Jump to content

Matchday 03: Manchester United 0 - 0 Chelsea (26.08. pon) [1]


Wisey

Recommended Posts

posle danasnje utakmice izmedju Cardifa i Manchester Citya i iznenadnog rezultata,ova utakmica je jos vaznija za obe ekipe,s tim sto je nama jos vaznija jer bi se pobjedom progurali na vrh tablice bar neko vrijeme jer smo mi odigrali unaprijed jednu utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 163
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Sto volim da citam njihove komentare,vestacki klub,mali Chelsea,Romanova igracka,otreznicemo ih na "Teatru snova".... ala bih voleo da ih izlupamo sa jedno 0:4 i da zacepe onu njihovu gubicu i da se ne pojavljuju na internetu 5 dana :D 

Link to comment
Share on other sites

Sto volim da citam njihove komentare,vestacki klub,mali Chelsea,Romanova igracka,otreznicemo ih na "Teatru snova".... ala bih voleo da ih izlupamo sa jedno 0:4 i da zacepe onu njihovu gubicu i da se ne pojavljuju na internetu 5 dana :D

Daleko najgori ljudi od svih navijača protivničkih klubova. Najveći licemjeri i šupci na planeti. Ne znam ni kako neko normalan može navijati za takav klub, a nama govoriti da smo gloryhunteri npr. Pa navijati za ManU je nešto najdosadnije, čisto sranje. Kod nas se uvijek nešto dešava, imamo prejake igrače, trenere, vlasnika, uvijek smo imali karizmu, pa makar trofeje nismo.

 

Od njihovih igrača jedino mi je drag Cantona, ostalo su sve pičkare.

Link to comment
Share on other sites

Daleko najgori ljudi od svih navijača protivničkih klubova. Najveći licemjeri i šupci na planeti. Ne znam ni kako neko normalan može navijati za takav klub, a nama govoriti da smo gloryhunteri npr. Pa navijati za ManU je nešto najdosadnije, čisto sranje. Kod nas se uvijek nešto dešava, imamo prejake igrače, trenere, vlasnika, uvijek smo imali karizmu, pa makar trofeje nismo.

 

Pa zato što su jedan od najuspešnijih klubova u prethodnih 20 godina i zato što gotovo svake sezone osvajaju trofej(e). *cough*gloryhunters*cough*

Link to comment
Share on other sites

Daleko najgori ljudi od svih navijača protivničkih klubova. Najveći licemjeri i šupci na planeti. Ne znam ni kako neko normalan može navijati za takav klub, a nama govoriti da smo gloryhunteri npr. Pa navijati za ManU je nešto najdosadnije, čisto sranje. Kod nas se uvijek nešto dešava, imamo prejake igrače, trenere, vlasnika, uvijek smo imali karizmu, pa makar trofeje nismo.

 

Od njihovih igrača jedino mi je drag Cantona, ostalo su sve pičkare.

 

Ali jedan lik im je lepo objasnio, kaze navijacu ManU-a (na konstantno spominjanje istorije) : "Idi gledaj History channel" :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Koji scum i koji navijaci, nikad nisu imali ono nesto veliko u sebi pocevsi od onog smezuranog zvakaca zvakace gume i rumenila zvanog Ferguson pa do igraca i kompletnog ambijenta. Nikad dostojanstva i nekog smekerskog pristupa, izjava, manira itd. Nikad ljudskosti. O njihovoj nemoci bi se mogli pisati dulumi tekstova. Koliki strah samo osjecaju prema CFC-u, to je nesto neopisivo. Svako ko dodje u taj ambijent, izgubi ono ljudsko u sebi. Najsvjeziji primjer njihove licemjernosti i straha je ova Moyesova izjava o teorijama zavjere. Jerbo kako ce ponositi Glory, glory Man Utd ima tezak raspored? To je ustavom zabranjeno! Kraljica tako rekla. Ne postoji dzaba ona stara "Ljudi u strahu i nemoci govore mnogo, i govore svasta." Evidentan nedostatak samopostovanja a ko nema samopostovanje, nema ni postovanje prema drugima. Onaj transparent od prosle godine kad su nas sudije unistile a scumovci napisali ime sudije pa onda ono "Captain. Leader. Legend". To je taj nedostatak samopostovanja. Zbog toga im se smijem grohotom, ne zbog uspjeha vec zbog uprljanosti tog uspjeha, zbog sudijske ruke koja ih vodi u svakom drugom derbiju i zbog ambijenta koji klice svemu prljavom.

Link to comment
Share on other sites

volio bih ovaj sastav vidjeti veceras

............Lukaku

Hazard...Mata...De Bruyne

Ramires......Essien

Cole....JT....Cahill....Bane

 

Kakva je ovo postava, gde ti je napadač, zašto je Lukaku na golu, šta je ovo?

3-2-4-0 formacija sa igračem manje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...