Jump to content

CWC Semi-finals - Chelsea 3 : 1 Monterrey (13.12. �et)


Caeruleus

  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako se ne varam oni od 19.11. nisu odigrali niti jednu utakmicu (izuzev ove prije par dana protiv Ulsana) što može biti i prednost a isto tako može biti jako loše za nas.

Gledal sam ih jednom, prije nekih mjesec dana kada su igrali protiv Cruz Azula u prvenstvu (čekal sam taj par na kladi pa sam gledal, inače ne bi). Uglavnom, mislim da nam ne bude lako jer igraju jako puno na kontre, a znamo da tu baš nismo na ''ti'' sa takvim ekipama (sjetimo se Atletica).

Obrana im nije nekaj posebno. U ovoj tekmi protiv Cruza su dobili gol tak da im je lik glavom zabil sa 16m, a prije toga su bila 2 il 3 centaršuta koja nisu izbili.

Oni su izjednačili nakon kornera. E sad, po meni, prekidi su naša velika prednost jer po visini su naši igrači dosta viši od Meksikanaca.

Kaj se tiče igrača, na golu imaju Orozca koji je već 5 sezona standardno prvi golman kluba. U utakmici protiv Cruza je imao par odličnih obrana ali je kao što sam prije rekao, primio gol sa 16m glavom.

U napadu trio Suarez (proveo sezonu u Zaragozi) - Delgado (nekoliko sezona igrao u Lyonu) - Nigris (po sezoni odigra 20ak tekmi te uredno zabija po 13-14 golova). U vezi je Cardozo koji im je glavni organizator igre, bar kolko sam ja mogao vidjeti u toj utakmici.

Treba shvatiti utakmicu ozbiljno od samog početka i dobiti ovo, ali sigurno nam ne bude lagano.

Prognoza je 2:1 i finale sa Brazilcima.

EDIT:

Sad sam pročitao da Suazo ne igra zbog ozljede.
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 59
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Kako su glupi ovi komentatori , pa oni se svadjaju oko Liverpoola i ostalih sranja , nazivaju Sturridge-a "polovnim" igracem itd .
Vise o Liverpoolu pricaju nego o utakmici .

Inace prvo poluvrijeme solidno nista vise od toga . U drugom moramo dati jos najmanje jedan pogodak . Luiz uz Hazarda meni najbolji za sada .
Link to comment
Share on other sites

[b]
[size=4][i][font=tahoma,geneva,sans-serif]Meni se nikako nije svidjelo kako smo igrali. Ne znam za vas, ali jalovo je to. Ovaj Monterrey je ekipa smješna totalno, trebali smo ih nakantati 6:0, a ne još primiti gol. Dosadna utakmica, previše kratkih pasova i to onih silovanja lopte nešto kao Arsenal prije dvije godine. To je stil Barce, i to nam zaista ne leži. Treba više pucati po golu, izgleda Lampard, jedini igrač starog kova, ima muda za to.[/font][/i][/size][/b]
Link to comment
Share on other sites

Rutinska pobjeda protiv veoma loseg Monterrey-a, samo ne znam koji qrac se opet povlace kad postignu pogodak pa kako vise nisu naucili da im se to vrlo lako moze obiti o glavu sreca pa ovi ne znaju da igraju.
Dalje pozitivno me je iznenadio Luiz odlicno odigrao na poziciji DM.
Izmjene glupe i nepotrebne zasto kod 3-0 nije dao sansu nekome od njih: Marin, Piazon, Seville, Bertrand, nego uvodi Mosesa i Lamparda koje je mogao cuvati za finale, pa i Ferreira totalno nepotrebna izmjena, bezveze rotirao iste igrace u utakmici koju su mogli privesti kraju oni koji vrlo rijetko dobijaju sansu, pa imamo 3 utakmice u 6 dana zasto trositi Mosesa i Lamparda u utakmici koja je vec bila dobijena, zasto nije malo odmorio Cole-a, Hazard-a, Oscar-a.
Jedino mi je drago sto je napokon Ramires odmoren i bice svjez za finale.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1355403525' post='94400']
Ali stadion je kriza. Umjetan, hladan, poluprazan, prevelik. A tribine su kriza odmaknute od travnjaka. Uh nikako mi se ne sviđa :/
[/quote]

A šta da ti kažem, svi smo mi navikli na engleske stadione tik do travnjaka. I meni je ovo bilo čudno malo za vidjet.

Što se tiče utakmice ja sam zadovoljan, igralo se taman koliko je trebalo. Nisam gledao zadnjih pola sata zbog obveza na faksu tako da nisam vidio kakav smo gol primili.
Link to comment
Share on other sites

Usudio bih se reć, da su danas momci odigrali s 50% od svojih mogućnosti. Možda ne svi, ali većina.

Kontrolisala se utakmica, kad god su naši htjeli, stvorili su šansu. Bilo je puno peta, prodora, sexy fudbala ;) Akcije, kod sva 3 gola perverzne.

@anubis
Rezultat 3:1 na kraju, prošli u finale, nadigrali protivnika i ti našao pričati o zamjenama. Kakve veze ko je ušao, kad i gdje... ;)

Vjerovatno su čuvali snagu za finale, kada će aBd pomesti brazilce i vratit se kući kao svjetski klubski prvaci. ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...