Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

Paa ljudi moji meni je smiješno dovoditi ovog ološa iz Lazia koji ima Äak (29) godina, de malo razmislite kakve mi imamo igraÄe dosta mlaÄ‘e i bolje (odbrana/vezni red (po najviše zadnji vezni, pa Äak i napad), meni bi bilo smiješno kupovati igraÄe od 27 pa na dalje godina. Zasigurno znam i uvjeren sam u igraÄe kao sto su Hazard i Dzagoev (obadvojica po 21 godinu imaju), oni su željni trofeja i dobre igre i znam da bi dosta napredovali više nego sad u našem klubu (za njih se isplati dati toliki novac).

Koga iz Lazia??? Možda misliš na Maggia iz Napolia, ako sam upravu onda se ne sikirraj za to. Nema šanse da će on na Bridge. Ne znam što neki u svaku vijest što se napiše povjeruju.

Link to comment
Share on other sites

Pa baš tome treba stat na kraj, em što ćemo se raspast ko zveÄka kad doÄ‘e FFP, em što ne valja bit umjetan klub

Kužim ja što ti želiš reć, al brate po tvome, ti bi raÄ‘e da smo ko Arsenal pa da nam juniori igraju, nego da imamo rezultate.Ako previše forsiramo mlade, zaredat će se loši rezultati i gubljenje naslova, a mislim da nebi bio zadovoljan s 4. ili 5. mjestom par sezona i možda osvojit Carling Cup.Jasno da ne treba otpisat Lalkovića,Kakutu,Clifforde, ali trebaju se dokazat na posudbi da bi igrali u prvom timu Chelseaju.Pogledaj što radi Man Utd, Cleverley ima 22 godine i tek je sad dobio pravu priliku, isti primjer kod nas Sturridge pa moglo bi se i Ivanovića svrstat.Ako Kakuta nemože u Boltonu do minutaže, nemože ni kod nas.

A za FFP s tim neće imat problema Real i Barca, oni tonu novci dobivaju od tv-prava, a ako ćemo mi imat problema, imat će i City i United možda i Liverpool,PSG,Milan,Inter....I Platinijeve prijetnje su mi smješne za izbaci klubove iz Europe jer onda cemu Barca i Real igrat ligu prvaka jedino.

A ovo o umjetnom klubu njim se poserem, Real,City i još neki takvi klubovi imaju jednog ili 2 standardna prvotimca u svojim redovima pa su i oni umjetni klub ako nas tako nazivaju.

Link to comment
Share on other sites

svi ste neki veliki navijaci Chelseaja, a svi bi radije vidjeli jednog Hazarda ili onog mulca nesposobnog De Bruynea nego npr. LalkoviÄa kojemu Chelsea znaÄi nešto više od funti, za razliku od prethodne dvojice, samo zato jer su ova dva Belgijanca malo razvijenija, pobogu, ako tako razmišljajte idite navijat za City a ne mi tu pisat po Chelsea forumu te lovaške sheme, iskreno, serem vam se na to, jedino što dolazi u obzir je desno krilo koje će bit zamjena Dannyju.

Kao prvo, Dubrovcanine, ti bi mogao malo da smiris strasti, umesto sto se ponasas kao napaljeni klinac !!! A mozes bolje od toga, svi smo odavde to videli, vise puta...

Drugo: Koji si ti faktor, da bilo koga, sa ovog Foruma tako ponizis i kazes da je manje vredan navijac od tebe, i to javno ?! Svi smo ovde jednaki, svako sa svojim stavovima i razmisljanjem, i svi navijamo i volimo isti klub. Mogu tebi da se nesvidjaju ideje pojedinih clanova ovde, i boli me uvo da li ces ih prihvatiti, ali si u obavezi da ih postujes i ne dovodis u pitanje na takav bezobrazan nacin. Forum jeste mesto za diskusiju, ali ovo sto ti radis je van granica razumnog i normalnog. Tim pre sto si moderator, i sto treba da radis na tome da ovakvih ispada ne bude na sajtu, a ne da ih sam pravis. Ja sam te vec upozoravao na ovo, ali ti ne vidis dalje od nosa, tako da sam dzaba pisao... I savetujem ti opet, da prestanes da narusavas zajednicu koji mi ostali, zajedno sa administratorima pokusavamo da stvorimo, i koja sasvim kvalitetno funkcionise.

