Jump to content

Cesar Azpilicueta (2012-2023, 508 nastupa)


Juan Manuel Mata

Recommended Posts

Njegovim dolaskom je najvjerojatnije zavšen naš prijelazni rok ( još samo da se finalizira transfer Mosesa ).

Od početka sam ga želio vidjeti u našim redovima i evo to sam i dočekao. Stvarno sam izuzetno zadovoljan kako je uprava radila posao cijelog ljeta i nije ostavljala važne stvari za zadnje minute prijelaznog roka kao što je to bio slučaj ranije.

U Azpilicueti dobivamo sjajnog igrača, kompletnog beka koji zna igrati lopte, nije "drvosječa", zna probiti stranu, ima dobar centaršut, a jako je dobro potkovan što se tiče defenzive, tako da smo možda kupili i najboljeg beka od svih onih koje smo mogli dovesti. Pozitivna stvar je i ta što će Bane valjda počet igrat kako treba s dolaskom nove konkurencije što će još više ojačati našu momčad.

Welcome Azpi, aBd još dugo uspješnih godina proveo s nama.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='trebevic' timestamp='1345628579' post='72705']
[b]Cesar danas stize na SB![/b]

Sinoc su celnici OM i Chelseja dogovorili uvjete transfera (8,3 miliona eura), ugovor ce potpisati na 5 godina!
[/quote]

ako se ne varam, ti si probio Cesarov transfer u nas prvi, baš kao i Hazardov

svaka čast ;)
Link to comment
Share on other sites

[url="http://chelseabalkan.com/index.php/item/2231-azpilicueta-zelim-pomoci-chelseaju-da-osvaja-trofeje.html"]http://chelseabalkan.com/index.php/item/2231-azpilicueta-zelim-pomoci-chelseaju-da-osvaja-trofeje.html[/url]

a što on misli zašto je doveden ?? ovaj Azp i nije neki bistrica čini mi se
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1345845512' post='73648']
[url="http://chelseabalkan.com/index.php/item/2231-azpilicueta-zelim-pomoci-chelseaju-da-osvaja-trofeje.html"]http://chelseabalkan...ja-trofeje.html[/url]

a što on misli zašto je doveden ?? ovaj Azp i nije neki bistrica čini mi se
[/quote]

Kako nije bistrica? Po meni bi bio glup kada bi rekao da je došao u Chelsea sjedit na klupi gledajući Ivanovića na terenu i ulazit samo kad treba.
Momak se želi nametnuti, logično, kao i svatko drugi i ne vidim što je tu problem. Uzmi samo primjer da Bane nastavi igrati ovako kako igra ove sezone ( ne daj Bože da bude takav, al samo zamisli ), Azpilicueta bi ga s lakoćom izbacio iz početne momčadi. Sve je moguće ;)
Link to comment
Share on other sites

Evo ova trenutna situacija,Terry se povrijedio,Luiz juce dobio neki udarac u glavu,nije to nista opasno ali da jeste(ne daj Boze) Bane bi morao na poziciju stopera sa Cahillom i eto mjesta za Cesara.Zatim Ivanovic ni prosle sezone a igrao je odlicno nije odigrao sve utakmice,znamo da je Bosingwa odigrao barem 20 utakmica i to dovoljno govori koliko ce Cesar imati prostora da se dokaze.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1346016447' post='74229']
Dašta će nego bit mjesta, ito ne računajući na ozljede i suspenzije. NIje ni Bane stroj da može izgurati ogroman broj utakmica koje nas čekaju u ovoj sezoni. Cesar će imat opet nekih 15, 20 nastupa ;)
[/quote]

vjerujem da ce se on i Ivanovic dosta rotirat... u nekom omjeru 60-40 % za ivanovica... ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1346016447' post='74229']
Dašta će nego bit mjesta, ito ne računajući na ozljede i suspenzije. NIje ni Bane stroj da može izgurati ogroman broj utakmica koje nas čekaju u ovoj sezoni. Cesar će imat opet nekih 15, 20 nastupa ;)
[/quote]

ÄŒekaju nas [u][b]72 utakmice.[/b][/u]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1346016642' post='74231']
vjerujem da ce se on i Ivanovic dosta rotirat... u nekom omjeru 60-40 % za ivanovica... ;)
[/quote]
Mozda 80 na prema 20 u korist Ivanovica.Igrace Azpi kad Bane ode na poziciju stopera,sto zbog kartona,sto zbog povreda(ne daj Boze),sto zbog losije forme pojedinaca.
Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Cesar Azpilicueta (2012-2023, 508 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...