Jump to content

Matchday 33: Chelsea 1 - 0 Man. United (18.04. sub) [3]


King Chelsea

Matchday 33: Chelsea vs. Manchester United (18.04. sub) [18:30h]  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 124
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

ovo bi bila greška odigrati defanzivno,imamo tim koji može igrati presing ne vrhunski ali pristojno

 

njima je zadnja linija smotana i ako to Otac ne iskoristi nek me ubije neko sutra

 

šteta samo što je Kosta povredjen satro bi ih na mestu,Remi i Drogba nisu igrači koji će juriti 90 min bez prestanka

Link to comment
Share on other sites

Sprecen da gledam derbi, i dodje mi da se upucam zbog toga. 

 

Uglavnom, bce prava poslastica gledati ovakav United protiv sampionskog Chelsea. Podsecanje na prvi Mourinhov mandat i reci velikog Petera Cecha da Primera ima El Classico, ali da nista nije isto kao derbi Chelsea vs United. 

 

United je razvio poseban sistem za pobedu protiv Plavaca, zuti faktor. U poslednjih 5 utakmica bilo je barem toliko odluka na stranu Uniteda koje su direktno uticale na rezultate istih. 

Kao sto sam ranije rekao 11 na 11, bez gore pomenutog, Utd nema sanse da dobije mec.

Link to comment
Share on other sites

najjače što svuda čitam na netu da bio Otac bio zadovoljan i sa remijem,jbem ti takav mentalitet

ajd da u gostima kod Arsenala idemo makar na bod al kući protiv Junajteda treba igrati za čast i prestiž

 

čni mi se da mi nikad odvratnije prvenstvo nije bilo,eto reko sam

 

jbme mi se i za titule i sve kad se svaki vikend vaga oćemo li igrati kao pičke ili kao pičkice i tako iz kola u kolo

 

nisam počeo da navijam za ovaj klub zbog titula nego zbog mnogih drugih stvari a u poslednjih 5-6 meseci sve to je otišlo u kurac i sve mi je mučnije kad vidim kako iz utakmice u utakmicu igramo kao babe

 

 

jebo im mater svima a najviše ocu ako ne pobede junajted

nema ništa više što mrzim od tog prokletog kluba i ako izadju svi popišani nek se teraju u kurac sa sve sa titulom

Igramo najsmesniji fudbal u PL sto se pas igre tice u zadnja 2 meseca tu smo na nivou Sanderlenda,Aston Vile.

 

 

Bitno da mu igraju Oskar i Vilijan ljudi ne mogu da prebace kvotu u sezoni vise od 6-7 golova.

Link to comment
Share on other sites

Louis van Gaal tells #MUTV that Carrick, Rojo, Jones & Blind will miss Saturday's game at Chelsea. Evans still suspended. Shaw available.

 

E ako ih ne dobijemo Å¡ukurac.

 

Izostanak Kerika za njih ko izostanak Koste za nas, on im drzi ravnotežu citave ekipe. Plus pola odbrane im povreÄ‘eno ili suspendovano, ovo se mora dobiti, i onda na Emirate za titulu.

 

Come on CHELSEA!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

bas sam htio to postaviti, blind je taman uhvatio formu, carrick masina, ima da ga puse, i ko ce im igrati kao drugi cb, smalling i blackett mozda ? sramota ce biti ako ne dobijemo ovo :D

 

verovatno nešto ovako

 

Valensija Smoling Mekner Jang(Å¡ou)


napred,možda Runi igra DM,ispred Erera,Feleini

zatim Mata u prvu 100%


Igramo najsmesniji fudbal u PL sto se pas igre tice u zadnja 2 meseca tu smo na nivou Sanderlenda,Aston Vile.

 

 

 

 

a gledao li si protiv QPR kolko greÅ¡aka ima,jbeÅ¡ mu mater kako su nesposobni ponekad ,ne znaju dodati lopte,kao pijani,jest da je QPR malo napredovao,fino su se kretali ali nije to opravdanje kad ti imaÅ¡ u sredini igrače od 30 + miliona 

Link to comment
Share on other sites

Citao sam i ja za Remija, pise doubtful, mada mirisem patku, istu onu patku koja je bila na pocetku sezone za Costu kad kazu da nece igrati pa on uvali dva tri komada

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk


11146102_1574238219501957_60485258588730

 

 

Tačno se pitam koji poludebil sastavlja ovo, koji je to genije sa goal.com


Očigledno je da je njegovo znanje o fudbalu ravno nuli, eto i takav debil ima posao.