A sto se svega ostalog tice....

Mnogo je veca verovatnoca da se svi ti nasi "veliki" talenti, koje toliko velicate ne dokazu vrednim prvog tima Celsija... Sta ce se onda desiti ? Lamps, Drogba, Cole i Terry su u godinama, Anelka i Alex na izlaznim vratima, Kalu je.....pa znate vec... a FFP dolazi(sredstva za transfere debelo umanjena)... U sezonama koje dolaze, necemo moci da racunamo na pola tima i skoro celu klupu. Ako cekamo da omladinci sazre i za*ebemo se, na cemu smo onda ?! Ko ce bre da igra ?! Mi mozda ?! Nemojte se, molim vas zanositi pricama o izmisljenim talentima koje nemamo, spustite se na zemlju i vratite u realnost. Za uspeh je potreban kvalitet, koji donose kvalitetni igraci, koji kostaju odredjeni novac. Tako stoje stvari, svidelo se to pojedincima ili ne. Necu da moj voljeni klub bude bleda kopija Arsenala, da nam prvu postavu igraju veciti talenti, a da se godinama ne radujem trofeju.

Trebamo uhjvatiti zadnji voz, dok Roman moze maskirati gubitke, kupiti jos nekog igraca, popuniti prvi tim, obezbediti buducnost i rezultate klubu, a svaki omladinac, koji to zasluzi, sigurno ce naci svoje mesto u prvom timu.

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, Dubrovcanine, ti bi mogao malo da smiris strasti, umesto sto se ponasas kao napaljeni klinac !!! A mozes bolje od toga, svi smo odavde to videli, vise puta...

Drugo: Koji si ti faktor, da bilo koga, sa ovog Foruma tako ponizis i kazes da je manje vredan navijac od tebe, i to javno ?! Svi smo ovde jednaki, svako sa svojim stavovima i razmisljanjem, i svi navijamo i volimo isti klub. Mogu tebi da se nesvidjaju ideje pojedinih clanova ovde, i boli me uvo da li ces ih prihvatiti, ali si u obavezi da ih postujes i ne dovodis u pitanje na takav bezobrazan nacin. Forum jeste mesto za diskusiju, ali ovo sto ti radis je van granica razumnog i normalnog. Tim pre sto si moderator, i sto treba da radis na tome da ovakvih ispada ne bude na sajtu, a ne da ih sam pravis. Ja sam te vec upozoravao na ovo, ali ti ne vidis dalje od nosa, tako da sam dzaba pisao... I savetujem ti opet, da prestanes da narusavas zajednicu koji mi ostali, zajedno sa administratorima pokusavamo da stvorimo, i koja sasvim kvalitetno funkcionise.

A sto se svega ostalog tice....

Mnogo je veca verovatnoca da se svi ti nasi "veliki" talenti, koje toliko velicate ne dokazu vrednim prvog tima Celsija... Sta ce se onda desiti ? Lamps, Drogba, Cole i Terry su u godinama, Anelka i Alex na izlaznim vratima, Kalu je.....pa znate vec... a FFP dolazi(sredstva za transfere debelo umanjena)... U sezonama koje dolaze, necemo moci da racunamo na pola tima i skoro celu klupu. Ako cekamo da omladinci sazre i za*ebemo se, na cemu smo onda ?! Ko ce bre da igra ?! Mi mozda ?! Nemojte se, molim vas zanositi pricama o izmisljenim talentima koje nemamo, spustite se na zemlju i vratite u realnost. Za uspeh je potreban kvalitet, koji donose kvalitetni igraci, koji kostaju odredjeni novac. Tako stoje stvari, svidelo se to pojedincima ili ne. Necu da moj voljeni klub bude bleda kopija Arsenala, da nam prvu postavu igraju veciti talenti, a da se godinama ne radujem trofeju.

