Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 34: Fulham (H) 01.05. sub. (18:30)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
50 odgovora na ovu temu

Anketa: Matchday 34: Fulham (H) 01.05. sub. (18:30)

Ko je trenutno naš najbolji golman?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#41 Emcomne

Emcomne
  • Korisnik
  • 288 postova
  • 118 lajk(ova)
  • Time Online: 7d 15h 32m 26s

Postirano 01 May 2021 - 20:08

Rutinski odradjeno. Odmorili su pojedini igraci za Real.

#42 rustincohle

rustincohle
  • Korisnik
  • 3,424 postova
  • 3611 lajk(ova)
  • Time Online: 131d 47m 46s

Postirano 01 May 2021 - 20:17

Nije loše, dobro je što je ovako rutinski pred težu utakmicu.

#43 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 3,425 postova
  • 1031 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 20h 51m 14s

Postirano 01 May 2021 - 20:48

Mi smo odigrali za 6 na skali od 1 do 10. Fulham je odigrao za 6 na skali od 1 do 10. I ovo je bila razlika između našeg 6 i njihovog 6. Igrači iz Njemačke danas na nivou. Bilo je problema u odbrani, ali je Mendy sve uspio da odbrani. Nije mi se svidjelo što je Gilmouru odabran Mount kao partner i tako je na njega bačen ogroman teret. Uspio se nekako izboriti sa tim i vjerujem da za sljedeću sezonu dobijamo i tog četvrtog za te 2 pozicije. Cilj je bio pobijediti, odmoriti neke igrače i sačuvati zdravlje svima. Prvo dvoje smo uspjeli, a za Mounta ne znam koliko je ozbiljna povreda.

Ako pristup bude kao protiv Crystal Palacea ovo će biti lagana pobjeda 2-0. Ako bude kao protiv Brightona onda ide remi 1-1 uz puno patnje.

Na kraju će budala da citira sama sebe i od toga pravi neku mudrost. Pristup je bio bliže onom protiv Palacea i bio je rezultat u skladu s tim.

Treba reći i da smo ponovo ostvarili pozitivan rezultat kada klicko otvara temu, kao što je i najavio.

#44 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 11,937 postova
  • 6161 lajk(ova)
  • Time Online: 82d 8h 26m 38s

Postirano 01 May 2021 - 22:04

Budući da sam bio vani, tekmu sam gledao na mobitelu preko Rokkr ali opet nije to to preko telefona, tako da ću je još jednom sad pregledati.

Mount i Billy ne idu skupa, jedino Billy i Kante, sam Billy je danas poginuo. Odrađeno je na kraju rutinski ali Mendy nas je u odbrani spasio. Napadački napredujemo, svaku utakmicu stvaramo šanse, čak smo počeli da uništavamo i postavljenu odbranu, nekim novim kretnjama i akcijama što mi se jako jako sviđa. 

Dva jako lijepa gola Havertza i bez promašaja Wernera, samo jedna asistencija a morale su biti dvije. Ne znam majke mi koji je kurac sa promašajima, svaku utakmicu mi jednu, čistu priliku, ma ne čistu zicer bukvalno promašujemo, evo unazad 4-5 utakmica...City,WHU,Real i danas....

Post se sviđa 1 članu
brigidi bauns  

#45 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 610 postova
  • 115 lajk(ova)
  • Time Online: 10d 3h 34m 40s

Postirano 01 May 2021 - 22:27

Rutinski dobro idradjeno. A sto se tice Gilmoura on je danas cesto preskakan u igri, da li zbog koncepcije ili sto mu ne veruju ne znam. Vise lici da je rako konceocijski pa je zato igrao jer nije imao vecu idgovornost. Ovo sto je islo preko njega nije ni katastrofa ali nije ni za optimizam. Treba on jos popare da jede.

#46 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,106 postova
  • 4637 lajk(ova)
  • Time Online: 90d 20h 59m 9s

Postirano 01 May 2021 - 22:39

Moje misljenje da je na Gilmoura danas stavljen prevelik teret, ostavljen je da sam drži tu sredinu terena, u nekoliko situacija su mu naši dodavali loptu u situacijama kada je imao jednog ili dva protivnička igrača na leđima u opasnoj zoni tj. na 30 metara od našeg gola. Nekako nije mogao malo da se opusti malo da se ušuška u neku komfor zonu jer opet kažem nije imao nikog u sredini da ga malo "zaštiti" tipa Kantea.

Post se sviđa 1 članu
brigidi bauns  

#47 brigidi bauns

brigidi bauns
  • Korisnik
  • 46 postova
  • 33 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 12h 6m 6s

Postirano 01 May 2021 - 22:44

Moje misljenje da je na Gilmoura danas stavljen prevelik teret, ostavljen je da sam drži tu sredinu terena, u nekoliko situacija su mu naši dodavali loptu u situacijama kada je imao jednog ili dva protivnička igrača na leđima u opasnoj zoni tj. na 30 metara od našeg gola. Nekako nije mogao malo da se opusti malo da se ušuška u neku komfor zonu jer opet kažem nije imao nikog u sredini da ga malo "zaštiti" tipa Kantea.

Mislim da mu je Tuchel namjerio nametnuo taj teret zbog slabog i ranjenog protivnika, ali se Gilmour dobro snasao, vjerovatno je i sam svjestan toga.

#48 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 610 postova
  • 115 lajk(ova)
  • Time Online: 10d 3h 34m 40s

Postirano 02 May 2021 - 00:18

Moje misljenje je bas da su mu skinuli teret sa ledja. Gadjali smo cesto dugim loptama njihovu desnu stranu jer je video da lose ispucavaju, Zijeh se cesto spustao, u igri i kad je bio u prilici da primi pas preskakan je, par puta je dobio koske a par puta je lose reagovao, a cesto se nije otkrivao. (Mizda je to deo taktike ali je utisak da je bezao id lopte). Zadatak tog dubokog plejmejkera je da primi loptu i igru i da se stalno nudi i da brzo razmislja i osnovno je da se pasom osllobodi od presinga protivnika. A ako ce neko da mu stalno cuva ledja nema nista od te pas igre, koj ce nam djavo. Drugi MC kao box to box treba da ima i druge zadatke a ne da stalno stiti ledja nekom.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#49 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 11,937 postova
  • 6161 lajk(ova)
  • Time Online: 82d 8h 26m 38s

Postirano 03 May 2021 - 08:45

Ali opet Billy sa Mountom koji ode dosta visoko ne može napraviti puno, ako ga onako pritisnu jedino što može je vratiti loptu nazad (Jorginho junior :D )

#50 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,694 postova
  • 5099 lajk(ova)
  • Time Online: 174d 14h 28m 55s

Postirano 04 May 2021 - 14:13

E cuj Jorginho Junior :D

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#51 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 11,401 postova
  • 5644 lajk(ova)
  • Time Online: 409d 4h 11m 1s

Postirano 04 May 2021 - 22:32

Ma dobar Billy, iz teskih situacija je nalazio suigrace bez ikakvih problema. Da nam je 11 Billya, bilo bi dobro.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan