Jump to content

Matchday 22 - Stoke City 0 : 4 Chelsea (12.01. sub)


Brane

Recommended Posts

  • Postova 114
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Twelfth Man' timestamp='1357819107' post='100763']
Por ke?
[/quote]

Danas ulazim na net, otvaram CB, ESPN, Sky...
Na naslovnici ESPN-a stoji Banetova slika. pokunjen, tuzno gleda u travu...
Psujem i fudbal i Swansea i Michua i srecu i Boga i sve svete...
Da je pogresio neko ko je tek dosao u klub, pa da me boli qrac. Ali pogresio je onaj, cija je dusa plava, cije srce u svakoj utakmici ostane na terenu.
http://www.youtube.com/watch?v=F-B3UU1JR_Q
Pametnom dosta.
Link to comment
Share on other sites

Sta ocekivat? Rumenka i plavusu kako unistavaju svetinju dok sjedim za racunarom, bespomocan. Jedino mi preostaje nadati se da ce Romanu doci iz dupeta u glavu, i sredit malo ove stvari.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='El_Nino' timestamp='1357698457' post='100326']
Nemojte se puno nadat u ovoj utakmici, bit će ili x ili pobjeda stokea. Zašto? Zato što sam se kladio na Chelsea. Ispričavam se svima, ali Chelsea neće pobijediti zbog mene.
[/quote]de odigraj onda i torres ne daje gol
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da cemo ovakkvu postavku imati

========Turnbul=========
Bane---Luiz----Cahil----Ashley
------Lampard---Mikel---------
Hazard------Mata------Torres
---------------Ba-----------------

Mozda sam i ja lud,ali voleo bi ovako nesto,Torres vise ide na krilo,neka proba tamo kada vec ne moze spica da igra...zanima me kako bi se on snasao kao neki poluspic sa strane. Ba od pocetka, Lampardovo iskustvo preko potrebno, Mikelova cvrstina takodje. Ba u napadu ne moram obrazloziti,kao ni ostatak...

Ajde ljudi nije smak sveta,sutra pobedjujemo 2 + razlike,pogotovo ako Ba krene od 1. minute
Link to comment
Share on other sites

[quote name='grena' timestamp='1357865607' post='100957']
Nadam se da cemo ovakkvu postavku imati

========Turnbul=========
Bane---Luiz----Cahil----Ashley
------Lampard---Mikel---------
Hazard------Mata------Torres
---------------Ba-----------------

[b]Mozda sam i ja lud[/b],ali voleo bi ovako nesto,Torres vise ide na krilo,neka proba tamo kada vec ne moze spica da igra...zanima me kako bi se on snasao kao neki poluspic sa strane. Ba od pocetka, Lampardovo iskustvo preko potrebno, Mikelova cvrstina takodje. Ba u napadu ne moram obrazloziti,kao ni ostatak...

Ajde ljudi nije smak sveta,sutra pobedjujemo 2 + razlike,pogotovo ako Ba krene od 1. minute
[/quote]
Čuj možda xD Moses, Oscar, Marin, sva sreća pa Chelsea nema nekog da bude na krilu...

Wisey, Whisper i Caeruleus se priključuju bojkotu dok Benitez ne ode :P
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinmar' timestamp='1357865877' post='100960']
Čuj možda xD Moses, Oscar, Marin, sva sreća pa Chelsea nema nekog da bude na krilu...

Wisey, Whisper i Caeruleus se priključuju bojkotu dok Benitez ne ode :P
[/quote]

naglasio sam,mozda sam lud :P

A i budimo realni,Romanova najskuplja igracka mora igrati kao i Benitezov omiljeni igrac.... Pa bolje nekako Dembu da uguramo :D Edited by grena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='grena' timestamp='1357865607' post='100957']
Nadam se da cemo ovakkvu postavku imati

========Turnbul=========
Bane---Luiz----Cahil----Ashley
------Lampard---Mikel---------
Hazard------Mata------Torres
---------------Ba-----------------

Mozda sam i ja lud,ali voleo bi ovako nesto,Torres vise ide na krilo,neka proba tamo kada vec ne moze spica da igra...zanima me kako bi se on snasao kao neki poluspic sa strane. Ba od pocetka, Lampardovo iskustvo preko potrebno, Mikelova cvrstina takodje. Ba u napadu ne moram obrazloziti,kao ni ostatak...

