on stvorio i prvu sansu na utakmici u nepunoj minuti kad je odlicno sutao a golman odbranio,samo neka ovako nastavi i netreba se bojati za mjesto u timu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalouda' timestamp='1342695415' post='65336']
kolko sam ja vidio, jest on asistiro. isto ko i McEachran u prostor gurno [b]a ovaj junac iskrčio sve[/b]
[/quote]

:)) :))

Marin je bio jedan od najboljih, definitvno ;) Asistencija, gol te još par prodora. Fin učinak za jedno poluvrijeme u debiju ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1342669993' post='65263'].
Potrebno mu je malo maštovitosti samo, a ne da svaki solo prodor izvodi na isti način, najsličnije Robbenu samo na lijevoj strani. To će stoperi svjetske klase znati pročitati i zaustaviti.
[/quote]

hoce procitat jednom-dva puta al marko stvori takvih 5-10 situacija i jednom nek prodje to je odma gol sansa , isto tako robena procitaju al covjek svaku utakmicu ima mnogo suteva na gol znaci jako tesko ga je potpuno zaustavit
Link to comment
Share on other sites

[i]"Of course it was a nice feeling to score in the first game and to have an assist too, and I am happy with my performance. [/i]

[i]"I felt good today and I think it was okay for my first match. And playing here was not like in Europe. It was another atmosphere when we came out with the firework explosions, and it was a really nice feeling to play in this stadium."[/i]

[i] "We've trained every day and we have been doing possession games but of course not everything is good. We have to work a lot more on these things but I think it will be good."[/i]
Link to comment
Share on other sites

Poenta u toj finti jest sto ih Marin hvata na krivoj nozi, tako da je protivnickim igracima teško njega pratiti jer je prebrz igrac, nizak je i okretan ko' zvrk... on ce tom svojom fintom lomit sve igrace. Samo treba ako vec to radi na krilu, da malo upotrijebi pete, kao Ronaldo i to je to... a kod KDB mi se sviđa onaj njegov dribling "lastika" kad ih slomi na krilu gore... imamo stvarno sada vrhunske igrace.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1342669993' post='65263']
Također i on, kao i Eden, u svom debiju za Chelsea zabio pogodak.

Bio je dobar, stvarao dosta šansi i upošljavao suigrače, na kraju krajeva i asistenciju je pored gola upisao. Jedan od boljih na terenu.
[b]Potrebno mu je malo maštovitosti samo, a ne da svaki solo prodor izvodi na isti način, najsličnije Robbenu samo na lijevoj strani. To će stoperi svjetske klase znati pročitati i zaustaviti.[/b]
[/quote]
Da hoce on svaku utakmicu go i asistenciju ja bi bio prezadovoljan .

[quote name='_ ¤ Hazard_CFC ¤ _ ' timestamp='1342715453' post='65431']
Poenta u toj finti jest sto ih Marin hvata na krivoj nozi, tako da je protivnickim igracima teško njega pratiti jer je prebrz igrac, nizak je i [b]okretan ko' zvrk..[/b]. on ce tom svojom fintom lomit sve igrace. Samo treba ako vec to radi na krilu, da malo upotrijebi pete, kao Ronaldo i to je to... a kod KDB mi se sviđa onaj njegov dribling "lastika" kad ih slomi na krilu gore... imamo stvarno sada vrhunske igrace.
[/quote]
Meni je brate glavno kad ti kazes ko' zvrk :D :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ ¤ Hazard_CFC ¤ _ ' timestamp='1342715453' post='65431']
Poenta u toj finti jest sto ih Marin hvata na krivoj nozi, tako da je protivnickim igracima teško njega pratiti jer je prebrz igrac, nizak je i okretan ko' zvrk... on ce tom svojom fintom lomit sve igrace. Samo treba ako vec to radi na krilu, da malo upotrijebi pete, kao Ronaldo i to je to... a kod KDB mi se sviđa onaj njegov dribling "lastika" kad ih slomi na krilu gore... [b]imamo stvarno sada vrhunske igrace.[/b]
[/quote]

svugdje osim na desnom krilu, Ramire7 je dobar, ali nije pravo krilo.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...