Jump to content

UCL Group E - Chelsea 2 : 2 Juventus (19.09. sri)


chelsea4evercr

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kad je aktualan bio njegov transfer, dosta ekipe s foruma je pisalo tko je ovaj emboaba oscar bla bla, treba na modric, lucas moura bla bla bla, nadam se da je sada jasnije zasto sam pisao hvalospjeve za oscara. ;)

sto se tekme tice, s obzirom da je prva i to jos protiv respektabilne ekipe, rezultat nije los. mogli smo proci i bolje ali i losije. igra cisto solidna, veseli me odlicna suradnja mate i edena, oscar MORA biti u prvih 11 ubuduce.

torres - iskreno njega mi je stvarno pun kurac, ne znam kako ga cak i njegovi obozavatelji trpe vise...ili cemo mijenjat sustav igre ili ga se treba rjesavat. cekat ga da zabljesne svaku petu tekmu nema smisla...

mikel - jednu tekmu odigra izvrsno, sljedece tri katastrofalno....po meni klupa je njegova buduca rezidencija...eeeeh kad se sietim essiena iz najboljih dana, dosao bi nam ko torresu hatrick

lampard - svaka mu cast, legenda kluba je ali ovo nema smisla...on usporava tu igru za popizdit, jasno je ko dan da se ne uklapa u vezni red kao nekad, nazalost netko ga gura u prvih 11 ko stimac hajduka u repku

ramires - posebna prica, zahvaljujem mu na najboljem golu prosle sezone lige prvaka ali njegova igra je ubi boze, krilo ne moze igrat to je svima ovdje jasno koliko vidim, nije ni na prirodnoj poziciji vise bog zna sta ali nek se mani krila pobogu

bertrand - produkt skole bla bla, novi reprezentativac engleza bla bla....on po meni ne bi igrao ni u liverpoolu, pa vi recite sta ocete


za kraj, problem napada: ne treba odmah kupovat ko manijak cim nam napadaci ne zabiju 5 tekmi zaredom, mladih spiceva imamo na izvoz pa zasto ne pruzit nekome od njih priliku, ako je mrtvi bertrand igrom slucaja dobio priliku u finalu lp-a onda moze i piazon, bamford, kiwomya, feruz itd dobiti priliku barem u fa cupu ili liga kupu...
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 267
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Mystic_Aladin' timestamp='1348091846' post='79217']
Marchisio 1 na 1 je definitivno sut u gol, pored dva gola to su tri suta u okvir.. Nisu ni sutevi pravi pokazatelj stanja, evo vi ste u prvom imali dva bezveze suta u okvir gola koja bi odbranio i ja, a ne Buffon.. Sa druge strane tu je precka koja je sut van okvira gola, sansa Vucinica, sansa Mate i ostale gluposti.. Tu je to, u 5 deka.. :D
[/quote]Upravo to najrealni rezultat uz kidanje živaca domaćih navijača na tenane
Link to comment
Share on other sites

Sta gledate koju materinu ove statistike sada, svaki portal si je drugacije izbrojao. Evo, na slici gore piše 49%-51% a na kraju tekme u statistici pisalo 50-50... Nijanse, a i statistika je samo skup tocnih podataka koji cesto govore neistinu.

Ovako iz mog gledista, zasluzen remi. Ostaje zal za onom preckom Quagliarelle al vjerojatno je i ono trebao biti penal na Terryju (Ono na Hazardu i jos nest sto vi govorite nije nikakav penal, Beusan potvrdio a covjek zna)... Mi mozemo zaliti sto je Chelsea dao 2 dosta sretna gola al opet ste vi imali vise sansi tako da je realno da ste dali 2 gola. Iako boli kad primis sretne golove i cijelu noc ce me kopkat zasto uvijek Bonucci ponavlja ovakve stvari a bogami mucit ce me i ovo sto je Elvis u emisiji kasnije rekao, kako je Oscaru fino prosla lopta, vjerojatno ju nije htio bas tako primiti al eto, je... I zabio je vjerojatno najljepsi gol, sumnjam da cemo ove sezone u LP vidjeti ljepsi. Sto se igre tice rekao bi da je Juve dosta panicno igrao u obrani, veza bi rekao da je nasa bila uspjesnija, jest da je Pirlo bio nigdje al to mu je evo vec treca utakmica za redom da ga nema. Napad ne bi komentirao, stvarno ne znam sta da kazem, osim da bi se slozio da je vama potreban neki veliki krkan a ne Torres koji bi opet bio potreban nama.

