Jump to content

Transferi


Caeruleus

Recommended Posts

2 hours ago, klicko said:

Meni se uvek taj artur svidjao u Barsi. Onako neki stil cavija, inijeste, dobar pas ima, kreativnost

Zajebo si se ti to, gledao si nekoga drugog on je u barsi bio go kurac isto kao i u Juventusu

 

 

Guze Liverpoola ovi amerikanci, ljudi u svim finalima prosle sezone bili, more utakmica odigrali i desetkovan im vezni red u svakom smislu i oni im dovedu ovu kiturinu od igrača, bolje da su Barkleya uzeli na free nego ovo smeće

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, diablo_bih said:

Za Barkleya iz Celtica govore da bi bio nevjerovatan podvig ako ga dovedu. Uprava propaljuje kada nisu mogli naci klub koji ga zeli kupiti.

I Nica se jutros spominjala.

 

Večeras se očekuje ludnica sa transferima. Southampton bi se mogao nakupovati igrača, Fulham je već dvojicu riješio, Nottingham će još da troši..

Link to comment
Share on other sites

kako "propao"

nije li bila neka situacija da je maltene sam rešio da se povuče, sve mi u glavi neki ban za neku njegovu standardnu gluposti i onda odlazak u Brazil, ali pre sam steko utisak da se on zasitio i delovao mi je kao lik koji će tako nešto uraditi 

dobro smo mi i imali sa njim sreće da je izdržao taj period kod nas

Link to comment
Share on other sites

Nije ni Conte ispao dobar prema njemu, da li mu je porukom javio da ne računa na njega ili tako nešto. Činjenica je da od njegovog odlaska nismo imali napadača na kojeg se moglo računati. Bio je Tammy dobar prvu sezonu pod Lampardom dok nije pregorio nekad u januaru/februaru i to je to. Ovo ostalo nije vrijedno pomena...

 

Također baš nesretna situacija i za Kalajdžića i za Wolwese, izginuše im napadači ali bukvalno

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Par transfera je u here we go režimu:

Yan Sommer u Bayern, 8 miliona eura, zamjena za Neuera, zaslužio je da pređe u veliki klub

Konrad Laimer u Bayern kao slobodan igrač na ljeto, klasika, spominjao se jedno vrijeme kao potencijalno pojačanje za nas

Leandro Trossard u Arsenal, 27 miliona funti, zadnja godina ugovora, dobre pare je Brighton izvukao

Danny Ings u West Ham, 15 miliona funti, sad će West Ham imati 3 napadača bolja od Aubameyanga i Havertza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...