Jump to content

Formula 1


DROGBA750

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Na danasnjoj trci formule 1 na VN Indije pobedio Fetel,drugi Alonso,treci Veber,zatim Hamilton,Baton,Masa,Raikonen...
Fetel cetvrtom uzastopnom pobedom povecao prednost u generalnom plamanu na 13 bodova.Sjajna voznja Alonsa,koji je startovao sa pete pozicije i probio se na druso mesto.
Link to comment
Share on other sites

Sebastian Vettel koji je na kvalifikacijama zavrsio kao 3,na trci ce startovati kao zadnji zato sto na kraju kvalifikacija nije imao najmanje 1L goriva,a Alonso ce kao 6.Ako neko moze da mi kaze koliko bodova nose 1-10 mesta..Znam da 1-25,2-18, 3-15 a nez za ostale
Link to comment
Share on other sites

[quote name='klicko' timestamp='1352019344' post='86928']
Sebastian Vettel koji je na kvalifikacijama zavrsio kao 3,na trci ce startovati kao zadnji zato sto na kraju kvalifikacija nije imao najmanje 1L goriva,a Alonso ce kao 6.Ako neko moze da mi kaze koliko bodova nose 1-10 mesta..Znam da 1-25,2-18, 3-15 a nez za ostale
[/quote]

1st : 25 points
2nd : 18 points
3rd : 15 points
4th : 12 points
5th : 10 points
6th : 8 points
7th : 6 points
8th : 4 points
9th : 2 points
10th : 1 point
Link to comment
Share on other sites

Jebeš ti to, kad je on otišao iz F1 mogu reći da sam skoro pa i prestao pratiti cijeli sport, a ovako, kad je Kimi na stazi, nema toga kome ga nije gušt pogledat.

http://www.youtube.com/watch?v=xZB9U-CuNZ0

Just live me alone, I know what I'm doing !!! hahaha pa Kimi je najveća kraljina!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LoRD_0001' timestamp='1352074275' post='87119']
Koliko je ovaj sport zglajzao to je malo reci, ne sjecam se kad sam zadnji put pogledao utrku, a nekad ih nisam propustao. [-(
[/quote]
Ista stvar je i kod mene . Ali druze to je samo do nas . Ja sam od ove sezone ponovo poceo pratiti i mogu reci da su utrke mnogo interesantnije nego prije .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...