Jump to content

Robert Lewandowski (Poljska, 1988)

Whisper

Recommended Posts

[quote name='Vinko' timestamp='1342894311' post='65884']
[url="http://soccernet.espn.go.com/player/_/id/125824/robert-lewandowski?cc=5739"]http://soccernet.esp...ndowski?cc=5739[/url]

evo tu je statistika Lewandowskog zadnjih sezona. Nači tu je čovjek koji je u 51 tekmu zabio 33 gola i upisao 10 asistenicija, a s druge strane je Torres, a ti jpš jednom razmisli koji je konj a koji mazga.

[/quote]

Pogledao statistiku i vidio jednu dobru sezonu, tacnije ovu zadnju... ako cemo tako da razmisljamo najbolje je da zamijenimo Van Persija i Torresa...
[size=6][b]Slazes li se[/b]??[/size] Jer RVP je statisticki (protekle sezone) bolji i od Torresa i od Lewandowskog, zar onda RVP nije atraktivniji od Poljaka???

Novinar sa ESPN-a koji je 'provalio' priču za Lewandowskog je iskusnijim navijačima dobro poznati Harry Harris. Oni koji ne poznaju tog muljatora, evo im prilike:

[url="http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111109142619AA0MCjN"]http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111109142619AA0MCjN[/url]

[quote name='ADiS' timestamp='1342910902' post='65957']
Pogledao statistiku i vidio jednu dobru sezonu, tacnije ovu zadnju... ako cemo tako da razmisljamo najbolje je da zamijenimo Van Persija i Torresa...
[size=6][b]Slazes li se[/b]??[/size] Jer RVP je statisticki (protekle sezone) bolji i od Torresa i od Lewandowskog, zar onda RVP nije atraktivniji od Poljaka???
[/quote]

tu je jedna dobra sezona i jedna jako dobra sezona, on je još mlad (23 godine) i čovjek je u uzlaznoj putanji, napreduje i sigurno da če i iduče sezone odigrat jako dobro (ukoliko Borussia zadrži ovu dobru ekipi što čini se i oče) dok je Torres svoje odigrao, on više neče napredovat, on je imao ozljedu nakon koje se nije vratio 2 godine u dobru forumu, sad u zadnjih par mjeseci je dao par golova i svi ga dižu u nebesa, a realno gledano neže on puno postić ni ove sezone dapače nebi se čudio ni da opet podbaci a dok još možemo zaradit na njemu zašto ga ne unovčit ??

Lewandowski je trenutno u puno boljoj formi i mlađi i ne vidim razlog zašto tolko napadanje mene, ovo su čijnenice ne nešto što sam ja izmislio.

Eo Vinko dosad min 10 ljudi nije saglasno sa tvojim izlaganjem,da ne kazem stavom posto kazes da su to cinjenice...... B-) :)>-
RL:....zaista mislim da bi bio nepotrebna investicija [b]U OVOM TRENUTKU[/b],da je dobar - dobar je ali nisam za njegovo dovodjenje u ovom trenutku......

[quote name='Vinko' timestamp='1342944893' post='66000']
tu je jedna dobra sezona i jedna jako dobra sezona, on je još mlad (23 godine) i čovjek je u uzlaznoj putanji, napreduje i sigurno da če i iduče sezone odigrat jako dobro (ukoliko Borussia zadrži ovu dobru ekipi što čini se i oče) dok je Torres svoje odigrao, on više neče napredovat, on je imao ozljedu nakon koje se nije vratio 2 godine u dobru forumu, sad u zadnjih par mjeseci je dao par golova i svi ga dižu u nebesa, a realno gledano neže on puno postić ni ove sezone dapače nebi se čudio ni da opet podbaci a dok još možemo zaradit na njemu zašto ga ne unovčit ??

Lewandowski je trenutno u puno boljoj formi i mlađi i ne vidim razlog zašto tolko napadanje mene, ovo su čijnenice ne nešto što sam ja izmislio.
[/quote]

Da te pitam kako znaš da će Lewat ići uzlaznom putanjom, a isto tako da Torres neće dostići pravu formu??

Torres je klasa, nije 2 godine u pravoj formi, ali njemu nije 35 godina da je neće dostići. Tek mu je 27-28, dakle itekkao da može harati i bolje nego prije.

Lewat nije klasa. Možda može postati, ali sada nije. A takvog mi igrača već imamo (Lukakua, koji nije sad klasa, ali može postati), koja razlika?? I Lukaku je bivao najbolji igrač lige, zabijao i u Belgiji i u evropskim kupovima...

Reci jednostavno, "ja ne volim Torresa, mrzak mi je i želim bilo kakvog drugog napadača umjesto njega" i uredu. A ne da dižeš prosjeke u nebesa, samo da bi što više Torresa spustio. Al eto, opet to je tvoja stvar, tvoje mišljenje pa izvoli, jel....

nije da ne volim Torresa, a nit mi je nešto pretjerano drag, igra za CFC i poštujem ga. Lewandowskog sam imao priliku gledati par puta i baš mi se svidio i mislim da bi se odlično uklopio u 4-2-3-1 formaciju, brzo se rješava lopte, odličan je u igri glavom, igra odlično leđima okrenut prema golu, ima dobar udarac i realizacija mu je dobra, e sad možda 1vs1 nije dobar kao Torres i nije možda tehničar kao Torke ali mislim da bi se bolje uklopio u taj susta.

Ja nisam rekao da će Lew ići uzlaznom putanjom nego da ide, što i jest istina, svake sezone bilježi sve bolju statistiku, a za Torresa mislim da neće više postić ono što je, to je moje mišljenje, nemogu to znat isto tako se možemo grist što su pustili Borinia isto tako može postić odličnu formu i bit jedan od najboljih napadača. Pustili su ga vjerojatno zato što su procijenili da on ne obečava puno, iz istog razloga bi ja mjenjao Torresa za Lew-a zato što mislim da ovaj ne obečava a ovaj drugi obečava, al kakvu će tko sezonu odigrat to nitok nezna, možda i Benayoun iduće sezone bljesne i odigra fenomenalno....

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Kale ti se zajebaj kolko očeš, al Kerol bi se preporodio kod nas, visok ,jak ,dobra igra glavom ,dobar u skoku, da stoji u šesnaestercu i skuplja otpatke čarobnih Chelsijevih veznjaka je ko stvoren i još je englez i reprezentativac (što je i smješno i žalosno)

[quote name='Wisey' timestamp='1350171382' post='83419']
Ajde odlučite se sad. Falcao, Lewandowski, Cavani... koga hoćete već jednom ?! :-w
[/quote]

da mogu birat... Lewandowski :)

• 5 weeks later...