Jump to content

Matchday 38: Aston Villa (A) 23.05. ned. (17:00) SK1 - Kombinovani prenos


klicko

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1_Aston-Villa-Chelsea.jpg

 

Poslednje kolo PremierÅ¡ipa - Å¡ta viÅ¡e reći. Takoreći finale ove lige. Naime, idemo na noge Aston Villi u njihov dom Vila park. Ekipa koja nema motiv da igra ovu utakmicu, koju bole muda i verovatno će izaći u kombinovanom sastavu. MeÄ‘utim, za nas je ovo veliki ulog - nama je dovoljan remi i kiks drugih konkurenata i osigurali smo Ligu prvaka za sledeću sezonu i na taj način zavrÅ¡ili relativno uspeÅ¡no ovu sezonu u PL. Očekivanja su bila i veća, ali treba biti zadovljan sa opravdanom nadom da ćemo se sledeće sezone boriti za titulu. Ujedno je ovo i poslednje otvaranje teme u ovom podforumu, a ta čast je primala meni, a svakako da sam to i zaslužio. 

 

Obrazložena miÅ¡ljenja o uspeÅ¡nosti naÅ¡e ekipe u ovoj sezoni u PL ostavite u komentarima ispod  :fantom:

Link to comment
Share on other sites

Može li ponovo glasati, pogrešno sam shvatio anketu?

 

Anyway.. Bolji smo, trebamo ovo pobijediti. Moj organizam ne bi podnio ovaj poraz i drhtanje šta će se desiti na drugim terenima.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica u kojoj nema opuštanja, opet se mora ići na sva tri boda jer još uvijek nije sve sigurno. Nekako kontam da bi ovo mogli dobiti lakše neko što očekujem. Što se sastava tiče, kombinovao bih malo.

 

Kepa ili Mendy na golu, svejedno ionako će protivnik imati onoliko šansi koliko mi asistiramo

 

Ne znam da li je Christensen spreman u svakom slučaju odmorio bi Silvu te ubacio Zoumu ili Andreasa uz recimo Rudigera i Azpija. Po bokovima za početak Reece i Chilly ako rezultat bude dobar Chilly bi izašao ranije.

 

Sredina Jorginho i Kova, opet bi jedan ranije pod tuš u slučaju dobrog rezultata jer je tu Billy dok bi Kante ostao netaknut do finala.

 

Napad, Mount, Ziyech i Werner... šteta što Tammy nikako ne može dobiti minute, dobro bi došlo da Wernera odmorimo dok bi mi Pulisic bio dzoker sa klupe u slučaju ne daj Bože, ne znam kakav je Kai i da li je spreman

Link to comment
Share on other sites

Meni je u Aston Villi fascinirao onaj Watkins. Kakav igrac, dobar s loptom u nogama, poprilicno brz, cak je i fizicki jak iako se ne cini tako.

Sve okej ali da je Oli brz??? Pa gledaš li ti njega hahah

Link to comment
Share on other sites

Sve okej ali da je Oli brz??? Pa gledaš li ti njega hahah

Kakav ti je to komenar? :/

Pa za tako gradjenog igraca uopste nije lik spor, nije brz ko Werner ali je brzi od igraca kao Abraham i Giroud bar 2x. Kontrola lopte mu je bas dobra, pa on je Villu ove sezone digo na nivo vise.


Lik je masina:

https://www.youtube.com/watch?v=U5VLbBCXi7o

Link to comment
Share on other sites

Ne kažem da je loÅ¡ igrač, daleko od toga ali je čovjek jedan od sporijih napadača lige.  Upravo to mu je i najveća mana. 
Nema smisla porediti ga sa Giroudom i Abrahamom igračima koji su 10-15 cm viÅ¡i od njega. 

Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se al nikako. Uopste nije spor, ali uopste. Takodjer kada kazem brz, ne mislim samo iskljucivo na sprint, nego explozivnost, pokretljivost, ok nije Messi, ali brate mili nije ni kloc ili spor ko sto pokusavas prikazati. Al ajd, nije bitno.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije spor, jer po statistici (glumim Adija), ima drugi najbrži sprint lige ako posmatramo napadače 35.5 km/h, međutim sprint je jedno ubrzanje je drugo. Npr. svi štoperi generalno imaju loše ubrzanje jer su teži, veći, ali su i jači (maksimalna brzina zavisi od snage), pa samim tim često imaju mnogo veću maksimalnu brzinu sprinta, dok recimo neki maleni igrač ima bolje ubrzanje F = ma, kad je lagan jebiga.

 

Šta je bolje u napadu? Pa ja mislim da je bolje ubrzanje, jer nemaš ti 40 metara da se zatrčiš, po toj logici bi Rudiger bio dobar za krila jer je jako brz ako posmatramo kolika mu je maksimalna brzina sprinta.

 

Gledao sam neki intervju, mislim da je Tomori bio u pitanju i kaže da je Pulišić najbrži kad se gledaju ti prvi koraci, ispali se kao raketa, dok su najbrži igrači na treningu kad mjere brzinu sprinta on i Rudiger.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv je Olie jako, ono što mi se sviđa što je timski igrač, makar je takav bio na onim tekmama što sam ja gledao. Lijep sastav ima Villa, samo su ih sjebale povrede pa zato nisu na boljoj poziciji na kraju ali u poređenju sa prošlom sezonom ogroman napredak.

Link to comment
Share on other sites

Pulisic i verner kuku majci kuku ocu. Pulisic celu sezonu ne moze da se sastavi i ne znam koj ga moj vise gura. Igrac manje na terenu.
Liverpul igra sklanjalice nas sydije kradu po obicaju.
Krvavu ti majku jebem sad sviras picko
Link to comment
Share on other sites

Tuhela samo ls moze da izvadi inace nek pakuje kofere. Bez obzira na plasman. 4 bitna meca na kraju ,puknes 3 jedan dobijes.
A inace i ovom atvelu se najebem svega sto ima jer 2 cista penala 2 situacije u kojima se Liverpuli mancesteru gleda var ovde se nije gledao. Lopta ide ka golu i satro ruka uz telo. Klasican penal.
Link to comment
Share on other sites

Hahaha kako ste se neki borili za Lampsa dok nas je u ponor vodio, a covjeku bi koji nas je vodio 4 mjeseca i doveo ovdje gdje smo sad uzeli sve radi 3 poraza. Samo u ovoj utakmici nismo imali šanse za postići više golova osim one jedne Chilwellove prilike.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...