Jump to content

EURO 2020


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • Postova 298
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Kome dajete najvise sanse da osvoji ove godine? Mozete i vise navesti. Moj neki izbor:

1. Francuska
2. Belgija
3. Engleska
4. Portugal

Htio sam top 3, ali sam se sjetio Portugala pa ih nisam htio izostaviti a mislim da mogu daleko dogurati.

 

Složio bih se, samo bih stavio Belgiju na prvo mjesto ako se Hazard vrati u formu. Zadnja im je šansa.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Belgijanci i nemaju neke ogromne šanse, ovoj generaciji se bliži kraj ali možda im se desi da uhvate zadnji voz mada teško.

 

Njemacka uvijek nezgodna ali imaju propusta na nekim pozicijama, prvo mi je za oko zapalo desni bek i čini mi se drugi špic. Vidi se da su u krizi čim su počeli zvati staru gardu Hummelsa, Mullera, Reusa... Svi su došli osim Reusa...

 

 

Portugal ima finu ekipu mislim da bi mogli iz drugog plana da urade nešto veliko

 

 

Francuska i Engleska glavni favoriti sa tim da prednost dajem Francuskoj jer mislim da imaju kvalitetnijeg selektora a i Englezi su jednostavno Englezi, uvijek zaseru kad treba da naprave nešto

 

 

1. Francuska

2. Engleska

3. Portugal

4. Njemačka

5. Belgija

 

i evo 6. Å panija i oni nikako da odrade tu smjenu generacija, mada zaboli me kurac nikad ih nisam gotivio

 

Holandija

 

Bili bi bolje kotirani ali nema Virgila opet veoma kvalitetni ali nemaju Å¡irine

Link to comment
Share on other sites

Po mom mišljenju Francuska protiv Portugala u finalu, ako se ne sretnu ranije.
Francuzi su igrački gledano najjači u Evropi imaju kontinuitet trenera i dug period kako je ova generacija na okupu, o imenima pojedinačno ne treba da pričam. Apsolutno favoriti broj jedan.
Portugal zbog toga sto imaju fantastičan sastav, kome malo skripi u odbrani ali napadom mogu to da nadomeste, a opet nemaju taj pritisak kao ostale top reprezentacije. Iako su aktuelni šampioni svetla reflektora ce ipak držati fokus na ostalim favoritima, i tu vidim sansu Portugalaca. Santos vodi ekipu vec duže vreme, osvajao je trofeje vec sa njima, mislim da mogu daleko, cak i do finala.
Engleska ima jaci tim od Portugala, ali nije njihov problem snaga i kvalitet tima vec pritisak nacije i teret očekivanja.
Ako dobro krenu u takmičenje, zaredjaju par pobeda odmah ide medijski hajp na maks i ono njihovo #itscominghome ili kako vec, i tu njima voda udje u usi i obično se sve završi neslavno po njih.
Sautgejt mi nikako ne deluje kao trener koji moze da sačuva igrače od toga, a i njegovo znanje me bas i nije impresioniralo do sada.
Maksimalan domet polufinale. Možda me iznenade, ali čisto sumnjam.
Nemačka i poslednji krug Jogija Leva a mozda i pojedinih starijih igrača.
Iako to nije ona sila od ranije daleko od toga da su slaba ekipa a i imaju taj mentalitet pobednika. Smatram da ce dati sve od sebe da uhvate poslednji voz da se ova generacija okiti peharom pre nego sto ih naslede neki novi klinci.
Moram i Italijane da spomenem, jer smo svi nekako zaboravili na njih a imaju onako zanimljiv sastav, malo mlad, malo iskusan. Uz pravo vodjstvo i motivaciju mogu da iznenade mnoge. Jos da je Mancini sposoban za tako nešto...
Spanci kasne sa smenom generacija vec i previše, Belgijanci sem fudbalskog telenta nemaju nista , a to često nije dovoljno...
Link to comment
Share on other sites

Belgijanci sem fudbalskog telenta nemaju nista , a to često nije dovoljno...

 

Slažem se sa skoro svim, osim sa ovim.

 

Imaju najbolje uigranu ekipu od svih top 10 reprezentacija i možda su najiskusniji od svih favorita.

Link to comment
Share on other sites

Ovak na papiru gledajuci nema ravnih francuzima i englezima. Mislim da francuzuäi uzimaju lakse od ocekivanog.

Portugal mi nit smrdi nit mirise.
Oni bi mogli razvalit euro a isto tak ne bi me cudilo da odmah ispadnu. Ima tu finih imena.

Dias cancelo jota Bruno silva ronaldo Felix al kak ce to trener poslozit vidjet cemo.

Nista mi nije losija ekiöa njemacke os portugalaca. Sve zavisi kako ce to kliknut na euru.


Fra
Eng
Bel
Por/Nje

Ovo bi trebala bit polufinala ak ae ne sretnu ranije
Link to comment
Share on other sites

Pa jedino ako se Klostermann povrijedi, on i Halstenberg iz RBL-a bas podcijenjeni igrači. Više škripi kod Portugala na poziciji stopera ili recimo što je Danilo ispred Nevesa....


Čudi me što nema Pedra Neta, meni baš dobar igrač

Link to comment
Share on other sites

Pa jedino ako se Klostermann povrijedi, on i Halstenberg iz RBL-a bas podcijenjeni igrači. Više škripi kod Portugala na poziciji stopera ili recimo što je Danilo ispred Nevesa....


Čudi me što nema Pedra Neta, meni baš dobar igrač

Pedro Neto je povrijedjen.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su kritike u medijima spremne, samo se čeka da pritisnu enter. Ide 26 igrača, 0 iz Arsenala.

 

Najviše me zanima koga će od centarfora voditi. Ja bih poveo Kanea, DCL za bunarenje kad zagusti i Rashford kao neko ko može da popuni.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su kritike u medijima spremne, samo se čeka da pritisnu enter. Ide 26 igrača, 0 iz Arsenala.

 

Najviše me zanima koga će od centarfora voditi. Ja bih poveo Kanea, DCL za bunarenje kad zagusti i Rashford kao neko ko može da popuni.

Da sam novinar ja bih se samo spremao za sranje po Southgateu nakon što flopaju, baš mislim da je kurčina od trenera i da zbog toga ništa neće uraditi. A što je najgore zbog Premiershipa ću biti uz Engleze jebene...

 

 

Meni je taj DCL malo overhyped, prije bih poveo i Watkinsa, Ingsa pa čak i Wilsona. Ne smijem reći i Bamforda...

 

Rashford mi nije nikako Å¡pic, Å¡to se dokazalo bez obzira na sve.

Link to comment
Share on other sites

Da sam novinar ja bih se samo spremao za sranje po Southgateu nakon što flopaju, baš mislim da je kurčina od trenera i da zbog toga ništa neće uraditi. A što je najgore zbog Premiershipa ću biti uz Engleze jebene...

Englezi nikad nauciti. Uvijek kad sastave ovako neku jaku ekipu daju je na vodjenje smijesnim trenerima.
Link to comment
Share on other sites

Englezi nikad nauciti. Uvijek kad sastave ovako neku jaku ekipu daju je na vodjenje smijesnim trenerima.

Realno najveći flopovi na tom nekom nivou repki. Jedino što su ikad osvojili bitno je WC 1966e i to se igralo u Engleskoj, sve ostalo taraba. Evo od kad mi pratimo fudbal imali su u više navrata više nego dobru ekipu ali nikada nisu napravili ništa posebno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...