Jump to content

Matchday 35: Chelsea 1 - 2 Sunderland (19.04. sub) [0]


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • Postova 64
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Ne znam za vas ljudi ali ja verujem u čuda, zato i navijam za Chelsea. Ako neko može, može Chelsea. Ne zavisi sve od Chelsea-ja, ali nije ni prvi ni poslednji put da ne zavisi a da na kraju dobro završi.

 

Neću puno da davim, da analiziram, žalim se na suđenje, tražim krivce, kritikujem Mourinha ili igrače... sutra ću da gledam Norwich - Liverpool i svim srcem navijam za domaćina, pa onda u ponedeljak City - WBA (ako budem imao vremena), pa sledeći vikend Liverpool - Chelsea, pa odmah posle toga Palace - City, itd... ne podržavam ja ovaj tim samo kad ovaj tim igra, za mene je nova utakmica sutra a ne u utorak (Atletico).

 

Kad sezona završi možda ću se citirati i objasniti zašto verujem i nadam se (tj. u tom slučaju zašto sam verovao i nadao se), ako sezona bude neuspešna to svakako neće biti bitno.

Link to comment
Share on other sites

Sudac je posljednja osoba koju trebamo kriviti. Možda nam je mogao dati penal ili dva kod igranja rukom, ali prije svega toga je oprostio čist crveni kretenu Ramiresu koji namjerno laktari čovjeka na terenu.

Sada je vrlo izgledno da će Liverpool uzeti titulu, a kad se to dogodi, ima da se sakrijemo u mišje rupe. Da nas bude sramota s kakvom ekipom su nas pobijedili u utrci za naslov.
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu i bolje izgleda kada procitam komentare.

 

Texi je u pravu,volim Chelsea zato sto se ne predajemo nikada,ali mislim da je sada titula izgubljena,2 puta se vracamo u trku,tesko da cemo opet,al ko zna.

 

Nadam se samo da ce odigrati lepo utakmicu protiv Atletica,moraju.

Link to comment
Share on other sites

a jebote kako sam posran, sasran, izasran, usran i zasran do kurca...baš čmrljav osjećaj...

i jebat mu mater...i nogomet, i sve do kurca, em me razjebe sutkinja na mojoj utakmici..onda čim sam mogao, žurim brzo vidjet kako mi je chelsea odigrao, vidim i oni poraz..onda pročitam poćnešto o tekmi, i vidim da su i tamo seronje u crnom imale dan...

pa jebem ti pičku koliko mi je nogomet sasrao jučerašnju večer, a evo i dns mi je sve bzvz..

pas mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...