Jump to content

Matchday 17: Arsenal 0 - 0 Chelsea (23.12. pon) [1]


soxx

Recommended Posts

Ja sam razocaran,umesto da igramo,da se nadigravamo,saterani u cosak cekamo kontru...Imamo igrace vredne 500 miliona,a mi se branimo.. Pored 7 ofanzivnih veznih,Ramires na krilu...Ne znam,totalno sam razocaran. Mi nema sta da trazimo u borbi za trofej. Nismo mi u igri za trofej,mi smo tu da cinimo zanimljiviju ligu...  Stvarno sam razocaran,tuzan,ne znam ni ja kako da se izrazim,a cekao sam ovu utakmicu vec nedelju dana,danas radio poslove sve na brzinu da bi u 9 bio slobodan da gledam ovu jadu od igre... 

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 87
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Ne vidim nešto da smo imali sreće večeras, štaviše u najboljoj šansi na utakmici centimetri nedostajalo nam je baš sreće.

 

Inače rovovska bitka, taktički smo dobili ali falilo je hrabrosti prema naprijed i više koncentracije. Jose je procijenio, ko i obično, da je bolje ne izgubiti nego se kockati. Stanje na tabeli nije toliko loše, samo u manjim utakmicama moramo popraviti svoj saldo.

 

Duel Ivanović vs Ozil obilježio tekmu, ono zvijer protiv pičkice. :P

 

sreca ti je kad nakon nekoliko neiskoristenih sansi mozes primiti gol koji ce sigurno rijesiti pitanje pobjednika, a sreca nas je ta sto je balvan GIroud bio u jako dobroj prilici i nije je bas iskoristio najbolje

 

 

inace imamo sirok igracki kadar, covjek bi ocekivao da ce biti bitka za prvo mjesto, a kod nas je suprotno, jedino sto se bas Schurle trudi, tu i tamo Willian nekad bljesne

ne treba ni zaboraviti pohvaliti Azpija

Link to comment
Share on other sites

sreca ti je kad nakon nekoliko neiskoristenih sansi mozes primiti gol koji ce sigurno rijesiti pitanje pobjednika, a sreca nas je ta sto je balvan GIroud bio u jako dobroj prilici i nije je bas iskoristio najbolje

 

To je tačno, ali sreća prati hrabre (barem u većini slučajeva).. A opet sreće nismo ni imali kod tih šansi.

 

 

Ja sam razocaran,umesto da igramo,da se nadigravamo,saterani u cosak cekamo kontru...Imamo igrace vredne 500 miliona,a mi se branimo.. Pored 7 ofanzivnih veznih,Ramires na krilu...Ne znam,totalno sam razocaran. Mi nema sta da trazimo u borbi za trofej. Nismo mi u igri za trofej,mi smo tu da cinimo zanimljiviju ligu...  Stvarno sam razocaran,tuzan,ne znam ni ja kako da se izrazim,a cekao sam ovu utakmicu vec nedelju dana,danas radio poslove sve na brzinu da bi u 9 bio slobodan da gledam ovu jadu od igre... 

2 boda iza lidera, prošle godine smo u ovo vrijeme bili već na -10 najmanje (mrzi me da tražim podatak).

Link to comment
Share on other sites

Uporedite kao je city odigrao portiv Arsenal a kako Chelsea, samo ću to reći.

 

Očito da se filozofija naše momčadi razlikuje od njihove. Mi kalkuliramo, igramo da ne izgubimo (za ovakve utakmice govorim), dok oni izlaze na teren s namjerom da unište protivnika, što na kraju i učine.