Trebamo uhjvatiti zadnji voz, dok Roman moze maskirati gubitke, kupiti jos nekog igraca, popuniti prvi tim, obezbediti buducnost i rezultate klubu, a svaki omladinac, koji to zasluzi, sigurno ce naci svoje mesto u prvom timu.

Bravo prijatelju i svaka ti Äast na govoru !!!

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, Dubrovcanine, ti bi mogao malo da smiris strasti, umesto sto se ponasas kao napaljeni klinac !!! A mozes bolje od toga, svi smo odavde to videli, vise puta...

Drugo: Koji si ti faktor, da bilo koga, sa ovog Foruma tako ponizis i kazes da je manje vredan navijac od tebe, i to javno ?! Svi smo ovde jednaki, svako sa svojim stavovima i razmisljanjem, i svi navijamo i volimo isti klub. Mogu tebi da se nesvidjaju ideje pojedinih clanova ovde, i boli me uvo da li ces ih prihvatiti, ali si u obavezi da ih postujes i ne dovodis u pitanje na takav bezobrazan nacin. Forum jeste mesto za diskusiju, ali ovo sto ti radis je van granica razumnog i normalnog. Tim pre sto si moderator, i sto treba da radis na tome da ovakvih ispada ne bude na sajtu, a ne da ih sam pravis. Ja sam te vec upozoravao na ovo, ali ti ne vidis dalje od nosa, tako da sam dzaba pisao... I savetujem ti opet, da prestanes da narusavas zajednicu koji mi ostali, zajedno sa administratorima pokusavamo da stvorimo, i koja sasvim kvalitetno funkcionise.

A sto se svega ostalog tice....

Mnogo je veca verovatnoca da se svi ti nasi "veliki" talenti, koje toliko velicate ne dokazu vrednim prvog tima Celsija... Sta ce se onda desiti ? Lamps, Drogba, Cole i Terry su u godinama, Anelka i Alex na izlaznim vratima, Kalu je.....pa znate vec... a FFP dolazi(sredstva za transfere debelo umanjena)... U sezonama koje dolaze, necemo moci da racunamo na pola tima i skoro celu klupu. Ako cekamo da omladinci sazre i za*ebemo se, na cemu smo onda ?! Ko ce bre da igra ?! Mi mozda ?! Nemojte se, molim vas zanositi pricama o izmisljenim talentima koje nemamo, spustite se na zemlju i vratite u realnost. Za uspeh je potreban kvalitet, koji donose kvalitetni igraci, koji kostaju odredjeni novac. Tako stoje stvari, svidelo se to pojedincima ili ne. Necu da moj voljeni klub bude bleda kopija Arsenala, da nam prvu postavu igraju veciti talenti, a da se godinama ne radujem trofeju.

Trebamo uhjvatiti zadnji voz, dok Roman moze maskirati gubitke, kupiti jos nekog igraca, popuniti prvi tim, obezbediti buducnost i rezultate klubu, a svaki omladinac, koji to zasluzi, sigurno ce naci svoje mesto u prvom timu.

Potpis na ovo sve!

