Jump to content

Kevin De Bruyne (2012-2014, 9 nastupa)


Wisey

Recommended Posts

Nije ni imao mnogo prilike da se pokaže,videlo se da je "izgoreo od želje",čak je RDM isprobavao sa njim na poziciji centralnog veznog i desnog krila,što mi je bilo interesantno,ako ode na pozajmicu u Nemačku biće super,jaka je liga,moći će da napreduje,biće to korak napred u njegovoj karijeri,(ako klub šalje igrače na pozajmicu treba ih gurati u Nemačku il bar u Englesku drugu ligu,a ne u Holandiju)tamo nema slabih utakmica kao u Belgiji. Sigurno veliki potencijal,ako sve bude ok,da odigra dobro u Verderu a verujem da hoće,treba mu dati priliku u Čelziju.
Link to comment
Share on other sites

[i]"We’re in good discussions, but the transfer is not complete yet,"[/i] - izjava Polstera, zasluženog za odnose s medijima u Werderu.

A evo i Kevinove izjave:
[i]“Coach Di Matteo understands my situation. I want to leave Chelsea and Werder is a good team.”[/i]

Brzo će ovo bit gotova stvar.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lampard' timestamp='1343852144' post='68410']
Dal zna netko potankosti ugovora oko posudbe da se bne desi slučaj Kakuta ili Josh kad su otišli na posudbu i onda grijali klupu.
I kakva je situacija u Werderu uopće na njegovoj poziciji.
[/quote]

Nema potankosti ugovora oko posudbe jer Kevin još nije službeno na posudbi, klubovi još nisu prenijeli vijest o tome tako da nemojte to uzimati zdravo za gotovo. Crv je izjavio da je stvar službena jer je to Guardian prenio. Službeno je kad se objavi na klupskim stranicama. Jedino tada. Novine su novine.

U Werderu poziciju centralnog veznjaka pokriva Mehmet Ekici ( mladi Turčin pored kojeg bi se Kevin mogao izboriti za minutažu ), a što se tiče lijeve krilne pozicije tu bi mu najveća konkurencija bio Aaron Hunt ( koji je opet više ofenzivni vezni - pozicija AMF - nešto što je u nas pokrivao Mata tokom prošle sezone, ali može odigrati i na krilu ). Može se reći da Werder ni nema klasično lijevo krilo te bi Kevin korišten na toj poziciji mogao odigrati jako puno utakmica sljedeće sezone. E sad, pitanje je hoće li ga trener koristit kao krilo ili kao centralnog. Po meni on i nije klasično krilo jer nema pretjeranu brzinu i prodornost. Vidjet ćemo..
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lampard' timestamp='1343911253' post='68484']
Znači sad je službeno.
Ja se samo nadam da će igrati barem 20 utakmica u sezoni.
Slabo pratim bundesligu pa nemam pojma kakvo je tamo stanje no možda će mu odgovarat nova sredina.
[/quote]

Odličan potez,Bundes liga posle Engleske ima,bar po mom mišljenju najkvalitetnija liga,nema slabih utakmica,Verder je odlična sredina za njega tako da pozdravljam ovaj potez,dobro je da su ga tamo poslali a ne u Vitese il neki desni klub,on u Nemačkoj može samo da napreduje.
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što ga Robbie nije oprobao u sredini terena u predsezoni, ali svakako ni on nije ništa posebno pokazao što bi mu garantiralo ostanak u ove godine super jakoj ekipi Chelseaja. Tako da želim mu sreću i da se što više naigra u Bremenu. Fin je to klub za njega i korak naprijed u karijeri, pogotovo u odnosu na belgijsku ligu.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1343921258' post='68514']
Žao mi je što ga Robbie nije oprobao u sredini terena u predsezoni, ali svakako ni on nije ništa posebno pokazao što bi mu garantiralo ostanak u ove godine super jakoj ekipi Chelseaja. Tako da želim mu sreću i da se što više naigra u Bremenu. Fin je to klub za njega i korak naprijed u karijeri, pogotovo u odnosu na belgijsku ligu.
[/quote]

Ma jeste u prvoj utakmici igrao pola sata pored Lampsa u drugom poluvremenu dok je Kakuta igrao levo,a protiv MLS igrao na desnom krilu,neka ga sad,nek se kali još jednu sezonu,taman dok se ne raščisti situacija sa ovom starom gardom.

Evo i njegove izjave

"Werder has a big goal, and we want to achieve together. I'll do my best here. I have no favourite position, I am a very versatile player. That's good because I can be used where I can help most.
I talked with Marko Marin. He told me that it is a good team and a pleasant town. I've chosen Werder, because I had a good feeling, and a feeling in my heart for the club. To me it is important to gain a high level of playing and for me to develop." Edited by chibabachi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...