Link to comment
Share on other sites

Šta drugo da očekujem nego pokušaj naših da odigraju uspavanku, da smire protivnika i to je to, previše je Chelsea u dobroj situaciji da bi se Mourinho odlučio nadigravati sa Unitedom. United je u velikoj formi, jednostavno ih je sve krenulo, imaju mnogo individualnog kvaliteta, ali im je kroz cijelu sezonu falilo da se povežu kao kolektiv i ekipa, sada im je i to pošlo za rukom, dosta su se sredili i taktički i kada je forma u pitanju, pronašli su dobitnu kombinaciju. Derbi utakmice su igrali dobro od samog početka sezone ali sada su upravo na tim derbi utakmicama posebno dobri, izdominirali su na Anfieldu i rastavili City na proste faktore kod kuće. Vidim da imaju problema sa povredama, nedostaju im igrači iz defanzivne linije, ali mislim da je za njih ubjedljivo najveći udarac izostanak Carricka, iako je već bio otpisan on igra u odličnoj formi, on im donosi tu ravnotežu, mislim da su ove sezone izgubili samo jednom kada je Carrick bio starter, tako da im on mnogo znači, takođe i Blind je igrač koji će im dosta faliti, očekujem njihovu sredinu terena u sastavu Fellaini-Herrera-Young-Mata-Rooney. Vidim da su neki već oduševljeni povredama Uniteda, da su sada gotovo pa ubjeđeni u pobjedu, da ako ne pobjedimo da će to biti sramota itd, mislim da opet pravimo istu grešku kao i prije prve utakmice protiv PSG-a, i tada je bila ista priča da su oni uništeni poredama pa smo na kraju jedva živu glavu izvukli, sada se ponovo zanosimo povredama protivnika jer mi od toga nećemo imati koristi dok ne promjenimo pristup derbi utakmicama. Nemam ništa protiv da igramo defanzivno derbi utakmice, prosto to je naš DNK, ali da se to odigra sa beton odbranom i paklenim kontrama, a ne da se vučemo po terenu ko babe u čekaonici posle infuzije, ne sviđa mi se sekunde naše shvatanje derbi utakmica i ponašanje na njima, jer izgledamo uplašeno kao da ne vjerujemo u svoj kvalitet. Nekada smo bili poznati kao doktori za velike utakmice, koliko smo samo puta jebački pobjeđivali Arsenal u gostima kada su oni napadali a mi davali golove, sada toga nema, ne pamtim kada smo u derbi utakmici odigrali jednu dobru kontru, ako se već oslanjamo na defanzivnu igru. Zato mislim da ove njihove povrede ne znače ništa dok se mi ne promjenimo u pristupu, onda su povrede imali igrači PSG sada je to United, ali to su jaki klubovi koji mogu da nadoknade izostanke. Da mi "grizemo zemlju" u derbi mečevima, da smo u takvim utakmicama agresivni u pravom smisli, da smo sigurni u sebe pa bi ja rekao da nam njihove povrede nešto znače, a pošto svi znamo kako igramo ovakve utakmice ne treba niko da se zanosi da nam njiove povrede nešto znače i da nam daju neku veliku korist. Znači treba njihove povrede ostaviti njima, a mi da pokušamo ako je nekako moguće da konačno odigramo jedan derbi sa stilom, niko me ne može ubjediti da mi igrački nismo u stanju Arsenal, United, ili City sabit u njihovi kazneni prostor bar 5 minuta, ali prosto i se toga plašimo. Neka naši odigraju hrabro i pametno, jer imamo protivnika koji ima kvalitet da nas pobjedi ako ne budemo na nivou, pokušati povezati redove da to liči na nešto, mislim da Hazard treba što više da ide na desnu stranu na ovoj utakmice, tamo biti puno lakše probiti njihovu odbranu iako će igrati Shaw, jer Hazard se nikada nije naigrao protiv Valencie, prosto ne odgovora mu takav bek koji je eksplozivan i jak fizički, ne kažem da se Hazard neće vidjeti od Valencie ali mislim da mu ne odgovara kao protivnik. Nadam se da će igrači odigrati jednu dobru utakmicu da konačno pokažu zašto smo prvi na tabeli..

 

Što se sastava tiče, jedino mi je Oscar pod upitnikom, jer znamo da je baš u kurcu kada je forma u pitanju, tako da ne znam kako Mourinho razmišlja kada je Oscar u pitanju, mene lično ne bi iznenadilo da Ramires igra umjesto njega. Remy je takođe upitan, valjda će biti spreman, jer nam je potreban.

Link to comment
Share on other sites

Citao sam i ja za Remija, pise doubtful, mada mirisem patku, istu onu patku koja je bila na pocetku sezone za Costu kad kazu da nece igrati pa on uvali dva tri komada

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

 

11146102_1574238219501957_60485258588730

 

 

Tačno se pitam koji poludebil sastavlja ovo, koji je to genije sa goal.com


Očigledno je da je njegovo znanje o fudbalu ravno nuli, eto i takav debil ima posao.

 

http://www1.skysports.com/football/news/11661/9808226/chelsea-v-man-utd-paul-merson-and-phil-thompson-pick-combined-xi
ovdje je dosta pametnije, jebo te idiote.

Link to comment
Share on other sites

Kerik odigra par utakmice ovi već svrÅ¡avaju na njega  :D  smeÅ¡no,Erera isto malo igrao al odigrao je bar koji minut viÅ¡e

 

a što se tiče Smolinga,ne mogu vam opisati kolko junajtedovci vole tog čoveka,strašno,ne svi naravno ali da ga jebem ako ja znam šta vide u njemu

 

Vidić i Ferdinand su mi bili za poštovanje ali ova nova "falanga" Dzons,Evans,Smol bruka i sramota

Link to comment
Share on other sites

Kerik odigra par utakmice ovi već svrÅ¡avaju na njega  :D  smeÅ¡no,Erera isto malo igrao al odigrao je bar koji minut viÅ¡e

Carrick igra odlično posebno posljednja dva mjeseca, nije on meni nešto drag igrač, ali igrao je odlično prije ove povrede. Sigurno jedan od najvažniji igrača Uniteda, iako se to nije očekivalo nakon svih onih kupovina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...