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, Dubrovcanine, ti bi mogao malo da smiris strasti, umesto sto se ponasas kao napaljeni klinac !!! A mozes bolje od toga, svi smo odavde to videli, vise puta... Drugo: Koji si ti faktor, da bilo koga, sa ovog Foruma tako ponizis i kazes da je manje vredan navijac od tebe, i to javno ?! Svi smo ovde jednaki, svako sa svojim stavovima i razmisljanjem, i svi navijamo i volimo isti klub. Mogu tebi da se nesvidjaju ideje pojedinih clanova ovde, i boli me uvo da li ces ih prihvatiti, ali si u obavezi da ih postujes i ne dovodis u pitanje na takav bezobrazan nacin. Forum jeste mesto za diskusiju, ali ovo sto ti radis je van granica razumnog i normalnog. Tim pre sto si moderator, i sto treba da radis na tome da ovakvih ispada ne bude na sajtu, a ne da ih sam pravis. Ja sam te vec upozoravao na ovo, ali ti ne vidis dalje od nosa, tako da sam dzaba pisao... I savetujem ti opet, da prestanes da narusavas zajednicu koji mi ostali, zajedno sa administratorima pokusavamo da stvorimo, i koja sasvim kvalitetno funkcionise. A sto se svega ostalog tice.... Mnogo je veca verovatnoca da se svi ti nasi "veliki" talenti, koje toliko velicate ne dokazu vrednim prvog tima Celsija... Sta ce se onda desiti ? Lamps, Drogba, Cole i Terry su u godinama, Anelka i Alex na izlaznim vratima, Kalu je.....pa znate vec... a FFP dolazi(sredstva za transfere debelo umanjena)... U sezonama koje dolaze, necemo moci da racunamo na pola tima i skoro celu klupu. Ako cekamo da omladinci sazre i za*ebemo se, na cemu smo onda ?! Ko ce bre da igra ?! Mi mozda ?! Nemojte se, molim vas zanositi pricama o izmisljenim talentima koje nemamo, spustite se na zemlju i vratite u realnost. Za uspeh je potreban kvalitet, koji donose kvalitetni igraci, koji kostaju odredjeni novac. Tako stoje stvari, svidelo se to pojedincima ili ne. Necu da moj voljeni klub bude bleda kopija Arsenala, da nam prvu postavu igraju veciti talenti, a da se godinama ne radujem trofeju. Trebamo uhjvatiti zadnji voz, dok Roman moze maskirati gubitke, kupiti jos nekog igraca, popuniti prvi tim, obezbediti buducnost i rezultate klubu, a svaki omladinac, koji to zasluzi, sigurno ce naci svoje mesto u prvom timu.

Morao sam reagirat na ovo, jer jednostavno ne mogu trpjeti da se toliko igraca trpa u klub, kakva li ce samo guzva nastati, pa da se sad dovedu svi koje vi zelite (Hazard, Dzagoev, Modric, Neymar, De Bruyne itd.) to jednostavno ne bi moglo funkcionirati, prvi primjer ti je City, gdje cim jednog Teveza stavis na klupu 2 utakmice zaredom pogubis konce i momcad se pocne raspadati. Vjeruj mi da bi se isto to dogodilo i nama.

Problema s talentima ne vidim, jer na svakoj poziciji imamo bar jednog trenutnog prvotimca ispod 25 godina, i jednog mladog od 18-19, kontaj da ce Drog, JT, Cole, Lampard, Anelka i slicni tu bit jos 1-2 sezone i nakon toga ce se ovi mladi razvit, i mislim da ce postava biti nesto poput ovoga ukoliko nikoga ne dovedemo:

Goalkeepers:

Thibaut Courtois

Jamal Blackman

Matej DelaÄ

RBs:

Branislav Ivanović

Todd Kane

CBs:

David Luiz

Branislav Ivanović

Tamas Kalas

Jeffrey Bruma

Nathaniel Chalobah

Sam Hutchinson

LBs:

Ryan Bertrand

Patrick Van Aanholt

DMs:

John Obi Mikel

Oriol Romeu

Jacob Mellis

CMs:

Ramires

Josh McEachran

Connor Clifford

Billy Clifford

Ulises Davila

Alu Djalo

RWs:

Daniel Sturridge

Lucas Piazon

LWs:

Juan Mata

Gael Kakuta

Milan LalkoviÄ

STs:

Fernando Torres

Romelu Lukaku

Marko Mitrović

Ne izgleda loše, zar ne? U obzir za kupnju dolazi neki polušpic ili CM poput Modrića, ostale pozicije mislim da će bit pokrivene.

Ako treba žrtvovati sezonu ili dvije, neka bude tako, barem klub neće propasti kao što bi se dogodilo u sluÄaju dovoÄ‘enja svih tih silnih igraÄa, pa bi svi ovi talenti morali Äekati priliku do bar 24 godine, što bi im usporilo razvitak.

