Jump to content

Stevan Jovetić (Crna Gora, 1989)


Elao

Recommended Posts

[quote name='Kun Aguer0' timestamp='1339698843' post='59079']
Mlađi je od Luke :P


Ma niko ne vrjedi toliko obojica su negdje oko 20-25 M Modrić vrijedi jedno 5 M više i to je to :)
[/quote]
Modric najmanje 10 mil vrijedi vise od Jovetica .
On je za mene tek' malo vise od prosjecnog igraca , i kao takav nije za Chelsea .
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 139
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Mogu oni svi igrati u toj 4-2-3-1 na različitim pozicijama i rotirati se tokom utakmice. Nije tu ništa striktno određeno, biće puno izmjena i svega. Tako da nije to razlog za nedovođenje, ajmo malo o kvaliteti igrača. Iskreno, nisam ga previše pratio i ne znam da li je pravi profil za CFC.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1339715265' post='59138']
Mogu oni svi igrati u toj 4-2-3-1 na različitim pozicijama i rotirati se tokom utakmice. Nije tu ništa striktno određeno, biće puno izmjena i svega. Tako da nije to razlog za nedovođenje, ajmo malo o kvaliteti igrača. Iskreno, nisam ga previše pratio i ne znam da li je pravi profil za CFC.
[/quote]

To mijenjanje bi odgovaralo da igramo na Barcelona/Spain način. Ali ne, mi igramo direktiniji fudbal, prodornosti, puno trke, tako da ne paše nam baš da su svi igrači isti, gore u vrhu.

Što se tiče kvaliteta Jovetića, ima ga. Da je ovako kvalitetan ali na desnom krilu, ja bih ga odnio iz Firenze u London.
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Jovetica nebrojeno puta. I u Partizanu i Fiorentini.
Ne bih se slozio da je on takav tip igraca kao Mata i Hazard.
Mozda ih karakterise ista pozicija ali je on mnogo konkretniji igrac od njih dvojice. Pod konkretniji mislim da ga vise vuku gol, realizacija, ubacivanje iz drugog plana, nego kreacija igre i razigravanje. Naravno, imao je on ulogu kreatora igre u Fiorentini, ali samo zato sto nije imao ko drugi da se bavi time.
Ako bi dosao o Chelsea, on bi vise pravio drustvo Torresu u sesnaestercu, nego MAti i Hazardu.
Mislim da bi, formacijski gledano to moglo izgledati:
Jovetic-----Mata-----Hazard
a da bi se na terenu Jovetic vise uvlacio kao lazna devetka, a da bi Mata i Hazard ordinirali manevarskom linijom.
Izmedju njega i Ben Arfe bih izabrao Jovetica, samo zato sto je mladji, dok su po kvalitetu maltene isti.

Btw: Poredite ofanzivno levo krilo sa igracem sredine terena... Sta ti je Balkanska tolerancija.....
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Whisper#2' timestamp='1339752769' post='59175']
Gledao sam Jovetica nebrojeno puta. I u Partizanu i Fiorentini.
Ne bih se slozio da je on takav tip igraca kao Mata i Hazard.
Mozda ih karakterise ista pozicija ali je on mnogo konkretniji igrac od njih dvojice. Pod konkretniji mislim da ga vise vuku gol, realizacija, ubacivanje iz drugog plana, nego kreacija igre i razigravanje. Naravno, imao je on ulogu kreatora igre u Fiorentini, ali samo zato sto nije imao ko drugi da se bavi time.
Ako bi dosao o Chelsea, on bi vise pravio drustvo Torresu u sesnaestercu, nego MAti i Hazardu.
Mislim da bi, formacijski gledano to moglo izgledati:
Jovetic-----Mata-----Hazard
a da bi se na terenu Jovetic vise uvlacio kao lazna devetka, a da bi Mata i Hazard ordinirali manevarskom linijom.
Izmedju njega i Ben Arfe bih izabrao Jovetica, samo zato sto je mladji, dok su po kvalitetu maltene isti.

