Jump to content

Radamel Falcao (2015-16, 12 nastupa)


  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 1.6k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Jučer postigao dva zgoditka. Kod drugog gola podigao majicu a na majici slika Drogbe. Naježio sam se. Čovjek definitivno želi u Chelsea.

BTW. I Šity se uključio u borbu za Falcaa:

http://www.klix.ba/sport/nogomet/manchester-city-se-ukljucio-u-borbu-za-falcaa/121008114

Pa kako su tako pogani, četiri igrača imaju i to vrhunska u napadu i to im malo.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1349735174' post='82613']
Jučer postigao dva zgoditka. Kod drugog gola podigao majicu a na majici slika Drogbe. Naježio sam se. Čovjek definitivno želi u Chelsea.

BTW. I Šity se uključio u borbu za Falcaa:

[url="http://www.klix.ba/sport/nogomet/manchester-city-se-ukljucio-u-borbu-za-falcaa/121008114"]http://www.klix.ba/s...alcaa/121008114[/url]

Pa kako su tako pogani, četiri igrača imaju i to vrhunska u napadu i to im malo.
[/quote]
Mislim da je drugi bio autogol.
Mancini u Spaniji bio u poseti sinu,pa usput pogledao utakmicu.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1349735174' post='82613']
Jučer postigao dva zgoditka. Kod drugog gola podigao majicu a na majici slika Drogbe. Naježio sam se. Čovjek definitivno želi u Chelsea.

BTW. I Šity se uključio u borbu za Falcaa:

[url="http://www.klix.ba/sport/nogomet/manchester-city-se-ukljucio-u-borbu-za-falcaa/121008114"]http://www.klix.ba/s...alcaa/121008114[/url]

Pa kako su tako pogani, četiri igrača imaju i to vrhunska u napadu i to im malo.
[/quote]

Nek ga kupe, taman onda na akciji možemo Džeku dovesti, jeftino. Da trpa golove, što najblje i zna. ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1349735174' post='82613']
Kod drugog gola podigao majicu a na majici slika Drogbe. Naježio sam se. Čovjek definitivno želi u Chelsea.
[/quote]

Haha, di si ti vidio to s Drogbinom slikom ? :D
Adi care, same nam lažnjake uvaljuješ :P
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1349788754' post='82659']
Nek ga kupe, taman onda na akciji možemo Džeku dovesti, jeftino. Da trpa golove, što najblje i zna. ;)
[/quote]

Ti koji izgleda dobro pratiš BH reprezentaciju i Džeku trebao bi biti svjestan da napadači tipa Džeko, Mandžukić, Ibrahimović itd nisu napadači kakvi bi odgovarali Chelseaju.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1349795529' post='82681']
Ti koji izgleda dobro pratiš BH reprezentaciju i Džeku trebao bi biti svjestan da napadači tipa Džeko, Mandžukić, Ibrahimović itd nisu napadači kakvi bi odgovarali Chelseaju.
[/quote]
zajeb ti to, evo proglasili ga drugi put zaredom za igrača mjeseca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1349795529' post='82681']
Ti koji izgleda dobro pratiš BH reprezentaciju i Džeku trebao bi biti svjestan da napadači tipa Džeko, Mandžukić, Ibrahimović itd nisu napadači kakvi bi odgovarali Chelseaju.
[/quote]

care moj, takve igračine svakom klubu odgovarju. I dji nađe mandžukića :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kun Aguer0' timestamp='1349807626' post='82719']
A meni žao Torresa to bi vjerovatno značilo da se jedan od njih seli na klupu...
[/quote]
To bi znacilo da Torres ide iz kluba a ne na klupu.Gdje si jos vidio da igrac koji je placen 50 milki sjedi na klupi?
Siguran sam da ce Torres otici u slucaju dolaska Radamela.
Kako god,ja samo zelim napadaca koji ce biti strah i trepet svakoj odbrani bio to Falcao il' neko treci. :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='VahaCFC' timestamp='1349807830' post='82723']
To bi znacilo da Torres ide iz kluba a ne na klupu.Gdje si jos vidio da igrac koji je placen 50 milki sjedi na klupi?
Siguran sam da ce Torres otici u slucaju dolaska Radamela.
Kako god,ja samo zelim napadaca koji ce biti strah i trepet svakoj odbrani bio to Falcao il' neko treci. :D
[/quote]gotivim obojicu tako da ne znam šta da ti kažem...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='VahaCFC' timestamp='1349807830' post='82723']
To bi znacilo da Torres ide iz kluba a ne na klupu.[b]Gdje si jos vidio da igrac koji je placen 50 milki sjedi na klupi?[/b]
Siguran sam da ce Torres otici u slucaju dolaska Radamela.
Kako god,ja samo zelim napadaca koji ce biti strah i trepet svakoj odbrani bio to Falcao il' neko treci. :D
[/quote]

prošle sezone je torres vise proveo na klupi nego na terenu... i ne vjerujem trenutno u ovu pricu oko falkaa, al hajde de
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1349813112' post='82751']
prošle sezone je torres vise proveo na klupi nego na terenu... i ne vjerujem trenutno u ovu pricu oko falkaa, al hajde de
[/quote]

se sjecas da je bio bijesan kad mu nisu da li da puca penale u munchenu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoKa' timestamp='1349813230' post='82752']
se sjecas da je bio bijesan kad mu nisu da li da puca penale u munchenu
[/quote]

da, sjecam se..

ono sto sam htio reci, da je moguce da igrac od 50 milki sjedi na klupi, da se to vec dogodilo

mada bih volio ili jedan ili drugi. ne zbog torresa ili falkaa koji bi sjedili na klupi, vec zbog studgea, lukakua..

dakle dodje falkao prodaj torresa, ne dodje fakao, neka torresa, jednostavno
Link to comment
Share on other sites

"[b]60 milijuna eura bi riješilo sve ekonomske probleme Atletica. Ipak, mogu sa sigurnošću reći kako će on ostati s nama do kraja sezone. Ne samo da će ostati on, nego i svi igrači za koje trener bude želio da ostanu. Borit ćemo se da ostvarimo čudo, što i radimo sa onim što imamo na raspolaganju. U Europi ima barem 50 klubova s većim prihodima od nas. Ako bismo prodali Falcaa za 60 milijuna eura, to bi pokrilo sve naše dugove.[/b]" - Gil Marin, predsjednik Atletica.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...