Link to comment
Share on other sites

Morao sam reagirat na ovo, jer jednostavno ne mogu trpjeti da se toliko igraca trpa u klub, kakva li ce samo guzva nastati, pa da se sad dovedu svi koje vi zelite (Hazard, Dzagoev, Modric, Neymar, De Bruyne itd.) to jednostavno ne bi moglo funkcionirati, prvi primjer ti je City, gdje cim jednog Teveza stavis na klupu 2 utakmice zaredom pogubis konce i momcad se pocne raspadati. Vjeruj mi da bi se isto to dogodilo i nama.

Problema s talentima ne vidim, jer na svakoj poziciji imamo bar jednog trenutnog prvotimca ispod 25 godina, i jednog mladog od 18-19, kontaj da ce Drog, JT, Cole, Lampard, Anelka i slicni tu bit jos 1-2 sezone i nakon toga ce se ovi mladi razvit, i mislim da ce postava biti nesto poput ovoga ukoliko nikoga ne dovedemo:

Goalkeepers:

Thibaut Courtois

Jamal Blackman

Matej DelaÄ

RBs:

Branislav Ivanović

Todd Kane

CBs:

David Luiz

Branislav Ivanović

Tamas Kalas

Jeffrey Bruma

Nathaniel Chalobah

Sam Hutchinson

LBs:

Ryan Bertrand

Patrick Van Aanholt

DMs:

John Obi Mikel

Oriol Romeu

Jacob Mellis

CMs:

Ramires

Josh McEachran

Connor Clifford

Billy Clifford

Ulises Davila

Alu Djalo

RWs:

Daniel Sturridge

Lucas Piazon

LWs:

Juan Mata

Gael Kakuta

Milan LalkoviÄ

STs:

Fernando Torres

Romelu Lukaku

Marko Mitrović

Ne izgleda loše, zar ne? U obzir za kupnju dolazi neki polušpic ili CM poput Modrića, ostale pozicije mislim da će bit pokrivene.

Ako treba žrtvovati sezonu ili dvije, neka bude tako, barem klub neće propasti kao što bi se dogodilo u sluÄaju dovoÄ‘enja svih tih silnih igraÄa, pa bi svi ovi talenti morali Äekati priliku do bar 24 godine, što bi im usporilo razvitak.

Piazon nema veze s desnim krilom, on je AMC pobogu !!!

Od svih nabrojanih, 80% su ti nedokazani igraci, treba milion cuda da se dese, da i polovina njih dodje do prvog tima. A sta ako ne udju ?! Cime smo onda dobro pokriveni ? Polu-igracima, koji ce menjati Matu, Ramiza, Luiza samo koliko da istrce na teren ?!

Razlika izmedju tebe i mene je samo sto ja pricam realno, a ti cutis i nadas se... Nada ne donosi uspeh, samo kvalitet ;)

Prvi zelim da me svi nabrojani demantuju, to da znas, ali to jednostavno nije realno, i previse je riskantno tako nesto ocekivati.

Link to comment
Share on other sites

ev samo jedna stvar......

Škola ili akademija fudbala služi da se djeca uÄe igrati fudbal, da bi kasnije najtalentovaniji zaigrali za prvi tim. Eh sad ja se slažem sa @ Wisey i @Whisper da svi ne mogu ući u prvi tim, ali mislim Chelsea ima onih koji bi mogli postati vrhunski igraÄi i zaigrati za prvi tim, kao npr. Blackman, Kane, Cliffordi, Mitrović te LalkoviÄ, Kakuta, Kalas, Courtouis koji su na pozajmicama.

Eh sada mi smo gore raspravljali o zamjenama za krilne napadaÄe. Spominjao se Hazard. Eden Hazard je za mene uz Mata jedan od najboljih nadolazećih krilnih napadaÄa, momak je stvarno fenomenalan. Ali pitanje je da li bi jedan takav igraÄ, pred kojim je svakako blistava karijera, pristao sjediti na klupi.

