Jump to content

Lucas Piazon (2011-2021, 1 nastup)


Wisey

Recommended Posts

  • Postova 626
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Ima talenta, ali još njemu puno puno rada treba da doÄ‘e do prvog tima. Pogledajte Josha (puno veći talenat od Lucasa), slabo dobija priliku. Još je Piazon i mlaÄ‘i od Josha. Tako da, nemojte ga oÄekivati ubrzo zajedno s Ramiresom i Lampardom u timu. Još rada, rada, rada i pure da fila loptama napadaÄe u prvom... ;)

Link to comment
Share on other sites

Gledam youth tim u FA kupu i vjerujte mi da će ovom momku trebati još dosta dosta vremena da se privikne na Englesku, predviÄ‘am da će svoj pravi potencijal tek poÄeti pokazivati za jedno 2-3 godine. ;) Dosta je tu repova iz brazilske lige tipa ono da vuÄe loptu pola sata, pegla je i kasni s predajom.

edit: i evo dok ja ovo pišem on zabija vodeći gol, vrlo vjerovatno i pobjedonosni B)

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Gledam youth tim u FA kupu i vjerujte mi da će ovom momku trebati još dosta dosta vremena da se privikne na Englesku, predviÄ‘am da će svoj pravi potencijal tek poÄeti pokazivati za jedno 2-3 godine. ;) Dosta je tu repova iz brazilske lige tipa ono da vuÄe loptu pola sata, pegla je i kasni s predajom.

edit: i evo dok ja ovo pišem on zabija vodeći gol, vrlo vjerovatno i pobjedonosni B)

Kad ga kritikujes. :P

A momak je i sam rekao da mu je teze da se navikne na Englesku, jer se ovdje dosta brze razmislja dok u Brazilu mozes loptu drzati dosta duze. Ali bice 'ljeba od njega.

Link to comment
Share on other sites

Lucas ce pre dobijati sansu u prvom timu, nego Josh. Ako Malouda ode u januaru, jedino levo krilo u timu je Mata, tako da ce Lucas itekako biti potreban, da odmeni nasu zvezdu, kad se ovaj umori, ili kad je neka utakmica, manje vaznosti. Sto se Josha tice, na njegovom mestu je konkurencija najveca, i tek posle odlaska Lamparda, mozemo ocekivati da dobije neke vece minute.

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Lucas ce pre dobijati sansu u prvom timu, nego Josh. Ako Malouda ode u januaru, jedino levo krilo u timu je Mata, tako da ce Lucas itekako biti potreban, da odmeni nasu zvezdu, kad se ovaj umori, ili kad je neka utakmica, manje vaznosti. Sto se Josha tice, na njegovom mestu je konkurencija najveca, i tek posle odlaska Lamparda, mozemo ocekivati da dobije neke vece minute.

Slazem se, Piazon ce dobijati sansu vjerovatno u nastavku sezone. Ali ja mislim da ce Boas od naredne sezone Josha poceti forsirati. A dotad Josh mozda ode na pozajmicu pa se na ljeto vrati, a na ljeto ce doci jos igraca. Tako da ocekujem od naredne sezone da Josh dobija dosta vise prilike da igra, jer nije Boas glup, on savrseno zna kakvog talenta ima, i to talenta, u onom dijelu tima koji je najvazniji i u nasem slucaju, najkriticniji - a to je svakako vezni.

Link to comment
Share on other sites

Ako Malouda ode u januaru, sto je vrlo moguce, zar stvarno mislis, da ce Boas ostati samo sa Matom, na levom krilu ?

Vraća se i Kakuta, tu je i Lalković koji je duže vrijeme tu i ima dobre igre iza sebe u rezervama i youthu... To je naravno ako će se baš neko od omladinaca forsirat. A moguće je da će tim eventualnim odlaskom Maloude doći neki novi igraÄ.

Uglavnom ne oÄekujte Piazona u prvom timu jer je jednostavno zelen za isti. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...