Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

po mom mišljenju, volio bi da chelsea dovede Alena Dzagoev-a, jer se momak pravo pokazao, a što se tiÄe veznog reda Modrić je zasigurno prvi, a i ja mislim da Abramovich nece odustati od tako dobrog igraca, koji pokazuje nezadovoljstvo u Tottenham-u - što znaci da je na izlaznim vratima, i da bi im dobro došla visoka svota novca ;)

ma mislim da je sve ovo sada igrokaz tottenheama kako bi Chelsea ponovo zaigrizao i kupio Modrica... a tottenheam vec ima zamjenu za modrica a to je scott parker... tako da... ako chelsea opet krene u akciju kupovine Modrica 95% sam siguran da cemo ga gledat u plavom dresu... ;)

EDIT: Jos da dodam... onaj Tony Kroos iz Bayerna je isto velika nada... mozda nebi bilo lose njega dovest... :)

Edited by Villas-Boas
Link to comment
Share on other sites

ma mislim da je sve ovo sada igrokaz tottenheama kako bi Chelsea ponovo zaigrizao i kupio Modrica... a tottenheam vec ima zamjenu za modrica a to je scott parker... tako da... ako chelsea opet krene u akciju kupovine Modrica 95% sam siguran da cemo ga gledat u plavom dresu... ;)

EDIT: Jos da dodam... onaj Tony Kroos iz Bayerna je isto velika nada... mozda nebi bilo lose njega dovest... :)

Prijatelju moj njemci su to, kupuju ostale igrace a svoje ostavljaju, Schweinsteigera ne bi pustili ni za koju cijenu, a jos Toni Kroos mlađa i veca nada prosto nemoguce.

Dovesiti Modirca i pokusati dovest Dzagoeva ;) ( veliki tošak sto jest jest, al mislim da to predstavlja malu sitnicu za Abramovica ) ...

Link to comment
Share on other sites

ma mislim da je sve ovo sada igrokaz tottenheama kako bi Chelsea ponovo zaigrizao i kupio Modrica... a tottenheam vec ima zamjenu za modrica a to je scott parker... tako da... ako chelsea opet krene u akciju kupovine Modrica 95% sam siguran da cemo ga gledat u plavom dresu... ;) EDIT: Jos da dodam... onaj Tony Kroos iz Bayerna je isto velika nada... mozda nebi bilo lose njega dovest... :)

Ti kao da si u životu više igrao FIFE i FM-a nego gledao Äinjenice u stvarnom svijetu, Bayern je jedna ekipa koja je stabilna i ima visoki budžet, nisu ko Valencia da moraju prodavat igraÄe da bi opstali, a pogotovo ne svoje Bavarce, Lahma, Schweinieja, Kroosa, Mullera...takve ni za živu glavu ne daju nikome...osim toga Bayern je trenutno dosta jaÄa ekipa od nas i bilo bi smiješno da mi jednom takvom klubu uzimamo najbolje igraÄe, o igraÄima koji su na klupi u Bayernu bi se dalo razgovarat, no o ovome nema nikakve priÄe.

Prijatelju moj njemci su to, kupuju ostale igrace a svoje ostavljaju, Schweinsteigera ne bi pustili ni za koju cijenu, a jos Toni Kroos mlaÄ‘a i veca nada prosto nemoguce. Dovesiti Modirca i pokusati dovest Dzagoeva ;) ( veliki tošak sto jest jest, al mislim da to predstavlja malu sitnicu za Abramovica ) ...

Ne moze Modric i Dzagoev, dosta je jedan od njih, po meni Dzagoev, jer je McEachran isti igraÄ poput Modrića, doslovno imaju iste pokrete i istu funkciju.

Link to comment
Share on other sites

http://www.eatsleepsport.com/chelsea/chelsea-closest-to-hazard-says-lille-official-1314674.html#.Tp7LAkLKSuM

Kamo srece, da mi ovu zelju ispune...

Sem spekulacija o Hazardu, evo jos malo vesti, iz svetskih medija...

http://www.clubcall.com/chelsea/chelsea-line-up-ganso-1314621.html

Paolo Henrique Ganso ----------------------- 18.000.000e

Nova-stara prica

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/10/19/2717024/versatile-creative-and-skillful-why-chelsea-and-andre-villas

Kevin De Bruyne ----------------------------- 7.000.000e

Mozda i zamena za Torresa

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2050816/Chelsea-target-Hulk-open-move.html?ITO=1490

MAda, akoprocitate ceo naslov.... Sta reci...

Hulk --------------------------------------------- 31.000.000e

Link to comment
Share on other sites

Gotivim Hulka ali 87.5 mil funti? pff za te pare bi morao zabijati po sezoni 30-40 golova, igrati bez greske, biti kao ili cak bolji od Messia i Ronalda sto on jednostavno nije, ali je kvalitetan igrac i fizicki je vise nego jak za englesku ligu, ne vrijedi vise od 30-tak miliona, Ganso je super, cijena velika i ispred njega je vjerovatno odlicna buducnost

Link to comment
Share on other sites

Ne moze Modric i Dzagoev, dosta je jedan od njih, po meni Dzagoev, jer je McEachran isti igraÄ poput Modrića, doslovno imaju iste pokrete i istu funkciju.

E ovako, po meni bolja solucija bi bila Dzogoev, ne mogu ja reci da je Modrić los igraÄ (po meni jedan od najboljih playmakera u Premiershipu), ali bolje uzet mlaÄ‘eg igraÄa i veoma efikasnog, kao sto si ti rekao vec imamo jednog igraÄa koji igra Modirćevim stilom, a to je Josh, tako da po meni ostaje Dzagoev...

