Jump to content

Hulk (Brazil, 1986)


Juan Manuel Mata

Recommended Posts

  • Postova 1.4k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Meni samo nije jasno kako i zasto i koji kur*c gurate tog Hulka u jeb*nu spicu kad je on jeb*no usrano krilo, majko mila... ja ne znam... il sam ja tolko retardiran i gledam krive tekme Porta il sam debil koji ne razlikuje krilnog igraca od napadaca ili vi nemate pojma sta pisete... ali mi je vec pun kurac toga da gledam kako ga ljudi guraju u spicu a on to NIJEEEEEEEEE!!!!! FFS!!!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1338410416' post='54003']
Meni samo nije jasno kako i zasto i koji kur*c gurate tog Hulka u jeb*nu spicu kad je on jeb*no usrano krilo, majko mila... ja ne znam... il sam ja tolko retardiran i gledam krive tekme Porta il sam debil koji ne razlikuje krilnog igraca od napadaca ili vi nemate pojma sta pisete... ali mi je vec pun kurac toga da gledam kako ga ljudi guraju u spicu a on to NIJEEEEEEEEE!!!!! FFS!!!
[/quote]

Ajde sjedi oguli jabuku. ;)
Link to comment
Share on other sites

ma dodje mi da si zile rezem kad vidim sta pisu ljudi po forumima i clancima al kad vidim da mi novinar napise tako jednu retardiranu glupost dodje mi da popiiiiiiiii******...

shvacam da on moze odigrat u spici... ali njemu je prirodna pozicija desno ili lijevo ofenzivno krilo... i to se utuvite u glavu... nece bit on nikakva spica nego krilni igrac...
Link to comment
Share on other sites

Evo sa one facebook stranice 'Football Transfer'. Znao je frajer ubosti ove prelaske, ovo je objavljeno prije sat vremena:

[color=#333333]Update Hulk/ FC Porto/ Chelsea FC : New sources are claiming that a fee has been reached for Hulk between Porto and Chelsea. Personal terms were already completed, it now seems that Chelsea and Porto have found agreeable terms. [/color]

[color=#333333]Hulk has a[/color][color=#333333]lso been randomly thanking Chelsea fans on his twitter account for their support and has started following Eden Hazard and Juan Mata.

Another interesting assessment is the Abramovich is trying to spend the sum earned from Chelsea's financial earnings via the Champions league. If this trend continues then Chelsea might go for a third relatively cheaper player after Hazard and Hulk in the range of 10-20m pounds.[/color]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1338410416' post='54003']
Meni samo nije jasno kako i zasto i koji kur*c gurate tog Hulka u jeb*nu spicu kad je on jeb*no usrano krilo, majko mila... ja ne znam... il sam ja tolko retardiran i gledam krive tekme Porta il sam debil koji ne razlikuje krilnog igraca od napadaca ili vi nemate pojma sta pisete... ali mi je vec pun kurac toga da gledam kako ga ljudi guraju u spicu a on to NIJEEEEEEEEE!!!!! FFS!!!
[/quote]

Malo si pregrubo to napisao, ali upravu si. Hulk je prvenstveno desno krilo i tu se najbolje snalazi, ali može kvalitetno odigrati u špicu te na lijevom krilu.

On će kod nas igrati desno, te eventualno nekada, po potrebi u samom špicu (u odsustvu Torresa ili zaradi kojekakvih taktika).

Neg, šta mislite vi, ali meni se nekako čini da bi Hulk i Hazard zajedno mogli biti predstavljeni, to bi bilo predobro. Također u isto vrijeme da RDM dobije ugovor, te da se to obznani.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1338411899' post='54031']

Neg, šta mislite vi, ali meni se nekako čini da bi [b]Hulk i Hazard zajedno mogli biti predstavljeni[/b], to bi bilo predobro. Također u isto vrijeme da RDM dobije ugovor, te da se to obznani.
[/quote]

tako nesto sam si i ja razmisljao... i nebi me cudio takav rasplet situacije... cak bi tako bilo i najbolje... :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1338410416' post='54003']
Meni samo nije jasno kako i zasto i koji kur*c gurate tog Hulka u jeb*nu spicu kad je on jeb*no usrano krilo, majko mila... ja ne znam... il sam ja tolko retardiran i gledam krive tekme Porta il sam debil koji ne razlikuje krilnog igraca od napadaca ili vi nemate pojma sta pisete... ali mi je vec pun kurac toga da gledam kako ga ljudi guraju u spicu a on to NIJEEEEEEEEE!!!!! FFS!!!
[/quote]Kad se vec pravis suvise pametan da ti malo ja jos pojasnim, Hulk nije krilo vec je krilni napadac, u formaciji 4-4-2 on bi igrao spica a ne krilo, dok u formaciji 4-3-3 ili 4-2-3-1 on igra krilnog napadaca, to dvoe moras razlikovat !
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1338411899' post='54031']
Neg, šta mislite vi, ali meni se nekako čini da bi Hulk i Hazard zajedno mogli biti predstavljeni, to bi bilo predobro. [b]Također u isto vrijeme da RDM dobije ugovor, te da se to obznani.[/b]
[/quote]
Bilo bi to san snova. Meni je ovo boldirano glavno sad. :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisa01' timestamp='1338412387' post='54038']
Kad se vec pravis suvise pametan da ti malo ja jos pojasnim, Hulk nije krilo vec je krilni napadac, u formaciji 4-4-2 on bi igrao spica a ne krilo, dok u formaciji 4-3-3 ili 4-2-3-1 on igra krilnog napadaca, to dvoe moras razlikovat !
[/quote]

ofenzivno krilo ili krilni napadac.. jedno te isto... kaj moram jos i crtat da neki shvate sto zelim rec... i ne znam kad je chelsea igrao 4-4-2... od kud vam sad to da mi je znat?!?

