Jump to content

Matchday 26: Manchester United (H)/ pon. 17.02.2020. 21:00


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • Postova 70
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Mislim da cemo konacno pobjediti ove primadone iz Uniteda, mada nisu ni nase primadone nista bolje. Treba im se revansirati za onaj poraz s pocetka sezone, igrati jako i u kost, dati im od starta do znanja gdje su dosli.

Porazom od njih bi definitvno postali autsajderi za top 4.
Link to comment
Share on other sites

Pa ne userava ni Lampard toliko sa taktikom koliko se mi useremo kad treba zabiti jebeni gol, makar je tako u zadnje vrijeme. 

 

Nadam se da ce ova pauza dobro doci momcima da napune baterije te da ovu nejač iz Manchestera odučimo od fudbala jer igramo bolje od njih kako god okreneš (a ne moraš ni okretati).

 

A jebeÅ¡ mu mater nema logike da nas dobiju 3 tekme za redom 


Kepa

 

James--Rudi--Tomori--Azpi

Kova--Kante--Mount(jebes mu mater, bude li opet kurac izvesti ga na poluvremenu)

Cho--Tammy--Pulisic

 

To bi ja zelio vidjeti ali vece su sanse da osvojimo Ligu Sampiona

 

Ocekujem Jorginha, Christiansena i Williana od prve minute te Pulisica u 63-oj sa klupe

Link to comment
Share on other sites

Predosjećam poraz, ne znam zašto. Oni su shit, al mislim kako će nas rutinski iskontrirati

Pa ne userava ni Lampard toliko sa taktikom koliko se mi useremo kad treba zabiti jebeni gol, makar je tako u zadnje vrijeme.

Nadam se da ce ova pauza dobro doci momcima da napune baterije te da ovu nejač iz Manchestera odučimo od fudbala jer igramo bolje od njih kako god okreneš (a ne moraš ni okretati).

A jebeš mu mater nema logike da nas dobiju 3 tekme za redom

Kepa

James--Rudi--Tomori--Azpi
Kova--Kante--Mount(jebes mu mater, bude li opet kurac izvesti ga na poluvremenu)
Cho--Tammy--Pulisic

To bi ja zelio vidjeti ali vece su sanse da osvojimo Ligu Sampiona

Ocekujem Jorginha, Christiansena i Williana od prve minute te Pulisica u 63-oj sa klupe

Ja bih isto taj sastav poslao od prve minute, nezz hoće pulisic biti spreman
Link to comment
Share on other sites

Pulisic mekan ko crveni Durex. Sad nam je najvazniji, taman konto spremice se dok je pauza a on nista.

Znaci opet indisponirani Mount u igri i patnja do gola.

Inace naredne 2 utakmice na Bridgeu protiv direktnih rivala za top 4. Vala ako to ne mogu dobiti kad je bitno nema se sta nadati onda.
Link to comment
Share on other sites

Mozda se i Mount konacno dozove. Mount s pocetka sezone je itekako dobar igrac, nemojte sad pravit od momka da je neka taraba kad nije. Pao je trenutno u formi a nije bas da volim da mi umjesto njega igra Pedro obzirom da je Pulisic povrijedjen. CHO je jos zelen i ne mozemo se na njega osloniti dok Williana necu ni pominjat. Tek sad vidis kolko bi nam Ziyech dobro dosao da smo ga kupili u januaru.
Mozda se i Mount konacno dozove. Mount s pocetka sezone je itekako dobar igrac, nemojte sad pravit od momka da je neka taraba kad nije. Pao je trenutno u formi a nije bas da volim da mi umjesto njega igra Pedro obzirom da je Pulisic povrijedjen. CHO je jos zelen i ne mozemo se na njega osloniti dok Williana necu ni pominjat. Tek sad vidis kolko bi nam Ziyech dobro dosao da smo ga kupili u januaru.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...