Jump to content

Chelsea wallpapers - naši radovi


Recommended Posts

  • Postova 1k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Postavljene slike

Usput benjo, kad smo vec na toj temi rijesi ovo, kad stavis sliku ono slika se ne moze sejvat jer se otvara neki glupi viewer od foruma.

Moze, kliknes desnim na nju i onda ti se otvori viewer koji dopusta da se spremi :)

Barem kod mene u mozilli moze.

Link to comment
Share on other sites

Evo da ti ja komentarisem (znam da me mrzis xD ) : Slika je VRH samo mislim da bi bila bolja kad' bi pozadina bila svjetlija jer ovako crna neprijete se igraci :) jedino ako tako i sam htio ! A slika je Odlicna , svaka cast za trud ;)

lol :D

a background sam htio da bude originalan, da ne stavljam sad obicnu zastavu, nego ovako pomocu clipping maska i brusheva da sredim...mislim da onu potrebnu nijansu svjetlosti daje ovaj natpis Chelsea FC kao i ovaj zuti istaknuti dio brusheva, kao i render..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo redom da prokomentiram:

Prvi: Lijep je, no da si imao vremena za još malo se igrati s efektima, bio bi top.

Drugi: OdliÄan, Vidim malo si se sa smudgeom poigrao, tekst je vrhunski no ovo Chelsea fc Winger nad Striker si mogao i bolji tekst naći.

Treći: Ne znam što si uopće pokušao, ovo mi jako loše izgleda.

Peti: Kombinacija raznih bg-ova i neki drugi font bi ga uÄinili zvijerskim.

Nemoj se ti ljutit na ove izjave, valjda i sam znaš da ti ovo govorim jedino iz razloga da svaki wallpaper bude sve bolji i bolji, moram te pohvalit na dobrim idejama no ne sviÄ‘a mi se što koristiš eventualno jedan ili dva efekta i to stalno isti. Nisi ti kriv, znam da nemaš vremena za stalno uÄit neke nove cake, ali ako uhvatiš vremena, definitivno pogledaj malo po sportgfx-u radove, psd-ove i tutove, jer s ovakvim idejama ti samo fali 'finishing' (nisam se sjetio nijednog boljeg izraza). Znam da možeš bolje i vjerujem da hoćeš Äim uhvatiš vremena. ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo redom da prokomentiram:

Prvi: Lijep je, no da si imao vremena za još malo se igrati s efektima, bio bi top.

Drugi: OdliÄan, Vidim malo si se sa smudgeom poigrao, tekst je vrhunski no ovo Chelsea fc Winger nad Striker si mogao i bolji tekst naći.

Treći: Ne znam što si uopće pokušao, ovo mi jako loše izgleda.

Peti: Kombinacija raznih bg-ova i neki drugi font bi ga uÄinili zvijerskim.

Nemoj se ti ljutit na ove izjave, valjda i sam znaš da ti ovo govorim jedino iz razloga da svaki wallpaper bude sve bolji i bolji, moram te pohvalit na dobrim idejama no ne sviÄ‘a mi se što koristiš eventualno jedan ili dva efekta i to stalno isti. Nisi ti kriv, znam da nemaš vremena za stalno uÄit neke nove cake, ali ako uhvatiš vremena, definitivno pogledaj malo po sportgfx-u radove, psd-ove i tutove, jer s ovakvim idejama ti samo fali 'finishing' (nisam se sjetio nijednog boljeg izraza). Znam da možeš bolje i vjerujem da hoćeš Äim uhvatiš vremena. ;)

Ja se ne ljutim, sve kritike rado prihvatam :) Ja sam poskidao razne efekte za PS, ali u mene je PS Elements i te efekte ne može da prihvati Äak i kad ih ubacim u folder gdje treba (ne znam zašto) i zbog toga sam ograniÄen efektima koje sam primjetio da si ti skinuo i da ih koristiš. Problem u znanju ne postoji, sve tutoriale sam prešao. Problem je kao što sam ti rekao tehniÄke prirode i nedostatka vremena da naÄ‘em rješenje za ovaj problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...