i ne radim se pametan nek mi je vec pun tuki takviih glupih postova i prica o Hulku u spici kad je njegova prirodna pozicija kako ja velim desno ofenzivno krilo ili da udovoljim tvojim zahtjevima krilni napadac... xD al evo da ne dodje neko treci koji nece shvacat ova dva pojma onda cu reci da je Hulk-ova prirodna pozicija RAM... ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1338412761' post='54043']
ofenzivno krilo ili krilni napadac.. jedno te isto... kaj moram jos i crtat da neki shvate sto zelim rec... i ne znam kad je chelsea igrao 4-4-2... od kud vam sad to da mi je znat?!?

i ne radim se pametan nek mi je vec pun tuki takviih glupih postova i prica o Hulku u spici kad je njegova prirodna pozicija kako ja velim desno ofenzivno krilo ili da udovoljim tvojim zahtjevima krilni napadac... xD al evo da ne dodje neko treci koji nece shvacat ova dva pojma onda cu reci da je Hulk-ova prirodna pozicija RAM... ;)
[/quote]Evo da vidis malo kako kod nas ima mnogo rotacija u ekipi:
Matina prirodna pozicija Lijevi krilni napadac, kod nas veci dio sezone igrao AMF ili ti ga Ofanzivnog veznog
Ramires-ova prirodna pozicija Centralni vezni, Kod nas veci dio sezone igrao RMD ili ti ga Desno krilo
Ivanovic-ova prirodna pozicija je Stoper, do je kod nas veci dio setone igrao RB ili ti ga Desnog beka
Sturridge-ova prirodna pozicija prije dolaska AVB-a je bila Centarfor, cijelu poziciju odigrao desno krilnog napadaca !

Sasvim dovoljno, tako i Hulk-ova prirodna pozicija je desni krilni napadac, a takodjer moze igrati i lijevo i samog centarfora ;)
Link to comment
Share on other sites

Postoje dve vrste krilnih igraca...
Gol - igraci koji imaju sve kvalitete da budu klasicna 9-ka, ali poseduju i brzinu, prodornost, dribling, pa su zbog toga idealna krila. Hulk, Lavezzi, Ronaldo, Studge(samo sto to njemu ne ide u glavu)...
AMF(ofanzivni vezisti) - Klasicne desetke, okrenuti vise ka kreiranju akcija nego ka postizanju gola. Izuzetni tehnicari, koji se izvlace na krilo da bi razvukli igru, ali i da bi nekim kvalitetnim centarsutem uposlili napadaca. Mata, Hazard, Gotze, Gaitan....
Prvi se cesce koriste u 4-3-3 formaciji, drugi u 4-2-3-1....
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisa01' timestamp='1338413878' post='54053']
Evo da vidis malo kako kod nas ima mnogo rotacija u ekipi:
Matina prirodna pozicija Lijevi krilni napadac, kod nas veci dio sezone igrao AMF ili ti ga Ofanzivnog veznog
Ramires-ova prirodna pozicija Centralni vezni, Kod nas veci dio sezone igrao RMD ili ti ga Desno krilo
Ivanovic-ova prirodna pozicija je Stoper, do je kod nas veci dio setone igrao RB ili ti ga Desnog beka
Sturridge-ova prirodna pozicija prije dolaska AVB-a je bila Centarfor, cijelu poziciju odigrao desno krilnog napadaca !

Sasvim dovoljno, tako i Hulk-ova prirodna pozicija je desni krilni napadac, a takodjer moze igrati i lijevo i samog centarfora ;)
[/quote]

ma sve to stoji... ;) i rotacije mora bit u timu...

ajd si zamisli liniju iza napadaca u 4-2-3-1 formaciji..

Hazard----Mata---Hulk

pa oni su ovako ubojiti... a dok se jos pocnu rotirat lijevo, desno, gore, dolje tijekom tekme doslovno ce izludit protivnicke obrane... jer od njih trojice ne znas ko je vise opasniji... i najvise mi je drago sto ce doc Hulk i Hazard k nama ne samo zbog toga sto su svjetski igraci i sto cemo imat jednu od najubojitijih ofenziva (pogotovo uz Torresa koji se vraca na stare staze slave), nego zbog toga sto ce sada Mata imat puno manje tereta na svojim ledjima i moci ce iskazat svoj puni potencijal... ;)

I vec vidim sluzbenu objavu Chelsea... to sam rekao prije par dana... i jucer je neko to ponovio... Ali vjerujem i mislim da ce transfere Hulka i Hazarda objavit zajedno...
Link to comment
Share on other sites

Ako ce kostati vise od 35 mil funti (sto je i to vec previse) i imati platu preko 100k , ja definitivno nisam za njegovo dovodjenje...A i nemamo trenera jos uvijek, ili mozda imamo samo nama navijacima to jos nisu rekli :D Ili je Di mateo ostao ili guardiola dolazi, inace sumnjam da bi nas Hazard u prvom redu odabrao a da mu nisu rekli ko ce biti trener.....
Link to comment
Share on other sites

[quote name='petar 1978' timestamp='1338466391' post='54196']
A pogledajte sad sta pisu ovi kreteni. Kome verovati :wacko: ?

[url="http://www.sportske.net/vest/transferi/celsi-gubi-trku-za-hulkom-81217.html"]http://www.sportske....lkom-81217.html[/url]
[/quote]

Nema od tog nista.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...