Jump to content

#6 Thiago Silva


apeiron

Recommended Posts

Sjećamo li se? :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=l3QxlPACGPg

Au jesmo ovdje pickasto odigrali, ljudi dobili crveni u 30 toj minuti cini mi se.

Mi cijelu utakmicu racunajuci i produzetke odigrali na fazon ne znamo sta da radimo niti smo napadali, niti smo se kvalitetno branili.

Uzas zivi u ovoj utakmici mi se zgadio Mourinho zbog njegove taktike smo tako izgledali na terenu, a jos kada su oni sa igracem manje zadrzavali loptu zadnjih par minuta u produzetcima bez ikakvih problema sve mi je bilo jasno...

Link to comment
Share on other sites

Au jesmo ovdje pickasto odigrali, ljudi dobili crveni u 30 toj minuti cini mi se.
Mi cijelu utakmicu racunajuci i produzetke odigrali na fazon ne znamo sta da radimo niti smo napadali, niti smo se kvalitetno branili.
Uzas zivi u ovoj utakmici mi se zgadio Mourinho zbog njegove taktike smo tako izgledali na terenu, a jos kada su oni sa igracem manje zadrzavali loptu zadnjih par minuta u produzetcima bez ikakvih problema sve mi je bilo jasno...


I meni je u toj utakmici Mourinho konacno prelio casu. Od tada sam bukvalno navijao da sto prije dobije otkaz, jednostavnk me bilo sramota kao navijaca Chelsea.

Sto se tice Thiaga Silve, po meni je upravo on najvece pojacanje ovog prelaznog roka, a pazi, dovodimo ga kao free igraca.
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Thiaga Silve, po meni je upravo on najvece pojacanje ovog prelaznog roka, a pazi, dovodimo ga kao free igraca.

 

Najveći je upgrade od svih pojačanja kada tako pogledamo. Za mene ipak Chilwell pojačanje br. 1 jer je 12 godina mlađi.

 

Nedavno sam gledao reprizu ove utakmice kad smo ispali od PSG-a. Branimo korner sa Ivanovićem, Terryem, Cahillom i Zoumom i primimo gol.

Link to comment
Share on other sites

Ogromno pojacanje za nasu odbranu, iako je Star 36 godina. Kada ga gledas, uopste ne izgleda tako, kao da je u ranim tridesetim. Vjerujem da ce kvalitetno odraditi ovaj ugovor, mnogo ce nam pomoc. Covjek je stopercina, ali ne krkan, vec pametan igrac.

Inace, ovaj prijelazni rok, kao na igrici. Strasan posao je u radila Marina sa Cechom i Lampardom. Svaka cast.
Link to comment
Share on other sites

To mi je nidje veze. Nek on bude lider ako se nametne al dati kapitena covjeku koji je tek dosao, pojma o klubu nema, mozda ni engleski ne prica dobro, je los potez.

To je ali kad pogledaš tu našu potencijalnu prvo postavu na papiru, ne vidim nikog kao kapetana. Bolje recimo Silva nego Kante.
Kovacic mi nije za kapetana isto.
Ovo će malo ludo zvučati ali od tih naših nekako mi čak Kepa po karakteru izgleda najviše kapetan, kada bi podigao i formu i sve, ali to nije moguće
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...