Jos za kraj jedna stvar... Osim sto je zabio 2 svjetska gola, Oscar me ipak nekako nije impresionirao... Mozda sam subjektivan, ne znam al ne bi rekao da je igrac utakmice.

Na kraju smo ipak dobili odlicnu utakmicu koja je neutralcima sigurno bila uzitak i zbog toga mi je drago a na spavanje idem zadovoljan, mislim da bi trebali i vi jer ovo je najrealniji moguci rezultat iz prikazanoga.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mystic_Aladin' timestamp='1348091846' post='79217']
[b]Marchisio 1 na 1 je definitivno sut u gol[/b], pored dva gola to su tri suta u okvir.. Nisu ni sutevi pravi pokazatelj stanja, evo vi ste u prvom imali dva bezveze suta u okvir gola koja bi odbranio i ja, a ne Buffon.. Sa druge strane tu je precka koja je sut van okvira gola, sansa Vucinica, sansa Mate i ostale gluposti.. Tu je to, u 5 deka.. :D
[/quote]

i definitivno je bilo zaleđe... ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1348092487' post='79230']
Treba nam 12 bodova iz tekmi protiv Nordsjaellanda i Shakhtara, biće to jebeno pogotovo u Ukrajini.
[/quote]

nebi tako lako upisao 6 bodova protiv Å ahtara... krvavo cemo se i mi i Juve oznojit ako cemo im htjet uzet bodove... jaki su oni... a uostalom i u naletu su ove sezone... u ligi imaju ako se ne varam sve pobjede..
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gospodin' timestamp='1348092032' post='79223']S

Mi mozemo zaliti sto je Chelsea dao 2 dosta sretna gola

[/quote]

Ma sve mogu da razumem... I da nas zovu vestackim klubom sa vestackim navijacima.... I da se vade na statistiku... Ali da kazu da je ona majstorija Oscara cista sreca :huh: #-o
Ajde gol, nego i prijem... Od momenta kad je odigrao petom, i napravio smesnim dva igraca Juventusa do suta proslo je manje od 2 sekunde. Znaci da je u svakom momentu bio svestan gde se nalazi lopta i sta sa istom namerava da uradi...
I neki to nazivaju srecom...

Krivo je i meni sto Chelsea nije pobedio, al barem ne lupam gluposti...
Link to comment
Share on other sites

Realan rezultat na kraju vala, mada i da je bilo koja od ove dvije ekipe pobijedila ne bi bilo nezasluženo. E sad, vazda će biti nekakvog naroda koji će krivce da traži u sudijama za kojekakve penale i slične gluposti ili da pričaju kako je Chelsea/Juventus dominirao. Uglavnom, što se mene tiče, mnogo bolji meč nego sam očekivao, onaj omladinac Oscar izdominirao drugim golom, realno. Baš ono, svaka čast. S druge strane, Vidal je odigrao maestralno, po meni najbolji u Juventusu (još ga imam i na Fantasy-u :) ).

Mislim da će obje ekipe lagano da prođu, ne mogu Ukrajinci da igraju ni sa jednom ni sa drugom.
Link to comment
Share on other sites

Prvo, pozdrav Juventinima, znao sam ja da su Juveovi navijači uvijek bili normalni, dapače, poznam ih pun kurac u stvarnom životu i jako sam dobar sa svima. Čak sam i simpatizirao Juve za vrijeme mog drugog najdražeg igrača svih vremena pored Drogbe, Pavela Nedveda.

A sad, što se utakmice tiče, ostavit ću sebi karakterističan komentar.

Torres je od kurca, nek se goni iz ekipe, dopizdio je bogu i narodu, gori je od Rukavine. Forza Oscar.

