Jump to content

Kviz znanja


Wisey

Recommended Posts

Malo zabave nije na odmet. Evo kako bismo igrali:

Pošto nemamo svi jednako vremena i ne provodimo ga na forumu toliko, taÄnije imamo život mimo ovog sitea ne bi bilo fer da idemo ono ko prvi odgovori. Predlažem da ovako npr. imamo po 3 pitanja i to danima koje vi odredite. Znam da je googlanje jako teško sprijeÄiti, ali eto. Igrat ćemo u poštenje. :D Recimo ja danas postavim i ko bude imao najviše taÄnih postavlja sljedeći kad mu odgovara.

Šta mislite ? :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Ossie a ja mislio ti ozbiljan. :P

Pretpostavljam da će i ostatak društva biti ZA, pa da poÄnemo:

1. Koliko ligaških (znaÄi samo u prvenstvu) poraza je imao Chelsea u sezoni 04/05 ?

2. Koji je igraÄ promašio penal za ManUnited u Moskvi prije nego što će Terry uraditi isto ?

3. Jedini igraÄ sa prostora bivše Juge koji je osvojio nagradu za Chelseajevog igraÄa sezone je... ?

edit: Neću ništa odgovorati do isteka vremena za odgovor a to je veÄeras u 23:00 h.

Link to comment
Share on other sites

Zatvoreno odgovaranje za danas. Samo su tri Älana uspjela uÄestvovati nažalost, ali nadam se da će vremenom forumaši prihvatiti ovu temu i javljati se. :)

Dakle taÄni odgovori su:

1. 1 poraz

2. Cristiano Ronaldo

3. Petar Borota

Sva tri igraÄa su imala po dva pogoÄ‘ena tako da se možete dogovoriti ko će sljedeći postavljati pitanja ako želite. Ako ne mogu ja opet. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja predlažem da kolega Caeruleus ovu vodi jer je bio toliko pošten da nije htio ni pogaÄ‘at prvo pitanje a znao je treće koje je bilo puno teže.

Trudim se tnx :P a evo pitanja:

1. Najbolji Chelseajev strijelac svih vremena?

2. Koje godine je natpis "mobile" nestao s Chelseajevog dresa?

3. Pored Lamparda i Hasselbainka koji je igraÄ postigao 4 zgoditka za Chelsea na jednoj utakmici?

Link to comment
Share on other sites

1. Tambling

2. 2008.

3. Tambling je postigao 5, jel se to raÄuna? Ako ne onda ću probat pogodit i reći Vialli

Korisnik Tinmar je odgovorio prvi i toÄno je odgovorio sve.

Objašnjenja:

1. Bobby Tambling je postigao najviše golova za Chelsea - preko 200 (preciznije 202). Frank Lampard mu je najbliži da ga stigne, trenutno je treći na toj ljestvici s negdje oko 180 golova.

2. U finalu Lige prvaka u Moskvi 2008 godine Chelsea je po prvi put obukao garnituru za sezonu 2008-09 i na njoj je bio natpis Samsung bez mobile. Dokaz: http://www.football-wallpapers.com/wallpapers4/chelsea_3_1440x900.jpg (prejaka smo ekipa bili)

3. Vialli je postigao quatro pored dva spomenuta igraÄa.

Tinmar ima pravo da postavlja tri pitanja...

Link to comment
Share on other sites

Hell yeah! :D

Prvo i treće sam otprilike znao jer sam pisao o legendama kluba pa sam zapamtio nešto a drugo jer imam Lampardov dres iz 2008/09 i on nema mobile na sebi ;)

Evo novih pitanja:

1. Koliko golova je dao Didier Drogba u Premier ligi godine kada smo osvojili double?

2. Tko je postigao najviše nastupa za klub kroz povijest?

3. Protiv koga je bila zadnja utakmica Gianfranca Zole u dresu Chelsea-ja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...