Jump to content

Ramires (2010-2016, 251 nastup)


Recommended Posts

[quote name='Wisey' timestamp='1329406675' post='26985']
Ramiz________Oriol
______Mata______

Tu bi on došao do izražaja. Svojom brzinom i konstatnim ubacivanjima naprijed bio bi velika opasnost za protivnike, a koristio bi za presing igru. Oriol je tu da zatvori sve rupe pozadi, da oduzima loptu i brzo je distribuira na krila, Mata da podvali zadnji pas ili neku loptu u prostor.Belaj je što nemamo koga staviti na lijevo krilo trenutno, ali u budućnosti ćemo imati abd. :)
[/quote]


STA ZNACI ABD?!?! Znaci otkad sam se registrovao probam da skontam sta je to, i nikako mi ne ide!
Link to comment
Share on other sites

meni su uvjek u toj formaciji ona dva iza bila zadnji vezni igrači , al kako god njih nazvali zadnji vezni centralni vezini , složit ćemo se da bi s tim trokutom bila igr najkvalitetnija, bar pretvpostavljamo kako bi to izgledalo na terenu, nadam se da će nam AVB pokazat...
Link to comment
Share on other sites

Boga mi onaj dan kad smo igrali (ubij te me ne znam ni protiv koga) kad je se povrijedio i kad sam ga zajebavao ucinio sam pravu grešku. Stvarno mi je žao tog igrača, nije prgav i igra veoma fiin nogomet. Što se tiče njegove pozicije, mislim da on igra veznog al na desnoj strani. I kao što reče Wis ja cu i potvrdit on je trčak, tip igrala kao Walcott samo trčkara i iza toga se kriju male čari. ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='reLo' timestamp='1329691095' post='28132']
To je neki sindrom zvani 'Tevez' sve mi se čini...
[/quote]

ma nije to sindrom zvani Tevez takvi su svi oni, ovo uopče netreba čudit svi ti Brazilci i Argentinci su takvi i bit će takvi i ostt takvi zato sam govorio da mi se ne sviÄ‘a ovo stvaranje Brazilsko-Španjolske kolonije u Chelsiju jer se svi oni žele vratit u Brazil odnosno Real ili Barcelonu, nije to ništa loše, normalna je nostalgija al takvi su razmaženi i neće se dat razgovarat on ako oće doma on oće doma nema razumjevanja i pregovora mora bit kako on oće.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseafan97' timestamp='1329697108' post='28172']
Meni se čini da je i on nezadovoljan Villasom Boasom! :D
[/quote]
Bas sam usao u temu da vidim jel iko spomenuo avb-a.
Sve mu trpate na glavu..

Ne znam ko je isao prema treneru kad je postigao pogodak? Mozda ramires.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juan Manuel Mata' timestamp='1329824191' post='28527']
[url="http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2012/02/21/2919146/chelseas-ramires-agrees-new-three-year-deal-at-stamford"]Ramires extends Chelsea stay - report[/url]
RAMIRES U CHELSEAJU DO 2017. GODINE [url="http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/ramires-u-chelseaju-do-2017-godine/75175"]http://www.sportspor...17-godine/75175[/url]
[/quote]
Nisam ni sumljao!

Skoro pa svakom igracu je san zavrsiti karijeru u maticnom klubu ALI ZAVRSITI ;)
Link to comment
Share on other sites

nije mi baš bio nešto Ramires kad je došao al puno je napredovao od svog dolaska i nadam se da će još napredovat u budućnosti i donjet nam puno ljepoga s ostatkom ekip :)


[quote name='sisa01' timestamp='1329828932' post='28538']
Nisam ni sumljao!

Skoro pa svakom igracu je san zavrsiti karijeru u maticnom klubu ALI ZAVRSITI ;)
[/quote]

neznam baš to je ljepo , al danas većina ide u katar ,dubai , rusiju pizde materine... :S
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1329834449' post='28555']
nije mi baš bio nešto Ramires kad je došao al puno je napredovao od svog dolaska i nadam se da će još napredovat u budućnosti i donjet nam puno ljepoga s ostatkom ekip :)




neznam baš to je ljepo , al danas većina ide u katar ,dubai , rusiju pizde materine... :S
[/quote]
Jednom rijecju novci !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...