[i]P.S. Juventini, ako ste zainteresirani, prodajem originalni gostujući (plavi) dres Juventusa iz sezone 1996-1997, marke Kappa, veličina L. Pa razglasite malo po svojim forumima, ako ima zainteresiranih nek mi se jave na mail: tonipe3@gmail.com[/i] ;)
Link to comment
Share on other sites

Dobra utakmica, drugacije od mojih ocekivanja u pozitivnom smislu. Opet me nervira Lampard u prvoj, Ramires na krilu.
Robi mora shvatiti da se ne moze samo braniti, ne znam stvarno zasto uvodjenje Bertranda sta mu je u glavi bilo. Kao da pokusava da zatvori tu stranu sa Colom.
Poceo je Lampard zestoko da mi smeta bez obzira na status legende, pa covjek je CM a on visi na liniji 16 metara kao da je AMF cijelo vrijeme. I onda se cude sto Mikel grijesi, nema covjek uz njega veznjaka da povezu igru. Ramiresa ne treba komentarisati, u odbrani dobar u napadu katastrofa. Sve mi mirise na neku defanzivu.
Oscar brilijantan, kakva 2 gola na svom debiju u LS, majstor. Onda jos ono dodavanje petom mislim da je za Ivanovica nisam siguran, jao perverzijaaa igrac. Vrijedi svaki euro.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='prviDRUGHI' timestamp='1348127673' post='79291']
Extra tekma.2:2 je realan rezultat.Ne vidim ishod grupe bez ove dvije ekipe na prvom i drugom mjestu.Ko ce biti prvi odlucit ce se u Torinu.
[/quote]

Tko će bit prvi odlučit će se u Donjecku, tko tu ne prospe bodove prvi je u skupini!
Link to comment
Share on other sites

tekma je bila savrsenstvo.
steta za dva prosuta gola ali to je problem nase obrane to sta su neusklaedeni i pokusavaju radit opsajd zamku 2 puta 1 put nas nije kostalo drugi put je.
ovo drugo je sve bilo u redu cak san san se zacudia kako chelse atraktivno igra. inace na OBN-u komentatori carevi ramires lezi a ovaj govori oscar lezi :-O
inace i da je sudac moga bit malo blazi moga je nesto sudit al jebiga
meni je juve drugi najdrazi klub bia al moran rec da su bas ko zabari prosli
oscar perverzija
btw zacudo torrke mi nije dns isa na zivce :P :P
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
Pokazali smo da nema nikakvog razloga se neki ovdje plase Juventusa. Kada sam rekao da nisu nista specijalno, znao sam sta pisem. Kada sam rekao da se Pirlo moze zatvoriti, skocise mi neki likovi za vrat, a Pirlo bio zatvoren citavu utakmicu. Krivo mi je sto smo prokockali pobjedu, jbg desava se...

Oscarov gol obiljezio 1. kolo! Oscar mora igrati u narednim utakmicama!

I da nisam vise cuo nikakva pljuvanja po ovoj ekipi! Galatasaray razvalio United na sred Old Trafforda i jos im penal nije dosudjen. Farcelona se pati sa jednim Spartakom.

Sada se glave moraju prodrmati i idemo dalje u nove pobjede.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelsea4evercr' timestamp='1348130953' post='79299']
tekma je bila savrsenstvo.
steta za dva prosuta gola ali to je problem nase obrane to sta su neusklaedeni i pokusavaju radit opsajd zamku 2 puta 1 put nas nije kostalo drugi put je.
ovo drugo je sve bilo u redu cak san san se zacudia kako chelse atraktivno igra. inace na OBN-u komentatori carevi ramires lezi a ovaj govori oscar lezi :-O
inace i da je sudac moga bit malo blazi moga je nesto sudit al jebiga
meni je juve drugi najdrazi klub bia al moran rec da su bas ko zabari prosli
oscar perverzija
btw zacudo torrke mi nije dns isa na zivce :P :P
[/quote]

Na čemu si gledao OBN u Hrvatskoj? Ekipa iz ZG mi kaže da im je OBN sinoć bio kodiran.

[quote name='Twelfth Man' timestamp='1348136048' post='79306']
Pokazali smo da nema nikakvog razloga se neki ovdje plase Juventusa. Kada sam rekao da nisu nista specijalno, znao sam sta pisem. Kada sam rekao da se Pirlo moze zatvoriti, skocise mi neki likovi za vrat, a Pirlo bio zatvoren citavu utakmicu. Krivo mi je sto smo prokockali pobjedu, jbg desava se...

Oscarov gol obiljezio 1. kolo! Oscar mora igrati u narednim utakmicama!

I da nisam vise cuo nikakva pljuvanja po ovoj ekipi! Galatasaray razvalio United na sred Old Trafforda i jos im penal nije dosudjen. Farcelona se pati sa jednim Spartakom.

Sada se glave moraju prodrmati i idemo dalje u nove pobjede.
[/quote]

Svaka čast na komentaru. Baš si me dojmio. Objavio sam ga i na našoj facebook stranici.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...