Jump to content

Christian Pulisic (2019-2023, 98 nastupa)


Recommended Posts

Sirotinja pije vittel vodu kao i ja

Kurac, Vittel je dobra kakvih ima, jednom sam uzeo neku jeftinu, zaboravio sam ime ali bukvalno voda je dzaba haman samo jos da ti plate da je nosis... Nikad nesto grdnije popio nisam


I mene je sjebala ova slika, da li je moguće da Pulisik i navija za nas :D
Link to comment
Share on other sites

Kurac, Vittel je dobra kakvih ima, jednom sam uzeo neku jeftinu, zaboravio sam ime ali bukvalno voda je dzaba haman samo jos da ti plate da je nosis... Nikad nesto grdnije popio nisam


I mene je sjebala ova slika, da li je moguće da Pulisik i navija za nas :D


Samo Rosa decace. Nista drugo. :D

Pulisic je živeo u Engleskoj godinu dana, cak je nešto malo i igrao fudbal tamo. Ali kako je završio u opremi Celsija ko ce ga znati..
Link to comment
Share on other sites

Nije navijao, nego roditelji Pulisica su placali da ide po europi i trenira u najboljim trening centrima. Tako da su isli i u Barcu i svugdje, pa ga naravno i slikali. Inace valjda u americi ako nemas para, neces ni biti fudbaler, pa eto.

 

Tamo ako nemaš para bit ćeš košarkaš ili reper

Link to comment
Share on other sites

Nije navijao, nego roditelji Pulisica su placali da ide po europi i trenira u najboljim trening centrima. Tako da su isli i u Barcu i svugdje, pa ga naravno i slikali. Inace valjda u americi ako nemas para, neces ni biti fudbaler, pa eto.


Bas je taj "Brackley Town F.C." najbolji trening centar u Engleskoj :D
Link to comment
Share on other sites

Jedina pozitivna stvar kad klub odigra prosjećnu sezonu je to što niko ne želi kupiti tvoje najbolje igrače. Toliko smo se godinama brinuli hoće li otići Hazard i Courtois. Mislim da je ovo sljedeći naš igrač za kojeg će se klubovi otimati. Trebalo mu je vremena da se prilagodi, a kad se prilagodio postao je najveća opasnost za protivnika. Nažalost, nije mogao u 2020. ući bez povrede. Kad se vratio daleko najbolji igrač kluba. Ubacio je u Hazard mode i tako podsjećao na njega. Kad ih nekako poredim u ovim godinama, Eden je bio bolji kreator, a Pulišić je bolji strijelac. Toliko sličnosti ima sa njim. Dobro je što smo doveli još strašnih igrača u napadu i nećemo se morati oslanjati isključivo na njega. Samo mu zdravlja poželjeti i da svake sezone sakupi 30 utakmica u ligi. Vjerovatno će sa njim biti isto kao sa Aguerom i Kaneom. Nezaustavljivi, ali znaš da će se svake sezone povrijediti na mjesec dana.

Link to comment
Share on other sites

Meni Pulisic nekako k'o da ima 28+ godina, nikako ne mogu da shvatim da lik ima 21 godinu jbt. Tako zreo igrac, vec kao da je izgradjen. Strahota je za druge sto ce vjerovatno jos bolji biti, jer je veoma mlad.

i meni, al zato kad udjem na njegove tiktok clipove reko bi da ima 16 :D
Link to comment
Share on other sites

Pa jebem ga soxx, koji kurac koristis tiktok, da gledas maloljetnice kako glume da plesu?

ne brate, nego je nekako mi izbacivalo njegove tiktok vide-e, dal ih je shareovao negdje ne znam.

No necu lagat, skino sam tiktok i nisam se snasao na njemu i izbrisao :D
Link to comment
Share on other sites

Djevojka mi gleda te debilizme, ne mogu da vjerujem sta joj se tamo svidja, najsmjesnije bude kada stave screenshot necega sa twittera i onda se fol smije ispred tog SSa. Djevojcice pokusavaju da plesu, neke retardirane fore i to bi bilo to od te aplikacije. Da hoce kako propasti, sa nadom da ga ni microsoft nece kupiti.

 

Ako i Pulisic koristi to smece, jbg to dokazuje da je jos malac, ali ovako na tekmi je bas zreo.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Christian Pulisic (2019-2023, 98 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...