Jump to content

Demba Ba (2013-2014, 33 nastupa)


Recommended Posts

  • Postova 1k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Ercov' timestamp='1356891847' post='98081']
Bice odlicna zamena Toresu u utakmicama koje dolaze.A i nekada njegov partner u napadu,sto da ne?Kad se juri rezultat,valjalo bi sto vise napadaca u timu, a dosada tu opciju nismo imali.
[/quote]
Stari moj, bude li Demba dobio šansu koju Danny nikad nije, Torres će laganini sjesti na klupu odakle se više neće vratiti.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1356893420' post='98094']
Stari moj, bude li Demba dobio šansu koju Danny nikad nije, Torres će laganini sjesti na klupu odakle se više neće vratiti.
[/quote]
A jest to tesko.Daj meni dvije utakmice da igram od prve i ja bi ga izbacio iz ekipe.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1356894421' post='98113']
Mislim da Wenger nikad nece preboleti sto su mu AVB i Roman prakticno oteli Matu ispred nosa.
Ba bi bio slag na torti samo :)

Inace on je napadac, koji po potrebi moze delovati i po strani, a raznovrsnost u napadu je uvek prednost u odnosu na rivale.
[/quote]

Nema potrebe brate da Dembara kod nas ide na krilo i da se trosi, hvala Bogu ima ko ce to raditi. On samo neka ceka sansu i ubacuje loptu u gol.
Link to comment
Share on other sites

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1356904976' post='98172']
Vest od pre 2 sata

[url="http://www1.skysports.com/football/news/11668/8372788/Demba-Ba-s-representatives-to-meet-with-European-champions-Chelsea"]http://www1.skysport...ampions-Chelsea[/url]

Stize nam, stize Demba Ba !
:D :P
[/quote]

Ovo je objavljeno prije jedno 5-6 sati, ja preveo :P
Link to comment
Share on other sites

Ba je po meni vrlo dobar napadac, ali sam cuo za njegove probelem s koljenima pa ne znam dal nam se isplati riskirati.


http://www.nufcblog.org/2011/06/are-marveaux%E2%80%99s-groin-and-ba%E2%80%99s-knee-ticking-time-bombs-2-demba-ba/#.UODSC2-ZTzk

Ne znam koliko je ovo istina ali ima jos par linkova u kojem se spominju problemi s njegovim koljenima.
Link to comment
Share on other sites

kakav rizik za 7 milki, to je njima ko meni žvaku uzet, i sad da se preispitujem isplati li se pošto če izgubit okus za par minuta. Zajebi to nek on dođe ionako ne smatram da je rješenje za budućnost bit će tu koju godinu kao role player i bok, onako dok Lukaku ne dođe (bar se meni tako čini).
A i znamo svi da roman igrače ispod 25-30 M ne shvaća ozbiljno...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Njitap' timestamp='1356911923' post='98201']
Nisu pare u pitanju, nego broj napadaca, recimo ozlijedi se on nakon mjesec dana i sad mora pauzirati do kraja sezone i onda ostajemo na sotoni torresu gdje se moramo nadati da nece opet upasti u crnu rupu
[/quote]

Pregurali smo prvi dio sezone sa Torresom što znači da, za muku, u slučaju da Demba iščaši kuk, možemo s njim i do kraja.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chester' timestamp='1356912126' post='98203']
E ovo je cisto jebanje u zdrav mozak -- prodamo Sturridgea, mlađi , brzi , tu vec koju godinu i trosimo pare na Dembu !?
Nedo Bog da nam se ponovi Liverpoolov Andy Caroll ...
btw. Wellcome ?
[/quote]

To ti je naša uprava. Mada, nemam ništa protiv Dembe. Ima 27 godina i koštat će nas 9 miliona, a Dannyja ćemo prodati za 12... Dakle, 3 miliona ostane a imat ćemo sigurno većeg ubicu protivničkih mreža od njega... Kao što rekoše, ovo će biti naš novi Anelka.

[quote name='Cres' timestamp='1356912312' post='98204']
Bravo za upravu koje dovedu Ba u Chelsea!I te kako nam treba vakav igrac sad kad toresita je katastrofalan.Dali je oficijalno da vise je nas igrac?
[/quote]

NIje još službeno ali kad pišu sky, telegraph, guardian i espn, smatraj da je to završeno.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='reLo' timestamp='1356912044' post='98202']
Pregurali smo prvi dio sezone sa Torresom što znači da, za muku, u slučaju da Demba iščaši kuk, možemo s njim i do kraja.
[/quote]
Znam ja to, ali bojim se da nam se opet ne desi neki pad i da gubimo bodove jer kada smo ove sezone počeli padati imali smo +4, a sada imamo -11 ispred uniteda pa ne bih volio da se opet u zadnjim kolima borimo za LP, iako ovo nije vrlo vjerojatno ali...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Njitap' timestamp='1356912480' post='98206']
Znam ja to, ali bojim se da nam se opet ne desi neki pad i da gubimo bodove jer kada smo ove sezone počeli padati imali smo +4, a sada imamo -11 ispred uniteda pa ne bih volio da se opet u zadnjim kolima borimo za LP, iako ovo nije vrlo vjerojatno ali...
[/quote]

Treba biti realan i prihvatiti činjenicu da ćemo jako teško do titule. No, možemo lako osigurati top 4 tj. Ligu prvaka naredne sezone, a onda će na ljeto doći Falcao i naredne sezone osvajamo najmanje Premiership. Jebiga, momčad je u tranziciji i treba se malo strpiti... Pa čak i Abramovič sigurno zna da ćemo ove sezone teško do titule.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...