Link to comment
Share on other sites

Tko je uopće spomenuo da bi Eden Hazard sjedio na klupi ??

Ja bi se kadio u svoj život da on ne bi sjedio na klupi, AVB da postavi jednog takvog igraÄa na klupu prosto nemoguće, postavi sebi samo jedno pitanje Torres igraÄ koji je plaćen 50.mil funti da li je ikako presjedio na klupi ?? I da li bi ti dao 40 mil.funti za nekog igraÄa koji će presjedit na klupi ?? JA IPAK MISLIM DA NE BI ;)

Link to comment
Share on other sites

Tko je uopće spomenuo da bi Eden Hazard sjedio na klupi ??

Ja bi se kadio u svoj život da on ne bi sjedio na klupi, AVB da postavi jednog takvog igraÄa na klupu prosto nemoguće, postavi sebi samo jedno pitanje Torres igraÄ koji je plaćen 50.mil funti da li je ikako presjedio na klupi ?? I da li bi ti dao 40 mil.funti za nekog igraÄa koji će presjedit na klupi ?? JA IPAK MISLIM DA NE BI ;)

jesi ti igdje gore proÄitao da sam ja stavio da bi Hazard svoj kvalitetom trebao da sjedi na klupi... Naveo sam gore da smo mi komentarisali o zamjeni za krilne napadaÄe, i podkralo se ime Hazarda kao moguće pojaÄanje, a mi već imamo osigurane krilne pozicije u vidu Mate i Sturridgea tako da nam trebaju zamjene jer su Anelka i Malouda u godinama.

Hazard je fantastiÄan igraÄ, nevjerovatan talenat. Pogrešno si me skužio :D :D

P.S. Jedno drugo pitanje za forumaše...

Gledajući utakmicu Lazio - Roma prošle subote, komentator je nesto komentarisao oko De Rossija i rekao je da on neće da produži ugovor i da u redu za njega stoje ManÄesteri i Chelsea. Ja nemam nikakvih informacija i nisam Äitao da ga je Chelsea ikada tražio. Pa vas pitam da li ste vi ikada Äitali o ovome ?

Link to comment
Share on other sites

jesi ti igdje gore proÄitao da sam ja stavio da bi Hazard svoj kvalitetom trebao da sjedi na klupi... Naveo sam gore da smo mi komentarisali o zamjeni za krilne napadaÄe, i podkralo se ime Hazarda kao moguće pojaÄanje, a mi već imamo osigurane krilne pozicije u vidu Mate i Sturridgea tako da nam trebaju zamjene jer su Anelka i Malouda u godinama.

Hazard je fantastiÄan igraÄ, nevjerovatan talenat. Pogrešno si me skužio :D :D

P.S. Jedno drugo pitanje za forumaše...

Gledajući utakmicu Lazio - Roma prošle subote, komentator je nesto komentarisao oko De Rossija i rekao je da on neće da produži ugovor i da u redu za njega stoje ManÄesteri i Chelsea. Ja nemam nikakvih informacija i nisam Äitao da ga je Chelsea ikada tražio. Pa vas pitam da li ste vi ikada Äitali o ovome ?

Hazard je manevrista, univerzalac. Ne zna se da li je bolji na krilima ili iza spiceva, AVB ima plan i viziju za igru Celsija, i mislim da bi, ako kojim slucajem potpisemo Hazarda, formacija bila modifikovana u 4-4-2, ili 4-2-3-1... Meni licno se vise svidja ova druga, jer bi Mata, Hazard i Danny mogli da zamenjuju mesta i izludjuju protivnicke odbrane.

