Jump to content

Transferi

Caeruleus

Recommended Posts

Koliki ce pritisak biti na Guardioli da osvoji Premiership. Nema sta, pojacali su se izuzetno, sa oporavljenim Kompanijem, totalno nova odbrana. Napad im je svakako ubjedljivo najbolji. 

Vidjet cemo, ali smatram ih najvecim favoritima za prvo mjesto na kraju sezone. Naravno, pitamo se i mi tu nesto, kao i United. Arsenal i Tottenhem (zbog igranja na Wembliju) nisu nikakva pretnja. Liverpul nema tu sirinu u rosteru, ali ukoliko doevdu Van Dajka i Keitu iz Leipziga, bice i oni opasni.

Jedva cekam da pocne sezona.

Gvardilo karina od trenera. Ovo je doslovno igranje igrica. Ukoliko nekim cudom Conte odbrani titulu, a bice nevjerovatno tesko, to bi bio jedan od najvecih uspjeha kluba protiv ovakvih konkurenata.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Ljudi u Africi su pod pritiskom, ne treneri xexe.

https://twitter.com/HLNinEngeland/status/889459856545128448

Skupo plaćeni igrači ne moraju da osiguraju kvalitet, očekujem da će United završiti iznad Cityja.

United i mi smo glavni favoriti za titulu, mislim da ce city zavrsiti treci, eventualno drugi.

takodjer, gvardilo sa ovakvom ekipom mora osvojiti ligu prvaka minimalno, inace sumnjam da ce arapi sa ovakvim trosenjem i ekipom kakvu sad grade zadovoljiti se sa premier ligom.

ja bih bio zadovoljan kad bi dosli do polufinala lp, ali da osvojimo epl.opet, licno ja ne volim lp jos od 2009. ali eto, situacija je drugacija.

Ma džaba njemu sva pojačanja kad on ne zna postavljati odbranu.Pellegrini sa ekipom koju je imao osvojio ligu ovaj sebi još doveo igrača i patio se cijele sezone.On se zajebao što je otjerao Harta i pravi se grbav neće da ga vrati i on kada nije u pravu tjera i dalje po svom.Tek negdje na pola sezone je dozvolio igračima da šalju duge lopte,a da to nije uradio ja msm da bi City bio sedmi.

Haha, to je ta priča o Guardiolinom promoviranju igrača iz akademije. Lik je mentalno zaostao što se tiče trenerskog posla. Daj mu Everton sa sadašnjim rosterom i ispast će iz lige. On nema poštenog golmana, stoperski par i zadnjeg veznog u ovoj ekipi. Nema sustav igre u obrani i nema plan B.

I ovim transferima si samo otežava život, ne olakšava. Kad ne osvoji ništa, imat će crnu rupetinu u karijeri što se tiče Otoka. Opet će se slušati alibiji kako "njegov stil igre zahtjeva" ovo ili ono. Predviđam mu otkaz na kraju sezone.

I jedan Mancini je 8 bodova minusa nadoknadio kad je uzeo titulu. Pellegrini je do zadnjeg kola igrao bez ikakvih alibija.

United i mi smo glavni favoriti za titulu, mislim da ce city zavrsiti treci, eventualno drugi.

takodjer, gvardilo sa ovakvom ekipom mora osvojiti ligu prvaka minimalno, inace sumnjam da ce arapi sa ovakvim trosenjem i ekipom kakvu sad grade zadovoljiti se sa premier ligom.

ja bih bio zadovoljan kad bi dosli do polufinala lp, ali da osvojimo epl.opet, licno ja ne volim lp jos od 2009. ali eto, situacija je drugacija.

Prva rečenica se apsolutno slažem, ja bih tu još Tottenhama ugurao. I United i Chelsea su kompletne ekipe.

Druga rečenica. PSG ima daleko bolju i uigraniju ekipu od njih. Koje god novce da troše, ne bacaju. I uz sve to, mlada ekipa. A da ne spominjem Real, Bayern itd itd. Nema šanse da Guardiola sa svojim manjkom autoriteta može toliko kvalitetnih igrača imat zadovoljne. Pa pogledaj samo napad, 15 igrača od kojih ne mogu svi igrati. To ni dva trenera ne mogu kontrolirati. Za njega je i Bayern bio previše.

Što se tiče Chelseaja u LP, mislim da uz povoljan ždrijeb se može do polufinala, ali ne bih precijenjivao ovu ekipu sa Conteom toliko. Još uvijek mislim da bi nam i Juve i PSG i Real i Bayern uzeli mjeru. Sa ostalima koliko toliko se može.

Dobar je taj Mbappe, definitivno vrijedan usporedbe sa Henry-om. Real ima odličnu situaciju sada, generacija stranaca je osvojila sve živo, Bale, Ronaldo, Modrić, Kroos i manje viÅ¡e su se popunili na svim pozicijama sada mladim igračima. Trebala bi smjena generacija zavrÅ¡iti dolaskom ovog momka. A da ne govorim kakav Å¡kart su uspjeli prodati u Chelsea i City. 

Priča se da bi Renato Sanches mogao na Otok, trebalo bi sa povećalom gledati njega, jako mlad i jako dobar

Matuidi je jako dobar veznjak, kao nekad Sissoko ili Essien. Ima već oko 30 godina pa ga se žele rijeÅ¡iti jer imaju supermladu ekipu. Di Maria i Moura su odlični igrači i odradit će posao. Mislim da ovdje nema puno istine, a eventualno ako bi prodavali, prodali bi Matuidija. 

Neymara PSG može kupiti kad se sjeti i dati plaću koju želi, Barcelona je nebitan faktor u cijeloj priči, nemaju za biber i ne mogu uvjetovati niÅ¡ta. Verattija neće dobiti nikad, morat će iskeÅ¡irati brdo novaca za njega. Koriste jadne taktike kao i sa Fabregasom i Sanchezom kad su im ruÅ¡ili cijenu plasiranjem lažnih informacija u medije kako oni žele ići. I onda ih Khelaiffi na presici isprska.