Jump to content

Samuel Eto'o (2013-2014, 21 nastup)


reLo

Recommended Posts

  • Postova 544
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

On nam ne treba biti primarni cilj ni u jednom trenutku..Rooney je igrac na kojeg treba usmjeriti sve snage kako bi se doveo jer ko zna kada cemo imati ponovo priliku da dovedemo takvog napadaca,previse je se stvari poklopilo da bi sada odustali od njega.

 

Sto se tice Etoa on je neko koga bi mozda trebali loviti ali tek u slucaju da transfer Rooneya definitivno propadne.Ja mislim da on ni sam ne zna kada je zadnji put odigrao jacu europsku utakmicu tako da i kada bi dolazio morao bi pristati na velikooooooooooo smanjenje plate.

Link to comment
Share on other sites

sobzirom kakvi su nam napadači (toress nikakv, ba se nije nešto pokaza, lakuku još zelen) ne bi ga ni bilo loše dovest posebno ako pristane na neku normalnu plaču, ali naravno samo ako ne uspijemo dovest rooneya koji nam mora bit prvi pik a obojica nam ne trebaju.

Link to comment
Share on other sites

33 year old on a 3 year deal at Torres' wages? Hell no. 

Ako Rooney ne doÄ‘e,ja nisam ni za njega,uglavnom zbog godina,a i zbog plate.Umjesto njega,zaÅ¡to ne Lacina Traore iz Anzhi-ja? 23 godine,2,03 visok,viÅ¡e golova od Eto'oa,manja plata i rep. Obale Slonovače. 

Već imamo banderu (Lukakua) u ekipi. Treba nam devetka prava.

Link to comment
Share on other sites

Za sada ga ne zelim,ako nam nista ne prodje iducih 7 dana onda se mora i on poceti uzimati u obzir,jer poslednji tren nikako ne valja cekati.Protivim se bilo kakvom astronomskom ugovoru,ali ako bas ostanemo na cjedilu dovesti ga na sto kraci moguci period,pa onda polako gledati kud i kako,nadam se da cemo moci u ove 4 utakmice do tog deadline-a vidjeti na cemu smo sto se tice napadaca,hoce li pokazati ikakav znak zivota,pa i u skladu sa tim djelovati,naravno to sve ako junac ne doleprsa na Bridge.

 

PS.

 

sobzirom kakvi su nam napadači (toress nikakv, ba se nije nešto pokaza, lakuku još zelen) ne bi ga ni bilo loše dovest posebno ako pristane na neku normalnu plaču, ali naravno samo ako ne uspijemo dovest rooneya koji nam mora bit prvi pik a obojica nam ne trebaju.

mislim da je ovo vec 4 put da pises lakuku,stvarno mi nije jasno o cemu je rijec,posto onda vidim da u prethodna tri puta nisi to slucajno napisao nego namjerno :D zapitah se vec nekoliko puta prije ali ili zaboravih da upitam ili mi se ucinilo da si to slucajno napisao :D

Link to comment
Share on other sites

Za sada ga ne zelim,ako nam nista ne prodje iducih 7 dana onda se mora i on poceti uzimati u obzir,jer poslednji tren nikako ne valja cekati.Protivim se bilo kakvom astronomskom ugovoru,ali ako bas ostanemo na cjedilu dovesti ga na sto kraci moguci period,pa onda polako gledati kud i kako,nadam se da cemo moci u ove 4 utakmice do tog deadline-a vidjeti na cemu smo sto se tice napadaca,hoce li pokazati ikakav znak zivota,pa i u skladu sa tim djelovati,naravno to sve ako junac ne doleprsa na Bridge.

 

PS.

 

mislim da je ovo vec 4 put da pises lakuku,stvarno mi nije jasno o cemu je rijec,posto onda vidim da u prethodna tri puta nisi to slucajno napisao nego namjerno :D zapitah se vec nekoliko puta prije ali ili zaboravih da upitam ili mi se ucinilo da si to slucajno napisao :D

 

jbg. tek sam sad skužia da se ne piše tako nego lukaku, cijelo vrijeme sam ga krivo zvao, hvala na upozorenju!

Link to comment
Share on other sites

Lakuku  =))  =))  =))

 

Inace, ne bh bio iznenadjen da Mou, ako ne uspe da angazuje zeljenog napadaca posegne za tako nekim instant resenjem. Bio je i Drogbu kontaktirao... 

 

U svakom slucaju, dosao Rooney, Eto, Lew ili Zigic jedan napadac mora otici. Bespotrebno pumpanje plattnog spiska i stvaranje guzve nam nije potrebno.

Link to comment
Share on other sites

O godinama nemojte pričat, odnsno onda ne očekujte i ne tražite Drogbu nazad, šta DD11 je mlad, a Eto'o star... Niko ne kaže da će nam on igrat u napadu narednih 5 sezona, ali 1-2 sezone zašto ne, klasa ostaje klasa, bolje bi ga bilo dovest na posudbu ili za male pare i malu plaću na 2, max, 3 godine

Link to comment
Share on other sites

zasto ne, nemamo sta izgubiti njegovim dolaskom, ipak on ima iskustva

sad ako se bas povezuje sa nama i postoji sansa da dodje, ne bih volio da propadne njegov transfer zbog Rooneya ukoliko se ovi budu natezali sa Unitedom do kraja i na kraju nista ne bude.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...