Sto se De Rossija tice, citao sam nesto malo o tome, jos za vreme letnjeg prelaznog roka, al se sve svodilo na spekulacije medija. Interesovanje za njega je potpuno opravdano, jer takvog igraca dovesti, bez obestecenja je vise nego dobar potez. Neko ce reci da imamo dva dobra zadnja vezna, Mikela i Romeua, ali treba imati u vidu, da Farcelona moze da povuce svog igraca, u naredne dve sezone. Mislim da AVB pokusava da napravi slagalicu sa dvadesetak kvalitetnih igraca, koje ce moci da rotira, i time uspesno igra na vise frontova.

Link to comment
Share on other sites

Hazard je manevrista, univerzalac. Ne zna se da li je bolji na krilima ili iza spiceva, AVB ima plan i viziju za igru Celsija, i mislim da bi, ako kojim slucajem potpisemo Hazarda, formacija bila modifikovana u 4-4-2, ili 4-2-3-1... Meni licno se vise svidja ova druga, jer bi Mata, Hazard i Danny mogli da zamenjuju mesta i izludjuju protivnicke odbrane.

Sto se De Rossija tice, citao sam nesto malo o tome, jos za vreme letnjeg prelaznog roka, al se sve svodilo na spekulacije medija. Interesovanje za njega je potpuno opravdano, jer takvog igraca dovesti, bez obestecenja je vise nego dobar potez. Neko ce reci da imamo dva dobra zadnja vezna, Mikela i Romeua, ali treba imati u vidu, da Farcelona moze da povuce svog igraca, u naredne dve sezone. Mislim da AVB pokusava da napravi slagalicu sa dvadesetak kvalitetnih igraca, koje ce moci da rotira, i time uspesno igra na vise frontova.

Hazard je svakako nevjerovatan fudbaler. Kad sam gledao njegove klipove jednostavno ostao sam bez daha. Što se tiÄe njegovog dolaska, svakako da bi se minjali formacija ukoliko bi on došao najvjerovatnije u 4-2-3-1, i tada bi ili Mata ili Hazard igrali plejmejkera i baš kao što si reko mijenjali bi se na tim pozicijama. Ali nekako kod ove situacije mi se miješaju osjećanja jer sam na poziciji pleja za nekoliko godina zamišljao McEachrana a iza njega Mikela i Ramiresa. Ali niti ja niti bilo ko odavde ne odluÄuje o tome nego AVB i nadam se da će donijeti najbolje riješenje za klub.

Hvala za De Rossija i informaciju. Mislim da smo svi mi svjesni da će Barca kad tad vratiti Oriola, tako da će nam trebati zadnji vezni, ali mislim da ne treba žuriti sa De Rossijem (naravno ako zaista postoji interes), nego saÄekati Essiena i vidjeti da li će biti onaj stari nakon povratka, ili pokušati sa Connorom ili Biillyjem Cliffordom.

Link to comment
Share on other sites

@Rikky

Ne moraju igrati Mikel i Ramires, Može Josh umjesto jednog od te dviojice, naravno u toj formaciji o kojoj govorite.

@DubrovÄaninu

Ti govoriš o tom gomilanju igraÄa. Prvo mi se ništa ne pitamo, ni ti, ni ja, niti bilo ko, ko nema veze sa upravom. Ovdje smo svi navodili koga bi bilo lijepo gledati u Chelsea. Anelka, Drogba, Malouda, Kalou, to su 4 igraÄa iz napadaÄke linije. Sva Äetvorica su pri kraju u Chelsea-u, njih druže treba neko zamjeniti. Ali ko?

Kakuta- ne budimo smijesni. Od poÄetka ove sezone, ima samo jedan nastup u velesila kakav je Bolton. I da njime zamjenimo recimo Anelku.

Lalković- zelen je on još, igrao na posudbi u nizeligasu, dva mjeseca, gdje naravno ni on nije bio standardan. I to puno govori.

Piazon- jarane on nema niti jedan nastup u prvom timu Sao Paola. Uredu je talenat i sve to, ali ako nije mogao nastupiti u brazilskoj ligi, do sada, kako ga ocekivati kod nas bolan.

Connor- i on je talenat, veliki. Ali i on prosle sezone na posudbu u nizeligasa i tolikjo je bio standardan, da je odlucio da se vrati u reserve nebi li odigrao koju tekmu,.