Ajde ljudi nije smak sveta,sutra pobedjujemo 2 + razlike,pogotovo ako Ba krene od 1. minute
[/quote]

Okle' Mikela izvuče Boga ti? Čovjek se vratio doma u Afriku.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1357909540' post='101011']
Okle' Mikela izvuče Boga ti? Čovjek se vratio doma u Afriku.
[/quote]

skroz sam zaboravio na to.

Evo upravo procitah na twiteru Chelsea da u Stoke putuju i Terry i Cech,dakle onda umesto Mikela, Luiz mora opet DMF-a da igra,Terry se nadam da se dovoljno oporavio i da moze poceti utakmicu, kao i Cech,

Benitez je izjavio takodje na twiteru da je Torres igrao protiv labudova sa stomacnim virusom,dok je Demba imao neku manju povredu pa nije mogao duze da igra....nadamo se da ce moci sutra od prve minute da bude na terenu.

Ramires i Marin ne mogu protiv jakih igraca Stokea zato sam ih izostavio,fizicki su slabiji,dok Oscar nekada je cvrst kao stena a nekada slab u duelima pa sam ga izostavio iz sastava,a i pomalo u poslednje vreme igra losije.
Link to comment
Share on other sites

Turnbull na golu ako Cech jos nije spreman, baneta na bok ako je terry spreman da igra sa cahill u stoperskom tandemu,a ako nije onda bane i cahill,desno azpi,lijevo cole, 2 zadnja luiz lamps, iza pa sad ne znam sto bih,volim Torresa uprkos svemu,ipak Ba bi trrebao biti prvi izbor za ovu tekmu,ali znamo da FSW to nece uraditi... hazard,mata,ramires...oscara malo ohladit,neka decko udje u drugom i potrudi se :) po meni dobitna...idemo malo popravit utisak,mozemo ih dobiti...ktbffh!!
Link to comment
Share on other sites

ako ćemo nastaviti staru praxu, ovo bi trebala biti uvjerljiva pobjeda, kao i nakon zadnja 3 poraza..
poraz kod čekićara 3-1, pa gaženje norcajlenda 6-1, onda nam ga je gerero zavukao za 1-0 u SP klubova, pa je lids bivao oderan i to u gostima 1-5, pa su nas jebeni rendžersi zavili u crno na bridgeu, i gle čuda odmah u sljedećoj tekmi trpanje svetaca također u gostima 1-5 u sklopu efej kapa..

to su samo igre i fantaziranja, ali tko zna :D

moje osobno, znači nije tuđe, nego moje mišljenje je da ovdje nema X ni pod razno..
u najavi na portalu ste spomenuli kako stoke ne zabijaju pretjerano doma, ali ja moram napomenuti da su u zadnje dvije tekme na britaniji oni zavaljali po 3 komada i liveru i sotonu..

nimalo bezazlena ekipa, fizički nadmoćnija ekipa od naše pun k, sve stijena na stijeni, jeli momci danonino valja, što li..
tako da mislim da je jedini način za pobjedu, rani gol (najlakše je to reći) pa da se oni otvore i preuzmu rizik..ali pošto je chelsea navikao prvo primiti a onda tek početi igrati u zadnje vrijeme, od toga znači ništa...

ostaje da se rilja maximalno od jednog do drugog, znači svih 11, i turnbulče ako stane među stative isto, ima da skače na liniji 16 tamo vamo..
znači velikim presingom ih tjerati na greške kojih će onda sigurno biti, jer to nije ni blizu tehnički potkovana ekipa kao naša..i tu je glavna prednost chelseaja u ovom meču..

ove mesare će nositi i njihovi fanatični navijači tako da će zbilja trebati zapeti ako se želi pobjediti, uostalom kao i uvijek protiv marve na britaniji..

znači da sumiram, ili će stoke ostati dominantan i dalje na svom stadionu i pobjediti golom razlike, ili će ih chelsea ugaziti sa 2 ili više golova razlike..
ali X ne osjećam u vazduhu nikako..

P.S. ako budem kući gledat ću tekmu sigurno, obožavam gledati utakmice u kojima igra stoke, da vidim živine na djelu ponovo..
pa da vidimo čija mama crnu vunu prede, benitezova sigurno, a da li i pulisova :-/ :> ostaje za vidjeti :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...