 

Sad se još i mogu pronaći neki razlozi i izgovori za takvu igru, ali od sljedeće sezone od naše ekipe očekujem točno ovo što City radi, ono što smo i mi sami do prije par godina radili protivnicima. Znam da moram biti strpljiv u ovom trenutku. Ali od sljedeće sezone za ovakav pristup jednostavno neće biti opravdanja.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mourinho je pickica.zna blebetat i bit smjesan al gdje su rezultati?boji se napast.vadi napadaca i uvodi stopera.pa uvedi dembu ili etto'a i pobjedi!!!.Al boli njega kurac sto ja samo njih cekam na kladionici.Cudi me sto uopce tako dobro stojimo u ligi.kakve smo glupe golove primali.A za onog trolesa neznam vise sta bi reko.ne zasluzuje ni sjedit na klupi.ne zasluzuje da igra u premiershipu uopce!!!


ljudi moji jel moze gore od ovoga, pa dokle ce nas sreća sluziti?

 

kad trebamo pobjediti obicno ili remi ili izgubimo, pobjeda nikako

 

da je bilo kakva druga ekipa iz petorke igrala protiv Arsenala veceras, nabili bi ih ne bi znali sta ih je snaslo

 

ako zavrsimo drugi na tabeli na kraju, bice slavlja sigurno, pa ova ekipa nije sposobna ni za sta, ama bas ni za sta

 

ovo je jad tuga, pa pred pocetak sezone ocekivao sam onaj pravi Chelsea konacno nakon 2-3 sezone, ma jok, nama ni Murinjo ne moze pomoci

Da.mogli smo ih bar sad pobjediti kad su bili losi.i ja sam mislio da kada dođe mourinho da se vise ne moremo brinuti ali ko i prije nemamo igre.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mourinho je pickica.zna blebetat i bit smjesan al gdje su rezultati?boji se napast.vadi napadaca i uvodi stopera.pa uvedi dembu ili etto'a i pobjedi!!!.Al boli njega kurac sto ja samo njih cekam na kladionici.

Na trenutak sam pomislio da ću replicirati na ovaj prvi dio, ali sve je rečeno s boldiranim. Frustracije zbog kocke ostaviti po strani.

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Bane ,Teri,Kejhil,Mikel i Cesar odigrali sjajno ,ovi naprijed nisu dobili priliku da igraju od Murinja :D Ovaj Arsenal bi naguzio i Benitez mrtvi,a mi se branimo protiv njih ko neke pickice umesto da  odemo na bod ispred njih .Murinjo samo serunja u zadnje vrijeme a nigdje rezultata .Mi smo stvorili u prvom poluvremenu 10 suteva ,iako smo se branili ,pa zamislite sta bismo im uradili da smo krenuli naprijed 

Link to comment
Share on other sites

Na trenutak sam pomislio da ću replicirati na ovaj prvi dio, ali sve je rečeno s boldiranim. Frustracije zbog kocke ostaviti po strani.

svakako bi bio ljut ali ovako samo vise.bolje da su izgubili pokusavajuci pobjediti nego ovako.sad je vrijeme u ovih par utakmica da ide po titulu.on ocito hoce titulu dobiti na malim utakmicama u kojima gubi inace.

Link to comment
Share on other sites

Da ne zaboravim.

Nezaboravan momenat sa utakmice se desio kada su "navijaci" Arsenala izvizdali Ramseya sto je izbacio loptu dok je Ramiz lezao povredjen.

 

Ponosan sto navijam za Chelsea ! 

Just KTBFFH!!!

E da, respect tu za Ramseya veliki. A onom govnetu Giroudu jebem sve, on ga odmah napade Å¡to je izbacio loptu.

Link to comment
Share on other sites

Bane ,Teri,Kejhil,Mikel i Cesar odigrali sjajno ,ovi naprijed nisu dobili priliku da igraju od Murinja :D Ovaj Arsenal bi naguzio i Benitez mrtvi,a mi se branimo protiv njih ko neke pickice umesto da  odemo na bod ispred njih .Murinjo samo serunja u zadnje vrijeme a nigdje rezultata .Mi smo stvorili u prvom poluvremenu 10 suteva ,iako smo se branili ,pa zamislite sta bismo im uradili da smo krenuli naprijed 

 

1) Da je to tako lahko ko´ što ti misliš ne bi oni bili prvi na tabeli.