A kao sto si ti rekao @Whisper jedan od najtealentovanijih igraÄa je Hazard i nadam se da ce nesto bit uvezi njega ;)

Ili on ili Dzagoev, sta mislite ?

Link to comment
Share on other sites

E ovako, po meni bolja solucija bi bila Dzogoev, ne mogu ja reci da je Modrić los igraÄ (po meni jedan od najboljih playmakera u Premiershipu), ali bolje uzet mlaÄ‘eg igraÄa i veoma efikasnog, kao sto si ti rekao vec imamo jednog igraÄa koji igra Modirćevim stilom, a to je Josh, tako da po meni ostaje Dzagoev...

A kao sto si ti rekao @Whisper jedan od najtealentovanijih igraÄa je Hazard i nadam se da ce nesto bit uvezi njega ;)

Ili on ili Dzagoev, sta mislite ?

Sto se mene tice Hazard... Raznovrsniji je igrac, moze igrati na vise pozicija. I ako dodje, nasa igra se lako moze iz 4-3-3 transformisati u 4-4-2, u slucaju potrebe, jer bi Hazard i Mata cinili odlican krilni par, a Sturridge bi se pridruzio Torresu u napadu.

Link to comment
Share on other sites

U slucaju da bi se islo na Hulka, u obzir dolazi samo zamjena nekoga od nasih za njega, moglo bi se probat zamjenit Torresa za Hulka.

@Elao, ne vrijedi 87 milijuna, ali 30!!?? To je preprepresmiješna cijena za takvog igraÄa, ako smo dali 58 za Torresa, ovaj vrijedi i 65 ako treba..po meni ako se može ikako dovesti ga ispod 50 milijuna, ako je preko nije potrebno..

Prednost koju Hulk ima je ta da igra desnu stranu, a tako dobrih igraÄa na desnoj strani je danas stvarno malo, izuzev Alexisa Sancheza, Nanija i silom prilika Dannyja Sturridgea, teško bi se tu našao još netko..

Link to comment
Share on other sites

U slucaju da bi se islo na Hulka, u obzir dolazi samo zamjena nekoga od nasih za njega, moglo bi se probat zamjenit Torresa za Hulka.

@Elao, ne vrijedi 87 milijuna, ali 30!!?? To je preprepresmiješna cijena za takvog igraÄa, ako smo dali 58 za Torresa, ovaj vrijedi i 65 ako treba..po meni ako se može ikako dovesti ga ispod 50 milijuna, ako je preko nije potrebno..

Prednost koju Hulk ima je ta da igra desnu stranu, a tako dobrih igraÄa na desnoj strani je danas stvarno malo, izuzev Alexisa Sancheza, Nanija i silom prilika Dannyja Sturridgea, teško bi se tu našao još netko..

baš jako zrelo razmisljanje... prošle zime kupili Torresa za 58 milja i sada bi ga mjenjali... taman kad je proigrao i poceo zabijat...

a sto se tice schweinstaigera i kroosa znam kakva je politika Bayerna ali nikad se nezna...

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđa Yarmolenko iz Dynama Kiev. Lijevo krilo, pravi dar mar, na toj strani. Nebi bio skup, cini mi se da je mlad. Zasto ne?

Sjećam se protiv citya, prosle sezone, sta je radio. VeÄeras i protiv Besiktasa odliÄan. Najjace mu je biciklo, gotovo uvjek izbaci protivnika tom fintom.

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđa Yarmolenko iz Dynama Kiev. Lijevo krilo, pravi dar mar, na toj strani. Nebi bio skup, cini mi se da je mlad. Zasto ne?

Sjećam se protiv citya, prosle sezone, sta je radio. VeÄeras i protiv Besiktasa odliÄan. Najjace mu je biciklo, gotovo uvjek izbaci protivnika tom fintom.

Jest, taj momak nije loš. Zapazio sam i ja prošle godine na Eastlandsu kad su igarli. Jak šut ima i dosta 'pametno' igra.

edit: evo sad vidio na wikiju da je 89. godište (21 godina)

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviÄ‘a Yarmolenko iz Dynama Kiev. Lijevo krilo, pravi dar mar, na toj strani. Nebi bio skup, cini mi se da je mlad. Zasto ne? Sjećam se protiv citya, prosle sezone, sta je radio. VeÄeras i protiv Besiktasa odliÄan. Najjace mu je biciklo, gotovo uvjek izbaci protivnika tom fintom.

Zato jer trenutno imamo 5 lijevih krila.

Link to comment
Share on other sites

Moja jedina želja jeste dolazak Edena Hazarda, to je igraÄ kojeg pravo gotivim i koji ima veoma dobre vještine bilo u njegovom stilu ili njegovom naÄinu ponašanja na terenu. Volim ga zato sto je veoma smiren igraÄ nije prgav kao (npr. Balotelli)... kao sto kolega kaže bili bi zasigurno 5 puta ubojitiji i jaci kada bi doveli njega. ;)

http://www.youtube.c...h?v=5yMVS1vskuE ŠTA REĆI ???

Link to comment
Share on other sites

Mata, Malouda, Kakuta, LalkoviÄ, pod brojem 5 su dva polukrila a to su Anelka i Kalou.

Kakuta, Lalkovic??? Talenti da, ali hoce li biti u prvom timu, tesko je reci. Pogledaj Kakutu, niti u Fulhamau, niti u Boltonu da zaigra. Lalkovic, i on je zelen jos.

Anelka, Kalou? Druze pricamo o krilima.

Dakle imas dva krilna igraca u timu, koji mogu igrati poziciju lijevog krila. Jedan od tih je u tridesetim.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...