Btw: [b]Poredite ofanzivno levo krilo sa igracem sredine terena... Sta ti je Balkanska tolerancija.....[/b]
[/quote]

Hoćeš nekome da šukneš, a ustvari to sebi uradiš. Stevan od kako je došao u Fiorentinu, samo par tekmi je odigrao tu. Polušpic je, ali koji je isto tako jedan broj tekmi odigrao u samom špicu.

Lijevo krilo i on, na-a. Nema prodornost, a ni jak dribling za tu poziciju.

Slažem se da je više gol igrač, nego što proigrava, ali to sve s pozicije polušpica i špica.

Te, Hazard ti sigurno neće igrati desno.

Nekako, prije bih Ben Arfu nego Jovetića, samo zbog te pozicije. Znamo da je Hatem u Newcastlu igrao na desnom krilu, nisam siguran za Marseille i Lyon.

Dakle Hulk, pa Hatem, pa možda Jovetić iako bi po meni bilo još igrača (krila) ispred Stevana. Ali eto pričamo o toj trojici igrača...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1339759106' post='59180']
Hoćeš nekome da šukneš, a ustvari to sebi uradiš. Stevan od kako je došao u Fiorentinu, samo par tekmi je odigrao tu. Polušpic je, ali koji je isto tako jedan broj tekmi odigrao u samom špicu.

Lijevo krilo i on, na-a. Nema prodornost, a ni jak dribling za tu poziciju.

Slažem se da je više gol igrač, nego što proigrava, ali to sve s pozicije polušpica i špica.

Te, Hazard ti sigurno neće igrati desno.

Nekako, prije bih Ben Arfu nego Jovetića, samo zbog te pozicije. Znamo da je Hatem u Newcastlu igrao na desnom krilu, nisam siguran za Marseille i Lyon.

Dakle Hulk, pa Hatem, pa možda Jovetić iako bi po meni bilo još igrača (krila) ispred Stevana. Ali eto pričamo o toj trojici igrača...
[/quote]

Bez uvrede ali ne znas o cemu pricas !

Da si stvarno gledao njegove utakmice video bi da je on odlican dribler, i da sasvim dobro igra krilo.

I ko si ti da pricas ko ce igrati na kojoj poziciji ?! Da te nije DI Matteo mozda uzeo za savetnika ?!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Whisper#2' timestamp='1339760748' post='59182']

Bez uvrede ali ne znas o cemu pricas !

Da si stvarno gledao njegove utakmice video bi da je on odlican dribler, i da sasvim dobro igra krilo.

I ko si ti da pricas ko ce igrati na kojoj poziciji ?! Da te nije DI Matteo mozda uzeo za savetnika ?!
[/quote]

Itekako ga pratim i znam o čemu pričam. Prodornost i dribling mu nisu jača strana, nije za krila..

I da, jesam savjetnik, Å¡ta sad??
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1339761963' post='59184']
Itekako ga pratim i znam o čemu pričam. Prodornost i dribling mu nisu jača strana, nije za krila..

I da, jesam savjetnik, Å¡ta sad??
[/quote]

Da si rekao svojeglavi egoista pa i da ti poverujem.
Link to comment
Share on other sites

Mislim da on nije kalibar za Chelsea, Arsenal prodaje RVP-a za 30M, a ovi bi za nekog tamo Jovetića 25M,mozda je veliki talent i ima potencijala no neka njega u Italiji ima dole klubova koji možda hoće potrošiti na nedovoljno dokazanog igrača, npr. Inter, jednostavno nisam za njegovo dovođenje pa ni kao zadnju opciju, ima puno boljih igrača na tržištu, i za manje pare
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1340186602' post='60045']
[i]"In relation to the stories published in the press regarding Stevan Jovetic, Fiorentina owner Andrea Della Valle reiterates that the player is not on the market."[/i]
[/quote]
Ne bi ga ja ni htjeo ;) Što se mene tiče neka ostane u Fiorentini, a može i ić, samo ne kod nas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...