Davila- doveden skoro, i on na pocetku posudbe odigra 2-3 tekme i kao nagradu za "odliÄne" parije je dobio klupu u velikanu Vitesseu.

Djalo- sta on napravi do sad, da bi mogao igrati u Chelsea. U prvom timu.

Marko Mitrovi- on da ti mijenja Drogbu, Anelku?? joj glava me zaboli...

Neću više, dosta je... I ja bih kao i svi vi volio gledati te mladiće iz akademije u prvom timu, ali brate dragi to je nerealno ocekiati. Ako budu tri igraÄa iz ovih sadasnjih reservi, slobodno se mozemo nogom u guzicu udarat...

Link to comment
Share on other sites

Sve je ok, ali meni McEachran nije dorastao Tiagu, to je moje mišljenje. Možda samo zato sto mu nedamo malo vise minutaže, trebali bi ga samo malo više ubacivati, a sto se tice ove posudbe to bi mu leglo ko budali šamar ;)

Trenutno nije, ali je dvije godine mlađi od njega i ima vremena :) Mislim da dok je Thiago imao 18 godina da nije bio tako poznat kao Josh ^_^

Link to comment
Share on other sites

Abramovich treba biti totalno lud i napušen da dadne 40 miliona funti za Hazarda. Pa koji vrag se ovi igrači ovoliko precjenjuju, za 40 miliona se može napraviti robot da zabije u rašlje sa jedne na drugu terena i da igra utakmicu od 90 minuta istim intenzitetom.

Link to comment
Share on other sites

@Rikky

Ne moraju igrati Mikel i Ramires, Može Josh umjesto jednog od te dviojice, naravno u toj formaciji o kojoj govorite.

ev kad bi igrao McEachran umjesto Mikela, Mata i McEachran su ofanzivni veznjaci a iza njih Ramires, ali on nije klasncni zadnji vezni i sam si vidio koliko ide u napad i pomaže napadaÄima i to vrlo dobro radi. Tako da ova opcija po meni ne dolazi u obzir jer ne bismo imali osiguraÄa na sredini terena i nastao bi pravi propuh, a i sam Mikel je od ove sezone mnogo uznapredovao tako da postaje odliÄan zadnji vezni. A Ramires je dolaskom AVB-a pokazao nevjerovatan napredak i postaje jedna od naših glavnih uzadnica i teško će ga iko zamijeniti u prvih 11.

@ reLo

sam podatak da smo klinca iz MK Donsa platitli 2 miliona funti ti sve govori koliko su sada svi igraÄi pomalo precijenjeni. Nekad se za ove pare mogao kupiti igraÄ koji će kasnije postati glavna uzdanica kluba. Ali šta ćeš takvo vrijeme došlo..

Link to comment
Share on other sites

ev kad bi igrao McEachran umjesto Mikela, Mata i McEachran su ofanzivni veznjaci a iza njih Ramires, ali on nije klasncni zadnji vezni i sam si vidio koliko ide u napad i pomaže napadaÄima i to vrlo dobro radi. Tako da ova opcija po meni ne dolazi u obzir jer ne bismo imali osiguraÄa na sredini terena i nastao bi pravi propuh, a i sam Mikel je od ove sezone mnogo uznapredovao tako da postaje odliÄan zadnji vezni. A Ramires je dolaskom AVB-a pokazao nevjerovatan napredak i postaje jedna od naših glavnih uzadnica i teško će ga iko zamijeniti u prvih 11.

@ reLo

sam podatak da smo klinca iz MK Donsa platitli 2 miliona funti ti sve govori koliko su sada svi igraÄi pomalo precijenjeni. Nekad se za ove pare mogao kupiti igraÄ koji će kasnije postati glavna uzdanica kluba. Ali šta ćeš takvo vrijeme došlo..

A vidio si da je Boas igrao sa Lampsom, Ramizom i Raulom u vezi. Šta ti to govori?? Ko je od njih zadnji vezni?

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...