Jump to content

Dresovi, oprema i navijacki rekviziti


trebevic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

danas kupio majcu bijelu, sa kockicama onim gore .. predivna je :D

imao u rukama i dres, i to gostujući, istina, prošlogodišnji je bio puno bolji po kvaliteti., bar na dodir

hehe... tu bijelu majicu sa plavim kockicama sam isto kupio prije kojih mjesec-dva... :D

a sta se dresa tice i kvalitete... iz dosadasnjeg iskustva u zivotu a imao sam ih jako puno u vezi bilo kakvih stvari mogu vam rec da nije tolko rijec o kvaliteti, kolko je rijec o tome na kakvu stvar se namjerite... jer oba dva su kvalitetna samo sto je pitanje na kakav naidjete... ;)

Link to comment
Share on other sites

OÄito je ovaj prvi odliÄan jer mi ga je stara Äak 2 puta otkuhala na 90 stupnjeva u mašini i nije se nimalo rastegnuo niti pustio boju što je Äudo.. :D Äak sam staroj prijetio da ako mu išta bude da će mi kupit novi.. haha.. dok je ovaj novi nekvalitetniji puno ali nema veze isplatilo se svake funte.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo posto sam obecao evo vam slikice mojeg dresa... :) :D

elnino.jpg

elnino2.jpg

odakle si kupovao, ja sam preko kupi-dres.com, samo nekako mi je kvaliteta sumnjiva, dres ok izgleda, lagan je, ali npr grb premier lige nije kao sto sam vidjao npr od drugih klubova, ako si kupio od njih, znas o cemu govorim, ah da, i ja svoj da postavim, i da pitam, jel na dresu Chelsia treba pisati na vratu 100% Chelsea, il ne mora, il to pise iskljucivo kad se iz londona iz Chelsea store kupuje :/

29102011565.th.jpg

29102011566.th.jpg

:wub:

Link to comment
Share on other sites

odakle si kupovao, ja sam preko kupi-dres.com, samo nekako mi je kvaliteta sumnjiva, dres ok izgleda, lagan je, ali npr grb premier lige nije kao sto sam vidjao npr od drugih klubova, ako si kupio od njih, znas o cemu govorim, ah da, i ja svoj da postavim, i da pitam, jel na dresu Chelsia treba pisati na vratu 100% Chelsea, il ne mora, il to pise iskljucivo kad se iz londona iz Chelsea store kupuje :/ 29102011565.th.jpg 29102011566.th.jpg :wub:

el ninHo hahahahah

Link to comment
Share on other sites

odakle si kupovao, ja sam preko kupi-dres.com, samo nekako mi je kvaliteta sumnjiva, dres ok izgleda, lagan je, ali npr grb premier lige nije kao sto sam vidjao npr od drugih klubova, ako si kupio od njih, znas o cemu govorim, ah da, i ja svoj da postavim, i da pitam, jel na dresu Chelsia treba pisati na vratu 100% Chelsea, il ne mora, il to pise iskljucivo kad se iz londona iz Chelsea store kupuje :/ 29102011565.th.jpg 29102011566.th.jpg :wub:

Piše na svakom dresu 100% Chelsea.

Link to comment
Share on other sites

odakle si kupovao, ja sam preko kupi-dres.com, samo nekako mi je kvaliteta sumnjiva, dres ok izgleda, lagan je, ali npr grb premier lige nije kao sto sam vidjao npr od drugih klubova, ako si kupio od njih, znas o cemu govorim, ah da, i ja svoj da postavim, i da pitam, jel na dresu Chelsia treba pisati na vratu 100% Chelsea, il ne mora, il to pise iskljucivo kad se iz londona iz Chelsea store kupuje :/ 29102011565.th.jpg 29102011566.th.jpg :wub:

ja sam ti kupovao dres preko sluzbene stranice chelsea... i ne, ne pise mi na vratu chelsea i na ledjima mi pise TORRES... nije mi jasno kak tebi pise el ninho i jos k tome s h... a kaj se tice kvalitete ok je... vidjet cemo nakon par kuhanja... :D a ovi bedgeti lige na rukavima nisu bas neke extra kvalitete napravljeni...

http://www.chelseafc.com/ ovo je stranica preko koje sam ja kupovao tako da je 100% original i posto je original onda je caerelus u krivu... tako da na originalima ne pise chelsea iza na vratu ...

Link to comment
Share on other sites

i koliko te je ukupno izaslo sve to? jbg da sam znao da si kupovao, i ja bih narucio :/

sa shipingom 101 dolar... tj. nekih 540 kuna ... samo sto su me jos neocekivano na carini oderali za dodatnih 300 kuna što je oko 55 dolara... ali kad udjemo u EU ako se ne raspadne onda nece vise bit carine... tako da cemo moci barem mi u koji smo iz HR narucivat a da nam ne naplacuju carinu... znaci placat cemo 550 kuna otprilike... ;)

Link to comment
Share on other sites

samo sto su me jos neocekivano na carini oderali za dodatnih 300 kuna što je oko 55 dolara... ali kad udjemo u EU ako se ne raspadne onda nece vise bit carine... tako da cemo moci barem mi u koji smo iz HR narucivat a da nam ne naplacuju carinu... znaci placat cemo 550 kuna otprilike... ;)

Kako su ti naplatili tih dodatnih 300 kuna kada je Hrvatska, kao i BiH, te ostatak regije u CEFTA-i koja ima uspostavljenu bescarinsku zonu sa EU.

http://www.chelseafc.com/ ovo je stranica preko koje sam ja kupovao tako da je 100% original i posto je original onda je caerelus u krivu... tako da na originalima ne pise chelsea iza na vratu ...

Nisam stvarno na novom dresu obraćao pažnju ima li toga ili nema, meni je ostao u sjećanju dres iz 2008 koji je to imao ;) Naravno priÄam o originalima. Dres od pretprošle godine je imao umjesto natpisa malog lavića.

Link to comment
Share on other sites

Kako su ti naplatili tih dodatnih 300 kuna kada je Hrvatska, kao i BiH, te ostatak regije u CEFTA-i koja ima uspostavljenu bescarinsku zonu sa EU.

Nisam stvarno na novom dresu obraćao pažnju ima li toga ili nema, meni je ostao u sjećanju dres iz 2008 koji je to imao ;) Naravno priÄam o originalima. Dres od pretprošle godine je imao umjesto natpisa malog lavića.

nebi ti znao kako su mi uspjeli naplatit... ali kako bilo da bilo doso mi je racun 300 kuna da moram platit.... :S mozda zato jer je bio onaj UPS transport ili sta to vec je...

Link to comment
Share on other sites

  • Whisper changed the title to Dresovi, oprema i navijacki rekviziti

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...