Jump to content

Luka Modrić (Hrvatska, 1985)


reLo

Recommended Posts

  • Postova 796
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

http://www.index.hr/sport/clanak/modricevo-ljubavno-pismo-mourinhu-mister-tuzan-sam-sto-odlazite-vi-ste-najbolji/681229.aspx

 

Hahahaha, pa ovi s indexa nisu normalni. Kakve su sve gluposti spremni staviti u naslov za click i komentar, ccc. Skoro su mene ukadili.

Priznaj, oni su ti uzor.

 

 

Luki bi bilo najbolje da ostane u Realu, nije se džaba ovoliko patio da se izbori za prvu momčad te simpatije publike i medija da bi sad otišao. Može postat ključan tamo, samo da mu novi trener ukaže povjerenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Računica je sljedeća:

Madrid neće prodati jednog od najboljih igrača.

"He wasn't a header of the ball and he rarely passed the ball more than three metres, younger players will arrive who will cause Makelele to be forgotten."

 

Fiorentino Perez

 

Ako baš želiš mogu Ozil i još par komada biti nabrojani :D

Link to comment
Share on other sites

"He wasn't a header of the ball and he rarely passed the ball more than three metres, younger players will arrive who will cause Makelele to be forgotten."

 

Fiorentino Perez

 

Ako baš želiš mogu Ozil i još par komada biti nabrojani :D

 

Dobro onda se može dovesti za dvadesetak miliona, ako ga se već hoće riješiti.

Ne bi trebao biti skup jer mu je već 28 godina.

Samo, imamo i mi igrača koji mogu dodati sa tri metra. 

:D

Link to comment
Share on other sites

Samo se nemojte iznenaditi kad i ova prica ispadne suplja. 

Pa naravno da je Å¡uplja ali treba se nadati. Ipak smo mi klub koji pukne igrača iz vedra neba. 

A Lukicu bi dočekao otvorenih ruku, svjetska klasa je .. plus igrao već u EPL što je velika prednost .

Link to comment
Share on other sites

Da zameni igraca koji ima 22 god, izuzetan talenat i predispozicije da napreduje u igri, igracem koji je trenutno bolji, ali i 6-7 god stariji, i odatle moze samo da stagnira u igri.... To je moguce samo u Caeovoj glavi. 

 

Ali dobro, s zadovoljstvom prihvatam ovakve price ;)

Link to comment
Share on other sites

Da zameni igraca koji ima 22 god, izuzetan talenat i predispozicije da napreduje u igri, igracem koji je trenutno bolji, ali i 6-7 god stariji, i odatle moze samo da stagnira u igri.... To je moguce samo u Caeovoj glavi.

Ali dobro, s zadovoljstvom prihvatam ovakve price ;)


Pogledaj Messija kako igra. Umesto da svake godine još više napreduje on samo nazaduje. Docice novi mladi igraci aBd iz akademije koji ce svremenom zameniti Modrica.

Послато са C2105 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam kako vam je logicno da verujete nekim levim novinama nego Mourinhu koji je rekao da nece menjati glavne igrace kluba,a mislim da komotno mogu reci da je Oscar jedan od njih jer je Mourinho izjavio da ce svoju igru kreirati preko njega.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...