2) Da smo igrali ofanzivnije, možda bi i izgubili! Igrali smo protiv Arsenala kao što smo igrali i svaku put prije. Ne bude tu puno golova, mi ako zabijemo i pobijedimo ali Jose ne gubi kad igra protiv Wengera. Pogledaj statistiku. Arsenalu nismo pružili mnogo prilika a mi smo bili u dobroj šansi da pobijedimo.

Link to comment
Share on other sites

inace rami nije igra na krilu

prava formacija je bila

 

----------cech-------

bane---cahill---terry------azpi

---------mikel--------------

-------rami-----lamps..........

will.1.am-------------eden

----------------------------------

 

to su bas reziseri pokazali tokom tekme

 

iman osjecaj da city osvaja

Link to comment
Share on other sites

1) Da je to tako lahko ko´ što ti misliš ne bi oni bili prvi na tabeli.

2) Da smo igrali ofanzivnije, možda bi i izgubili! Igrali smo protiv Arsenala kao što smo igrali i svaku put prije. Ne bude tu puno golova, mi ako zabijemo i pobijedimo ali Jose ne gubi kad igra protiv Wengera. Pogledaj statistiku. Arsenalu nismo pružili mnogo prilika a mi smo bili u dobroj šansi da pobijedimo.

Mogli smo i izgubit da je Giroud nije "odlaga za vatru."

Link to comment
Share on other sites

 

2 boda iza lidera, prošle godine smo u ovo vrijeme bili već na -10 najmanje (mrzi me da tražim podatak).

 

 

Da,bolje nego prosle godine svakako,a zaboravljas da je moglo mnogo,mnogo bolje,mogli smo biti i prvi odavno da nismo igrali kukavicki protiv Stouka,Newcastlea,WBA... E sada cekamo Liverpul,da se sutamo u dupe ako Suarez ne bude imao svoj dan i da sacuvamo mrezu i 0:0 nam je taman... Sve pobede su na misice,jedva...,to mora da se menja ako zelimo titule i ako zelimo trofeje,ako ne,onda lepo da znamo da imamo ambicije kao recimo Everton i da znamo sta da ocekujemo. 

Link to comment
Share on other sites

Sramota i za Mourinha i za klub čitav što Mata nije dobio ni jedan jedini jebeni minut!! Nabijem na kurac i wiliane i sve pičke materne ako najjači igrač neće dobit minut, protiv Arsenala uvek igra predobro ma bježi

Što se tiče same utakmice, sranje dosadno, najbolje odbrana igrala, Ramires kao i uvek loptu ne zna primiti odbija se od njega ko od panja, pravi glupe faulove, Lampard ćaća pokido, kakva prečkaaaa aaaa :) Wilian nije doručkovao, ne može dobaciti, Hazard tako-tako ali ni trunke borbenosti u njemu, Torres ko Torres ne treba ni pričati, Mikel solidno mada je mogo popasti karton vrlo lako :) Luiz kad je ušao, odma trči u špica nzm koji kurac, onaj slobodnjak je trebao Lampard uzeti, više mu odgovara nego Luizu. Šurle i Oscar onako, ništa promenili nisu.

Imali i sreće što se Giroud ispromašivao, što Ramsey nije bio tolko rapoložen. Zatim za Ozila, KOLIKO JE TAJ LIK PRECENJEN, otkad je došao iz Reala. U Realu podcenjen - u Arsenalu precenjen. Odigra jednu, nema ga 5. Svako dodavanje mu se gleda, znači doda loptu napadaču, komentator odma: To su te lopte Ozila.
To su te kurčine, Ramsey da 5x bolju loptu za Girouda, ovaj promaši.. Komentator ništa. Igrač ko i svaki drugi, zna i Mata dodati pa niko ne svršava.
A da ne pričam da je mogo popasti batina od Baneta, ne znam koji kurac se kurči i unosi u facu kad bi ga Bane pojeo. Dok je Ozil kao mali jeo gospodski tostiranu šnitu hleba sa marmeladom, Bane je dero slaninu sapunjaru i mlatio decu po Sremskoj Mitrovici.
Falio je Wilshere Arsenalu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...